Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Jeden musí z kola ven

Moony Suby Expy

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
112 odpovědí na toto téma

#101 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 16 137 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 16.říjen.2015 - 09:20

Krásná dvojka, super výběr  :notworthy:

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Kdo nikdy nebyl dítětem, nemůže se stát dospělým"

Charles Spencer Chaplin

#102 warann

warann

Guest

• Member_50
  • 4 305 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 18.říjen.2015 - 11:17

Díky. Expy - jak jsem psal - preferuju díky nízkému a malému pouzdru k formálnějšímu oblečení, ale neztratí se ani na zahradě při typicky podzimních činnostech. Kromě sběru očechů šlo taky o natahování pastiček, ale to jsem raději nefotil ;-)

Přiložený soubor (y)

#103 warann

warann

Guest

• Member_50
  • 4 305 příspěvků(y)

Publikováno 25.duben.2016 - 13:11

Jsem si vzpomněl na tohle vlákno. No, uplynulo půl roku a zjevně jsem se tenkrát netrefil. Expy pryč ten samej den kdy jsem přivezl moony, ale ty už jsou taky pryč. Tak akorát ty plecháče zůstaly.

Přiložený soubor (y)

• Přiložený soubor  RSub2.JPG   129,21K   10 Počet stažení

Tento příspěvek byl upraven od warann: 25.duben.2016 - 13:11

#104 Maxel

Maxel

vořežprut s vařečkou

• Member_50
  • 6 976 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha | HK

Publikováno 25.duben.2016 - 13:58

Vem k nim do komba Milgy od KFL, který je v hodinkové deflaci a máš vystaráno :)

#105 warann

warann

Guest

• Member_50
  • 4 305 příspěvků(y)

Publikováno 25.duben.2016 - 14:35

To ne, to není pro mě. Aspoň teda ne k Subům a ty rozhodně v dohledný době pouštět nehodlám. Nakonec mi ty jedny hodinky na běžný nošení vyhovujou (+ Igeny na víkend).

Vlastně jediný další hodinky o kterých bych uvažoval jsou moje bejvalý Mark XV. Vždycky když kouknu do prodejní sekce a uvidím je tam, tak to se mnou trhne ;-). A hlavně fakt nechápu, jak to že tam ještě jsou.

#106 vareka

vareka

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 358 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:OMEGA, ZENITH

Publikováno 25.duben.2016 - 19:16

Moony LE 40th mám a jsou vážně bezva, jen pokud by bylo potřeba odečítat vteřinovku na malým cifru, je to trochu obtíž. je potřeba používat vteřinovku ze stopek. 

Myslím, že sehnat je nebude úplně jednoduché, pokud ano v cenové relaci nad100k

#107 Karussell

Karussell

Megazávislák

• Member_50
  • 1 560 příspěvků(y)

Publikováno 25.duben.2016 - 20:53

To ne, to není pro mě. Aspoň teda ne k Subům a ty rozhodně v dohledný době pouštět nehodlám. Nakonec mi ty jedny hodinky na běžný nošení vyhovujou (+ Igeny na víkend).

Vlastně jediný další hodinky o kterých bych uvažoval jsou moje bejvalý Mark XV. Vždycky když kouknu do prodejní sekce a uvidím je tam, tak to se mnou trhne ;-). A hlavně fakt nechápu, jak to že tam ještě jsou.

Pro me je to taky nepochopitelny, takovy uzasny hodinky za fajn cenu. Kdo je nezazil na ruce, nepochopi.

#108 warann

warann

Guest

• Member_50
  • 4 305 příspěvků(y)

Publikováno 25.duben.2016 - 21:01

Moony LE 40th mám a jsou vážně bezva, jen pokud by bylo potřeba odečítat vteřinovku na malým cifru, je to trochu obtíž. je potřeba používat vteřinovku ze stopek. 

Myslím, že sehnat je nebude úplně jednoduché, pokud ano v cenové relaci nad100k

Moony jsou krásný hodinky, ale šly z domu protože mi neseděly. Prostě na mě byly velký a tudíž nepohodlný. Takže ani klasický ani limitky už nikdy více.

Pro me je to taky nepochopitelny, takovy uzasny hodinky za fajn cenu. Kdo je nezazil na ruce, nepochopi.

Mi nemluv. Možná je to úlet, ale fakt jsou to jediný hodinky, který bych byl schopen v současný době přikoupit. Vlastně teda koupit zpět ;-).

#109 Exiztence

Exiztence

Placený Informátor

• Member_50
  • 3 262 příspěvků(y)

Publikováno 26.duben.2016 - 09:24

Kup si 1969 Primera 38mm

#110 warann

warann

Guest

• Member_50
  • 4 305 příspěvků(y)

Publikováno 26.duben.2016 - 09:41

To by asi slo, ale je to uz dost palka. Asi tio necham uzrat, ci vyhnit ;-) a casem se uvidi. Treba fakt dozraju k tomu, ze dalsi hodinky ktery potrebuju jsou Zenith captain central second. Libi se mi dlouho a co jsem je měl na ruce tak jeste vic.

#111 Exiztence

Exiztence

Placený Informátor

• Member_50
  • 3 262 příspěvků(y)

Publikováno 26.duben.2016 - 13:57

Ty se mi líbí s fumé dialem, takový Mosery pro socky :))

#112 warann

warann

Guest

• Member_50
  • 4 305 příspěvků(y)

Publikováno 28.duben.2016 - 09:09

Ty se mi líbí s fumé dialem, takový Mosery pro socky :))

Ty jsou určitě dobrý, ale mě se víc líbí tyhle: Přiložený soubor  Zenith.jpg   37,59K   14 Počet stažení

Líbí se mi dlouho a co jsem měl možnost je vyzkoušet, tak se mi líbí ještě víc. Tuhle kombinaci cifru, zlatých indexů a ruček s modrou vteřinovkou prostě miluju. Asi si je jednou pořídím a - třeba - bude klid. Ostatně tady bych je stejně neprodal, takže tak pohoda ;-). Jen dodám (už jsem to psal), že na dle fotek bych zvažoval ještě Ultra thin, ale jak jsem je zkusil, tak nee.

#113 warann

warann

Guest

• Member_50
  • 4 305 příspěvků(y)

Publikováno 29.duben.2016 - 09:49

Anebo si koupím tohle:Přiložený soubor  Rotary.jpg   128,46K   10 Počet stažení

Když jsou dobrý pro Sherlocka, tak by měly stačit i mně ;-)

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Moony, Suby, Expy