Přejít na obsah

Timex Indiglo


eloga

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 100
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak jsem si udělal timexový týden na horách, Indiglo pro běžnou potřebu a Expedition na pořádnou tůru do počasí, kdy by občan psa nevyhnal. Prověřil jsem Éčka po celý den v dešti na Rýchorské pětadvacítce, Timex Expedition bez problémů, spokojenost. V metelici se vyloupla i duha.

Co by člověk ještě chtěl než spolehlivé hodinky v bláznivém aprílovém počasí na horách.

***

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Duha v zimě?

No na hřebeni metelice, zmrzlý déš´t bodá do ksichtu, ale když je to s duhou v údolí, tak foto je nutné.

Zleva metelice, vpravo duha, Stará Celnice u Albeřic.

***

post-18915-0-11054500-1488376283_thumb.jpg

post-18915-0-27329700-1488376585_thumb.jpg

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem si udělal radost, a koupil si T46681:)

Pocity takové smíšené. Na jednu stranu mám radost z nových hodinek (to je jasné), na druhou jsem asi přehnaný perfekcionalista, a trošku mi vadí, že se datumovka začíná přetáčet v deset hodin (večer), takže kolem jedenácté není vidět, kolikátého je... název dne v týdnu se naopak začíná přetáčet kolem druhé třetí hodiny (ráno). Také jsem na pár serverech četl, že by měly mít otočnou lunetu, což bude asi blud, protože se neotáčí. To podsvícení je ale parádní. :thumbsup_anim:  

post-16595-0-88111600-1492787349_thumb.jpg

post-16595-0-52570700-1492787406_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju k Timexům. Moje 1.Timexy byly velice podobné. Jen už si nevzpomínám, jak to bylo s lunetou. Kdyby tě to překlápění moc štvalo, jde u hodináře přesadit ručky, aby vše začalo později. Třeba o půlnoci.

post-11518-0-87807100-1492796450_thumb.jpg

post-11518-0-99035500-1492796451_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

TIK - Timexový informační kanál...........

bych napsal jen takovou drobnost, vyřadil jsem doma z činnosti elektrický svítící ruský budík, kterýžto nedával spát mé squaw nejen v noci šířeným zelenavým světlem, kritizovala i spotřebu proudu v době mé nepřítomnosti, což je někdy značná doba. Vždycky mi to vypla.... :frusty:  Také se to po letech dost nepohodlně nastavovalo. vyměnil jsem je tedy za LCD řízené rádiovým signálem na pohon jednou 1,5 V rechargeable baterií, i s teploměrem atd.... No, jenže tohle zařízení v noci nesvítí, což jsem vyřešil stálou přítomností osvědčených hodinek Timex Indiglo poblíž spánkové pozice - kdykoliv a okamžitě na máčknutí korunky i poslepu vidím nádheru vlastnosti Indiglo a nočního času. Jen já, nikoho to neruší a je v domě klid.

:photo:  :photo:

***

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte niekto skúsenosť s čiernou povrchovou úpravou na TIMEXoch? Chcem si kúpiť niečo lacnejšie na bežné nosenie , konkrétne tieto hodinky  

hodinky.sk/timex-tw2p97500 

len mám obavu aby tá čierna farba nezliezla od potu a nezošúchala sa. Alternatíva by bola potom antikorové puzdro 

timestore.sk/Znacka/Timex-302/Weekender/Timex-Weekender-Chronograph-32299 

echápem inak ten rozdiel v cene, podľa mňasú to tie isté hodinky len s inou povrchovou úpravou.

Upraveno uživatelem 2175
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...