Přejít na obsah

Unikaty fora


ivan_989

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 404
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vyborna fota i hodinky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle vlákno je důkazem, že se najde dost srdcařů, kteří rádi něco mimo mainstream zkusí. Potíž je jen v tom, že hodně věcí mimo mainstream jsou už z kategorie, která se moc veřejně neukazuje, no. PP, VC, ALS, Blancpain, JLC, Moser, RD a tak. Je to škoda, ale chápu to.

 

Jinak nejsem zakladatel vlákna, ale chtěl bych se podělit o svůj pocit: podle mne tomuhle vláknu vyloženě škodí neustálé řešení, co je a co není unikát. Samotného mě to před časem po příspěvku "tyhle už na fóru jedny jsou, takže sem nepatří..." natolik znechutilo, že jsem na něj zanevřel. Částečně si za to Ivan může sám trochu nešťastnou koncepcí (= unikáty), ale stačilo by trochu selského rozumu ze strany přispěvatelů - pokud jsou na fóru podobné hodinky ve dvou nebo třech exemplářích a jejich fotky se objevují vzácně, jsou to pořád hodně neobvyklé hodinky, na které se fanda rád v tomhle vlákně podívá. Navíc, co je dnes unikát, zítra být nemusí, stačí aby si je koupilo pár dalších bláznů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsi to skvele, naprosto souhlasim. Tve poznamky ohledne příspěvku "tyhle už na fóru jedny jsou, takže sem nepatří, me irituji rovnez. Jen jsem nenasel dost odvahy to napisat, takze se svezu s Tebou :) .

To srdcarstvi by melo byt alfou a omegou fora, bohuzel....realita je jinde.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

T Částečně si za to Ivan může sám trochu nešťastnou koncepcí (= unikáty), ale stačilo by trochu selského rozumu ze strany přispěvatelů

no jo no, proste mi islo proste o hodinky mimo mainstream ...nemusia byt nutne jedine...

 

https://hudba.zoznam.sk/maria-cirova/piesen/unikat/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si,že jsou jediné na magu a neboť se mi tato fotečka líbí,šoupám ji i sem

Jsou krásný, zasloužily by si (sem do vlákna) i fotku hodně zblízka

 

no jo no, proste mi islo proste o hodinky mimo mainstream ...nemusia byt nutne jedine...https://hudba.zoznam.sk/maria-cirova/piesen/unikat/

Mně je to jasné :)

 

Díky, chlapi. Nebudu skrývat potěšní, že mi chválíte mou novou lásku. A slibuju, že během pár dní udělám podrobnou fotorecenzi.

... zapoměl jsem říct, že jsem samozřejmě myslel pár dní na planetě "X" pověstné svou extra pomalou rotací (...stydím se :( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...