Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Olomouc


MarvinX

Doporučené příspěvky

Tak co příznivci a členové z Olomouce a okolí, už nastal ten správný čas abychom se sešli a podiskutovali o hodinkách, řemenech, tazích a dalších zásadních tématech?

 

Já myslím, že ano, takže každý kdo má zájem napište sem zprávu a budeli nás víc než jeden dohodneme čas a místo.

 

PS: Byl zde jeden člen, který nabízel možnost setkání ve své kanceláři, myslím, že by to mohlo být vhodné místo pro takové setkání (s následným přesunem k pěnivému moku). Bohužel už nevím kdo to byl. Jestliže jeho nabídka trvá budu rád když se mi ozve buď do tohoto vlákna nebo prostřednictvím soukromé zprávy.

 

PPS: V případě většího zájmu bych se pokusil zajistit i účast PRIMa a Kubsona.

 

Díky všem

Upraveno uživatelem MarvinX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chce to nějaký rozumný termín, aby se mohli přizpůsobit i eventuální pozvaní hosté, takže co třeba 17.10. (je to středa, to většinou nikdo nic nemá... :)).

 

Popřípadě navrhněte nějaký termín.

 

PS: Těší mě, že se ozývají lidé z celé ČR, rád se s Vámi všemi uvidím, ale co třeba místní, zatím s výjimkou gase nikdo? Je nás tady přece dost? :)

Upraveno uživatelem MarvinX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych se přišel jako ten místní podívat, středa mi vyhovuje, neboť neučím, ale snad bych se dokázal přizpůsobit i na jindy. Účast Prima i Kubsona by potěšila. Už se těším, až uvidím nějakého hanáka s ne quartzem, zatím jsem kromě důchodců s primkama neměl to štěstí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši jedu na služebku do Olomouce, prosím poraďte, kde je tam hodinářství, které stojí za návštěvu. Nemyslím Ben-Time a Casio, ale něco jako je Hanák v Brně. Chtěšl bych se kochat Omegama, Brajtlema a jim podobnýma hodinkama, aby se mi na hotelu potom krásně usínalo :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši jedu na služebku do Olomouce, prosím poraďte, kde je tam hodinářství, které stojí za návštěvu. Nemyslím Ben-Time a Casio, ale něco jako je Hanák v Brně. Chtěšl bych se kochat Omegama, Brajtlema a jim podobnýma hodinkama, aby se mi na hotelu potom krásně usínalo :guitar:

 

Jediné konstatování - přijedu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že se nám to začíná hezky rozrůstat.

 

Termín: 17.10. 2007

Čas: 18:00 (vyhovuje?)

Místo: Zkusil bych domluvit salónek v Drápalovi - myslím, že bychom tam měli klid na naše podivínství :) (vyhovuje?)

Pro neolomoučáky: Restaurace "U Drápala" je poměrně velká a oblíbená restaurace v centru města (hned vedle budovy Okresního soudu a vazební věznice, ano Olomouc je to město, které vždy mělo přímo v historickém centru - památkové rezervaci, nejen zabydlené cikány, ale i vazební věznici), dá se k ní dorazit pohodlně tramvají nebo poblíž zaparkovat auto.

 

Účast:

MarvinX

falkkon

Foundryman

gas

Baker

New Milis

notabene (každý začátečník je vítán)

Bobisek

Mikina

 

Kubson svoji účast potvrdí příští týden (doufám, přeci jen jej momentální rodinné povinnosti zřejmě dost zaměstnávají). PRIMa zkusím domluvit zítra.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši jedu na služebku do Olomouce, prosím poraďte, kde je tam hodinářství, které stojí za návštěvu. Nemyslím Ben-Time a Casio, ale něco jako je Hanák v Brně. Chtěšl bych se kochat Omegama, Brajtlema a jim podobnýma hodinkama, aby se mi na hotelu potom krásně usínalo :guitar:

 

Takové hodinářství tu bohužel není. :crying_anim02: Takže na usínání na hotelu bych zvolil asi něco jiného nebo někoho (asi spíše nějakou) :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chjo, to mám smůlu. A co OC City Pražská 41 ? Má cenu tam chodit nebo ne? Mám takhle republiku docela zmapovanou, ale právě v Olomouci jsem nikdy v hodinářství nebyl. Nevadí, přespím tedy ve Zlíně :whistle:

 

V Olomouc City je Corial - hodinářství, které prodává Citizen, Seiko, Maurice Lacroix - ale nic z kolekce Masterpiece jsem tam neviděl. Hned naproti je další hodinářství, kde snad jsou Certiny a Doxa, ale hlavně spousta levného Quartzu a jiného shitu. Ještě tam je malý krámek Klenoty aurum, ale taky nic moc.

V dalším obchodním centru OC Haná /Tesco, dříve Carrefour/ jsou Klenoty - tady mají Louis Erard (celkem zajímavé modely ze Swatchgroup), také Movado a Tissot. Na jiném místě tohoto centra prodávají Festiny a Esprit a pod.

Ve třetím nákupním centru v Olomouci - Olympia - prodávají také snad Maurice Lacroix - jen pár nudných modelů, Tissoty, Bentime a tak podobně.

Zkrátka a dobře hodinářství jako je Hanák v Brně nebo Dušák v Praze zde v Olomouci není a dlouho nebude, asi nikdy. Takže pokud se chci podívat na pořádné hodinky, musím jinam - na jih nebo na západ. :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...