Přejít na obsah

Black Bay Black


petr_cha

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mně ta kombinace zlaté, černé a bílé indexy na lunetě nějak nesedí. Ale samotná luneta není špatnej nápad a šup s ní občas na BB blue. Měli jít do stříbra a bílé, ale asi se chtějí nějak odlišit od Subů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně ta kombinace zlaté, černé a bílé indexy na lunetě nějak nesedí. Ale samotná luneta není špatnej nápad a šup s ní občas na BB blue. Měli jít do stříbra a bílé, ale asi se chtějí nějak odlišit od Subů.

Sorry, ale neměli todle je odkaz na klasik zlacené cifry z dob dávno minulých, zatímco modrá verze je pro současnost, u černé a červené je to prostě vintage mishmash, ale sakra dobrej. 

 

tudor7922BCunderline.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předpokládám cenovku na úrovni modrých, tudíž něco okolo 80tis na tahu (tak nějak to teď je ne?)

 

retail is $3,425 on a steel bracelet and $3,100 on a distressed leather strap. (The Black Bay Black will be available via Tudor retailers starting tomorrow, October 15th.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bývalo to před rokem 77 na tahu, dneska možná i 90 :(

 

 

retail is $3,425 on a steel bracelet and $3,100 on a distressed leather strap. (The Black Bay Black will be available via Tudor retailers starting tomorrow, October 15th.)

kluci máte recht, modrý jsou teď u Bechyněho na kovu za 90, bych jim desítku ubral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně bych řekl počkej na dny Marianne ale už tenhle rok to bylo bez Tudoru...

 

 

Na Tudor půjde snad dohodnout sleva !

Já je zase až tak rychle kupovat nechci :) ...spíš by mě zajímalo, kdy je u Bechyněho dostanou a člověk je bude moc vohmatat naživo, jak to znám tak to bude nejdřív na Vánoce (ale třeba se pletu)...a taky si myslím, že na tudorky by nějaká slevička snad i mohla jít, to asi nebude tak horký zboží jako Rolex

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekde nekdo psal, ze s tim inhousem jsou nejaky problemy a napriklad dodavky modrych pelagosu jsou kvuli tomu pry zpozdene/zastavene...

A co to ma spolecnyho s BB, kdyz je v nich eta?

 

A ceny v ?: 3210,- a 2.910,-

Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...