Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Olomouc


MarvinX

Doporučené příspěvky

Berete nekdo i hodinky....?

.

.

.

.

.

.

Ok, blbej vtip :oneeyed02: V cem je ponesete? Nemam zadne cestovni pouzdro, tak premyslim, ze vezmu do brasny hodinkovej box.. ? :rolleyes:

Jestli chces, donesu ti cestovni futral. Za jedno dve piva bych ho prenechal je na 6ks a po mem poslednim vyprodeji je takovej prazdnej...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, diky vsem, kdo se zuicastnili a samozrejme velke diky hlavnimu organizatorovi za rezervaci super podniku  :punk:  Akorat to svetlo by to chtelo lepsi, priste s sebou beru lampicku :) Jinak prijemna seslost skutecnych blaznu, rad si urcite zopakuji..  ^_^ 

 

Nejvice me kupodivu prekvapily klasicky Speeda, jsou to neskutecny hodinky... :eek:  Doufam, ze tady IWCmann priste dorazi v doprovodu pana inzenyra a jeho kumpanu..  :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi díky. Byl to můj první sraz a paráda. Škoda jen, že už jsem přijel lehce společenský unavený. Pořád mám před sebou ty IWC Marky a Landmastry. A navíc jsem konečně viděl i ty Precisty. No pandy jsou jediný co jsem vyfotil

post-44633-0-05927000-1504985094_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že se akce vydařila i přes drobný dvouhodinový zdržení těch, co jeli z Prahy. Světlo zkusím nějak vymyslet do příště a pochvala podniku k tomu může lehce napomoct :)

 

Díky dr.sphinxovi byl sraz významně okořeněnej GS sekcí a mít možnost dát si na ruku něco z jeho sbírky byl velkej zážitek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravím pánové, tak po dlouhé době jsem se zaregistroval na chronomag a koukám že se v Olomouci pořádají nějaké srazy. Bylo by nějaké info, kdy a kde se bude nějaký v budoucnu konat, případně zda by se pro mne našlo volné místo?

 

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Do Vánoc je ještě daleko a v Chomoutově mají vynikající pivo tak po poradě s mistrem Valisem svolávám po delší době sraz v pivovaru Chomout, v Chomoutově u Olomouce

 

Pár srazů tam už proběhlo a nebyly vůbec špatné. Pro ty kteří to tam neznají tak je ZDE více informací.

 

 

Místo - Hostinec Chomout

Datum - pátek 3.11.2017

Čas - od 16 do jak kdo zvládne :)

 

1. Valis

2. Ondrej71

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...