Přejít na obsah

nové Nomos Neomatik


Tea

Doporučené příspěvky

Nomos Neomatik s užasně tenkým automatickým kalibrem DUW 3001, vysokým jen 3.2 mm. 

Zaujalo mě (ač bych to sám nenosil) zejm. tónování Champanger. Osobně mi přijde zajímavé, jak se dají vzhledově konzervativní, minimalistické hodinky, kterými Nomosy bezesporu jsou, posunout změnou barvy ruček a minutových teček na ciferníku (příp. ještě barvou celého cifru ? v případě champangeru).

 

minimatik-p%C3%A4rchen-band.jpg

 

DUW_3001_Boden_022.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libi se mi to, jak jsem koukal, tak to asi bude cela serie napric Nomos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevylepšili nic, komplet to obšlehli.

 

Tak to mi, prosím, vysvetli, čo okopírovali napr. pri modeloch Zürich? Alebo Club? Takýmto spôsobom totiž môžeš obviniť všetky značky, že niekoho okopírovali. Mimochodom, nový kaliber tiež okopírovali?

 

Mňa tá Champagner edícia teda veľmi neberie, ale Minimatiky môžem veľmi :-). Mimochodom, mám pocit, že Neomatik bude označenie všetkých hodiniek, ktoré majú nový kaliber DUW3001.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

já tam vidím jinou korunu, jiný tvar pouzdra, tečky :D

+ jiny tvar-font cisel na cifru.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objektivne ma ale pravdu. Nicmene ty novy Neomatik s cervenyma ruckama jsou skvely.

Pravdu teda nemá. Ani u tohohle Lange Mo.1924 se neví, jestli se skutečně vyráběl nebo byl jen náčrt, protože na celém internetu se dochoval ten jediný obrázek nahoře. Kredit si zaslouží asi Stowa, ty zase maji jinak cislicky. A Bauhaus styl není ochranná známka jako Panerai zámky aby výrobci nemohli pátrat na svých hodinek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinkově dost neobvyklé video. Nejhorší je, že se mi z videa hodinky vůbec nelíbí a přitom na fotkách vypadají hezky, ale na videu tak nějak až módně obyčejně.

NOMOS ma celkovo odlisny marketing od ostatnych znaciek. A urcite by to chcelo vidiet ich nazivo. Video aj fotky mozu byt velmi odlisne od reality. Oboma smermi. Cital som, ze hlavne ciferniky su v skutocnosti ovela lepsie, ako na fotkach. Ale ziadne Nomos som bohuzial v ruke nemal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...