Přejít na obsah

Fortis B-42 x pořádný řemen


sauce

Doporučené příspěvky

Kolegové, nezdá se vám taky, že tak masivní a tlusté hodinky jako Fortis B-42 chrono (viz. foto) by chtěly taky masivní, tlustý řemen, jako mají např. některé letecké Hamiltony nebo Panerai? Při tloušťce těch hodinek mi přijde dodávaný "řemínek" opravdu příliš tenký, nemáte taky ten pocit? Navíc nově dosahují i kožené řemeny až k pouzdru (viz. foto), jako to většinou bývá u kaučukových - a to se mi příliš nelíbí.

Kde takový pořádně tlustý poctivý kožený řemen o šířce 20mm koupit? Máte nějaké tipy? A může se člověk pustit do jeho výměny na B-42 sám? Díky za názory!

 

fortis_b42_pro_ws_side2.jpg6351011l08_2007.jpg

Upraveno uživatelem sauce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš bych šel do tohoto, jestli se nepletu tak někdo si ho dával na Hamiltony:

 

http://www.watchworx.co.uk/pages/lwb/di-mo...Pop/Tornado.htm

Co na to říkáte, hodí se k B-42 chrono? Pasoval by tam vůbec?

 

A nebo tento:

http://www.watchworx.co.uk/pages/lwb/di-mo...0Aviator%27.htm

Upraveno uživatelem sauce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Orisech Flight timer mám řemen podobný Tornadu a je to to nejlepší co jsem kdy měl na ruce.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, možná troch off-topic, ale také se to týká řemenu a Fortisek. Mám B42 Chronograph na originál hnědém řemenu s bílým prošitím. Okolo prošití se začínají dělat takové barevné skvrnky, asi od potu, nebo co... Jde ten řemen nějak vyprat/ vyčistit ? Eventuelně jakou byste doporučili náhradu, mě se ten styl a bava originálu celkem líbí. Existuje nějaký kožený. se kterým se třeba dá jít i do vody ? Díky za radu, Venca

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...