Přejít na obsah

Fotka

Timex Indiglo

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
79 odpovědí na toto téma

#41 AndyAaron

AndyAaron

There's No Easy Way Out

• Member_50
  • 7 173 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Ja jsem vsude zdejsi...
  • Fanoušek značky:A neni to jedno? :-)

Publikováno 13.duben.2016 - 17:00

Diky, ja se priznam, ze ty nove modely ani nesleduju. Jednu dobu ale byl v CR dost utlum Casia a frcely Timexy, ted uz zase jsou Casia zpet a narazit na Timex byla celkem vzacnost. Jak je to ted nevim.

Kontaktni email po dobu nefunkcnich SZ: tsunami-zavinac-email.cz.

Feedback na moje chování na fóru zanechte prosím zde: AndyAaron

Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.” - Norman Vincent Peale

#42 eloga

eloga

Megazávislák

• Member_50
  • 2 169 příspěvků(y)
  • Bydlí:Za vodou
  • Fanoušek značky:Seiko, Japan Made First.

Publikováno 13.duben.2016 - 17:21

AndyAron

máš tu sbírku vlastně docela fajn, pro radost. Musel jsem se znova mrknou na popis tvých Timexů, jsou fakt slušný.  

Trochu mě to nabudilo, ale ne moc, jen tak příležitostně mrknu na nabídku steel Timex.

Ať ti to šlape.

**

***  ALL YOU NEED IS SEIKO ***

#43 AndyAaron

AndyAaron

There's No Easy Way Out

• Member_50
  • 7 173 příspěvků(y)

Publikováno 13.duben.2016 - 17:25

Diky. Jsem s nima spokojenej. Idealni velikost, odolnost, proste parada. Lumi ale byvala lepsi, zarila. Ted uz je sotva patrna. Ale diky osvetleni to az tak netrapi.

Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars.” - Norman Vincent Peale

#44 michal.s

michal.s

Učedník

• Member_50
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 13.duben.2016 - 19:59

Pavel k
Dovolil bych si nesouhlasit, obzvláště scouty se podle mě povedly. Ale ke to otázka vkusu..

Tento příspěvek byl upraven od michal.s: 13.duben.2016 - 20:01

#45 eloga

eloga

Megazávislák

• Member_50
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 7.září.2016 - 11:06

ještě malé pokračování, za poslední cca půlrok se mi docela zamatlal khaki řemínek, vypadalo to nedobře. Ale nechtělo se mi to sundávat, stěžejky jsou úplně skrytý a je to na fest a ještě bych tom orval.... No ale byla ještě jedna možnost- vyprat to i s hodinkami, ale do toho se mi moc nechtělo, přece jen WR50 není na žádné vodní sporty úplně ideální a znám to s pověstnou paní smůlou. Jeli jsme v srpnu s klukem na sraz na Balaton starým autem.  Předloni jsem mu ke 30. opatřil Tissotky s WR200. S tím se koupe a plave kdekoliv a kdykoliv. NO jasně, ale Timexy? Říkal buď to vydrží nebo půjdou do kopru. Moje hodinky do kopru? No těbůh.

Nakonec jsem to "zaplaval" a zatím to dopadlo dobře. /po 10 dnech/. Někdo se tomu jistě usměje, ale on se ten letitý pocit, že s hodinkami se do vody neleze, pokud to nejsou skutečné potápky, těžko překonává.

Ještě k tomu modelu - původně jsem je chtěl pořídit s červenou vteřinovkou, ale to se mi nedařilo, tyto jsem koupil od člena zde a žlutá vteřinovka je vlastně k tomuto provedení přece jen lépe padnoucí. A nakonec - Indiglo je plus a na žlutou jsem si již zvykl.

Jinými slovy - koupel včetně povrchové plavby přežily a řemínek je jak nový. :clap:

#46 AndyAaron

AndyAaron

There's No Easy Way Out

• Member_50
  • 7 173 příspěvků(y)

Publikováno 7.září.2016 - 11:54

Elogo, tak to je super zprava.
Ja kdyz jsem v roce 2001 kupoval svoje Timexy, tak mi prodavacka rikala, ze Timex ma ty hranice trosku posunuty. Pamatuju si na nejakej prospekt v obchode, kde s WR50 normalne povolovali plavat, s WR100 potapeni bez pristroje a WR200 potapeni s pristrojem. Ty moje jsou s WR200 a pry je to uz na potapeni s pristrojem do realne hloubky 60-80m. To mi tehdy rekla. Jelikoz nejsem potapec, tak jsem to nikdy nezkousel, ale pokud si dobre pamatuju, tak v te dobe spousta jejich triatlon modelu byla taky s WR50. Takze s Timexama se asi vody bat nemusis.

#47 eloga

eloga

Megazávislák

• Member_50
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 7.září.2016 - 14:59

ok, díky, :notworthy:, už to tak bude, jsem s tím vlastně docela spokojen, jen netuším, jestli to s tím wr50 bude natrvalo, nebo to někde v těsnění korunky časem povolí. V každém případě vím, že když je zapomenu sundat, nic se neděje. O to mi šlo hlavně.

Andy - díky za podporu. :cheers:, příště budu muset vyzkoušet sportovní Seika, co mají WR100.

#48 Jiří_99

Jiří_99

Závislák

• Member_50
  • 853 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:Tak nějak různě...

Publikováno 26.září.2016 - 22:19

Tma? No problem..
Indiglo vs luminescence.. 
Timex Scout mají oboje.. 

Přiložený soubor (y)

Casio Edifice EF-319D-1A     G-Shock GW-M5610-1ER     G-Shock GD-120MB-1ER     G-Shock DW-5600BB     Casio AQ-S800W-4BVCF     Prim Sport II     G-Shock AQ-591ML-1A     Wenger Sea Force     G-Shock GA-100-1A1     ProTrek PRG-100T-7VDR     Timex Expedition Scout     Prim cal. 50, 66     Seiko SNK803K2     G-Shock G7710-1ER    Prim Cal: 68     Seiko 7T92-0DW0     Candino 4236/3     Seiko SNZG13K1     G-Shock G-7900A-4ER     Casio F-91W     ProTrek PRW3000-2B     Seiko V657-9060     Seiko SKX007     Casio Lineage LWC-M170DB-1A     Casio Wawe Ceptor WVA-109HU     G-Shock GD-120MB-1ER     Seiko SNZF15K1     Traser SuperSport     Traser Outdoor Pioneer

Děti jsou jako hodinky. Zlámete jim ručičky a přestanou ukazovat.. 

#49 Frostie

Frostie

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 728 příspěvků(y)
  • Bydlí:ano
  • Fanoušek značky:Casio, Citizen, Junghans. Cesty, lety, hodinky, radio controlled, solar, DCF 77,5 kHz

Publikováno 26.září.2016 - 22:52

za ty prachy parádní muzika!

Proběhlé obchody

#50 eloga

eloga

Megazávislák

• Member_50
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 27.září.2016 - 14:44

nojo, jsou to fakt docela dobrý a čitelný stroje, zřejmě i dost odolný, takže za těch pár peněz to snad stojí. Timex Expedition Scout T49961.

Přiložený soubor (y)

#51 Jiří_99

Jiří_99

Závislák

• Member_50
  • 853 příspěvků(y)

Publikováno 1.říjen.2016 - 17:40

Nevím kam to šoupnout, tak to dám sem..

Posledních pár dnů na ruce (teda krom vody, sprcha apod.) - spokojenost jak sviňa. Sice z nich mám neustálý pocit otloukánků. Jako hodinky do lesa, na sekání dřeva, prostě manuální práci a podobně naprostý ideál. Takže je asi budu mít jako pracovky. A neustále se mi děje, že rozsvěcuji indiglo. Při každém sebemenším ohnutí ruky. Ale neřeším.. Jak už jsem psal, s hodinkama jako takovýma spokojenost.  :clap:  :clap:

Přiložený soubor (y)

Casio Edifice EF-319D-1A     G-Shock GW-M5610-1ER     G-Shock GD-120MB-1ER     G-Shock DW-5600BB     Casio AQ-S800W-4BVCF     Prim Sport II     G-Shock AQ-591ML-1A     Wenger Sea Force     G-Shock GA-100-1A1     ProTrek PRG-100T-7VDR     Timex Expedition Scout     Prim cal. 50, 66     Seiko SNK803K2     G-Shock G7710-1ER    Prim Cal: 68     Seiko 7T92-0DW0     Candino 4236/3     Seiko SNZG13K1     G-Shock G-7900A-4ER     Casio F-91W     ProTrek PRW3000-2B     Seiko V657-9060     Seiko SKX007     Casio Lineage LWC-M170DB-1A     Casio Wawe Ceptor WVA-109HU     G-Shock GD-120MB-1ER     Seiko SNZF15K1     Traser SuperSport     Traser Outdoor Pioneer

#52 AndyAaron

AndyAaron

There's No Easy Way Out

• Member_50
  • 7 173 příspěvků(y)

Publikováno 1.říjen.2016 - 18:15

Expeditiony jsem taky mel a byly super. Krasne male, idealni na cesty. Proste takove expy pro chude
Jedinne, co me rozcilovalo byla sekundovka skakajici mimo indexy.

#53 Jiří_99

Jiří_99

Závislák

• Member_50
  • 853 příspěvků(y)

Publikováno 1.říjen.2016 - 19:43

Jedinne, co me rozcilovalo byla sekundovka skakajici mimo indexy.

To nelícování vteřinovky je fakt masakr! Kam se hrabou Wengery s rondou.. Taky ta vteřinovka mlátí, jak když hrbatý padá ze schodů.. Když je noc a ticho, slyším ji dobře na metr a půl, možná dva.. Ale jinak paráda.

Edit: Já chudý jsem. Jak kostelní myš, takže jsem to trefil..  :guitar:

Tento příspěvek byl upraven od Jiří_99: 1.říjen.2016 - 19:45

#54 eloga

eloga

Megazávislák

• Member_50
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 11.říjen.2016 - 10:12

Dobrý kus, ta barevná kombinace s modrou docela zajímavá, ale mi by to sedělo tak nějak na zahradní párty než do skutečného terénu a terénního výšlapu. Ale to je můj pohled a nejdůležitější je spokojenost majitele. :notworthy: :cheers:

#55 eloga

eloga

Megazávislák

• Member_50
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 11.říjen.2016 - 10:36

K mému pokusničení při plavbě na Balatonu se nyní cca po 5 týdnech přidalo pár výšlapů v Krakonošově. Jelikož jsem zrovna schytal, zažil a přežil změnu počasí z téměř žhavých teplot na sněhové podmínky a docela nízké teploty zajímalo mne, zda se to nějak nepodepíše na chodu a činnosti quartzového srdce těchto hodinek. Tedy byl jsem tam týden a bral jsem je každý den i když počasí bylo totální bída, žádný příjemný podzim se nekonal. Pršelo se sněhem 3 dny v jednom kuse.  Zmokl jsem párkrát se vším všudy, ale to patřilo k programu, bo šlo o skutečné výšlapy terénem přes 20 km a nikoliv jentak odpolední pochůzku kolem boudy na grog.

Nakonec to bylo tak dobře, protože jsem byl na vážkách před tímto celým Veselým výletem, zda vzít tyto nebo automaty Seika 5 s téměř totožným ciferníkem a WR100. Nakonec právě pro to, že se mi WR 100 zdále do Krkonoš jako zbytečný luxus a a chtěl jsem spíše sledovat odolnost Timexů vzal jsem sebou na "Expedition" skutečné hodinky EXPEDITION. A už tam jednou byly tak co.

Byl jsem nakonec chodem ubezpečen, že při plavbě na Balatonu ani při týdenním cestování v mokrém a studeném prostředí nijak neutrpěly, ani na chodu strojku ani na vizáži. Relativně stále zánovní vzhled a zřejmě i jistá odolnost v prostředí, kam jsou určeny, to mi docela vyhovuje a těší. Je to tedy s těmito hodinkami , jak je zmíněno výše u kolegy, za málo peněz docela dost solidní muziky. To se mi líbí a Indiglo při večerních a nočních návratech je fakt plus. :notworthy:

Přiložený soubor (y)

#56 Jiří_99

Jiří_99

Závislák

• Member_50
  • 853 příspěvků(y)

Publikováno 15.říjen.2016 - 20:50

Krása! Díky za super feedback. Scouty se nosí moc dobře. Takové parádičkové otloukánky do nepohody..  :clap:  :clap:

#57 Jakodrak

Jakodrak

Začátečník

• Members
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 13.únor.2017 - 16:46

Zdravim, mam tyto hodinky: https://www.hodinky....ass-t2n721.html
Najednou prestaly jit. Ale uplne. Kolik by mohl stat servis? Jestli ma cenu je opravovat

#58 Frostie

Frostie

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 728 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Casio, Citizen, Junghans. Cesty, lety, hodinky, radio controlled, solar, DCF 77,5 kHz

Publikováno 13.únor.2017 - 16:56

Zdravim, mam tyto hodinky: https://www.hodinky....ass-t2n721.html
Najednou prestaly jit. Ale uplne. Kolik by mohl stat servis? Jestli ma cenu je opravovat

nezkoušel jsi vyměnit baterii?

Proběhlé obchody

#59 Jakodrak

Jakodrak

Začátečník

• Members
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 13.únor.2017 - 17:30

Baterka tam sla nova, to jo. Nechal sem to v hodinarstvi vymenit. Ale i ta stara jeste stavu mela... Rekli mi, ze by to poslali na servis, ale cenu mi nerekli, tak nevim jestli to ma smysl.Je fakt ze sou to otloukanci, tak treba rekli ze uz to staci :-)

#60 Frostie

Frostie

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 728 příspěvků(y)

Publikováno 13.únor.2017 - 17:50

Baterka tam sla nova, to jo. Nechal sem to v hodinarstvi vymenit. Ale i ta stara jeste stavu mela... Rekli mi, ze by to poslali na servis, ale cenu mi nerekli, tak nevim jestli to ma smysl.Je fakt ze sou to otloukanci, tak treba rekli ze uz to staci :-)

Já bych to zkusil zde: http://www.timex.cz/...anky&VMenu=301, myslím, že by ještě mohly sloužit

Proběhlé obchody