Přejít na obsah

Jeden musí z kola ven


Doporučené příspěvky

Kdybych měl tyhle starosti, už by bylo dávno rozhodnuto. Pokud se dají sehnat za rozumné peníze v NOS stavu OMEGA SPEEDMASTER PROFESSIONAL MOONWATCH APOLLO 11 ?40TH ANNIVERSARY? LIMITED EDITION, nebylo by co řešit.

Rolexy jsou hezké hodinky, ne, že ne, ale mě, protože jsem individualista by vadilo, že je zde má téměř každý, zatímco těch Apollo tady příliš kolovat nebude. Nedivil bych se, že ani jedny, pokud se zde nenachází ten ŠŤASTLIVEC  :) , který kompletuje řadu Moonwatch Appolo  :wub: .

 

Edit - tomu štastnému muži bych nejvíc a to říkám zcela nepokrytě záviděl Omega Speedmaster Apollo 13 "Snoopy" Limited Edition. Možná bych byl i zelený  :)  :lol:  .

 

post-750-0-38052100-1444124983_thumb.jpg

 

post-750-0-91752800-1444125219_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Upraveno uživatelem Thesis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 112
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To je docela těžká volba mezi klasikou a limitkou. Z mého pohledu jsou ty limitky spíš pro sběratele.

 

EDIT: líbí se mi např. Alaska, nebo meteorite. Ale když jedny moony, tak stejně klasika.

Soyuz_2.jpg

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych měl tyhle starosti, už by bylo dávno rozhodnuto. Pokud se dají sehnat za rozumné peníze v NOS stavu OMEGA SPEEDMASTER PROFESSIONAL MOONWATCH APOLLO 11 ?40TH ANNIVERSARY? LIMITED EDITION, nebylo by co řešit.

Rolexy jsou hezké hodinky, ne, že ne, ale mě, protože jsem individualista by vadilo, že je zde má téměř každý, zatímco těch Apollo tady příliš kolovat nebude. Nedivil bych se, že ani jedny, pokud se zde nenachází ten ŠŤASTLIVEC  :) , který kompletuje řadu Moonwatch Appolo  :wub: .

 

Edit - tomu štastnému muži bych nejvíc a to říkám zcela nepokrytě záviděl Omega Speedmaster Apollo 13 "Snoopy" Limited Edition. Možná bych byl i zelený  :)  :lol:  .

 

attachicon.gifAPOLLO 11 ?40TH ANNIVERSARY? LIMITED EDITION.jpg

 

attachicon.gifOmega Speedmaster Apollo 13 Snoopy Award.jpg

To jsi mě potěšil, vážně. Jsi totiž zřejmě první, kdo bere limitku/y pozitivně (aspoń tedy v rámci mýho zadání). Mně se prostě líbí a ta vazba na rok 69 pro mě má smysl. Snoopy mě sice nenapadly, ale je to taky fajnová záležitost

 

Jinak s těma Rolex je to těžký. Na fóru je má kde kdo, z mých známých nikdo. Po pravdě vyjma jednoho kamaráda (zdejšího mlčenlivého člena) nikoho hodinky vůbec nezajímají a vesměs ani žádné nemají. Takže je rozhodně nosím kvůli sobě, prostě mi přidjou univerzální, pohodlný, dobře nositelný k různým příležitostem. Mám tedy na mysli Expy, což jsou první hodinky, který si beru i na noc, protože je prostě "mám rád". Takže i z tohoto důvodu jsem psal, že teď to vyřeším výběrem z dvojice Expy x Suby a ty další (což stále můžou být Moony) nechám v klidu uzrát.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi mě potěšil, vážně. Jsi totiž zřejmě první, kdo bere limitku/y pozitivně (aspoń tedy v rámci mýho zadání). ...

 

Pokud neva, přidám se jako druhý (resp. třetí) do party - jen bych vybral limitku k 45. výročí Apolla. Klasické Moony jsou skvělé, ale tenhle cifr mně prostě nečím přitahuje. 

post-37766-0-34459000-1444211477_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co to bude jestli se muzu zeptat?

 

Rád bych to ještě chvíli halil rouškou (rádoby)tajemství, byť mnohé lze vydedukovat z mých předchozích příspěvků :-)

Pokud neva, přidám se jako druhý (resp. třetí) do party - jen bych vybral limitku k 45. výročí Apolla. Klasické Moony jsou skvělé, ale tenhle cifr mně prostě nečím přitahuje. 

Ty jsou samozřejmě super, sledoval jsem, když se tady prodávaly, nicméně cenově jsou už bohužel dost jinde než než ty 40th Anniversary.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kraso to je taky drama. Ale u me se to taky meni kazdym dnem. Vypado to, ze Grand seika ci mam se u me moc dlouho neohrejou (zase ji je koupim) ale prozatim je do komba k sbge co snad budou pristi mesic vystrida za 14 dni pan z glasshute.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jseš taky dobrej pacinet. To jsem zvědav, co budeš mít až zas někdy potkáme na srazu. U mě se žádný drama nekoná, akorát si teď nejsem jistej, zda jsou to 5513 nebo 114060 nebo něco úplně jinýho :lol2:

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja kolem tech roladmtaky furt porad tak krouzimna furt nevim :). Vsak ti porad dluzim pivo za iwc katalog. Tak nekdy az budou nove prirustky tak musime. A sport evolution kupuju proto, ze se na secondhand trhu uplne neobjevuji moc za priznive ceny a super stavu mi prijde. Tak to chci vyuzit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic mi nedlužíš, ale pivo si dám rád (následuje ťukající gabo style smajlík). Ty GO jsou peckovní. Akorát si nějak nevím rady s tou datumkou na půl páté.

 

Edit: No tvl a teď do toho zas tohle: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/89127-grand-seiko-sbge001-gmt/?p=1540076

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic mi nedlužíš, ale pivo si dám rád (následuje ťukající gabo style smajlík). Ty GO jsou peckovní. Akorát si nějak nevím rady s tou datumkou na půl páté.

 

Edit: No tvl a teď do toho zas tohle: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/89127-grand-seiko-sbge001-gmt/?p=1540076

Presne pro ty si jedu za ten mesic do Vidne akorat funglice. No mne to vasilo na fotkach, ale nazivo jsem se s tim docela srovnal rychle. Ja te pro zmenu na to pivo rad pozvu takze je to fair obchod.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...