Přejít na obsah

Black Bay Black


petr_cha

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja to vidim tak, ze nova varianta skvele doplnuje stavajici duo. Kazdy si muze vybrat, co preferuje a co mu vice sedi. Tu absenci inhausu nevidim az tak tragicky na jednu stranu, skvele by bylo, aby si zakaznik mohl zvolit mezi eta x inhaus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nějak nechápu, proč udělali stejnej model pro aukci One watch, a pak to začnou produkovat ve velkém. To je stejnej přístup jako s knížkou od Káji Saudka, která byla v omezeném počtu aby byla exkluzivní, ale pak udělali dotisk několika tisíc kusů

 

PS: ale je to samozřejmě moc pěknej kousek

Upraveno uživatelem MJ.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nemůžu pomoct. Takový nemastný neslaný. Po těch "vintážních" červených podle mě nepatřičné modré a teď nudný typ. Až se fláknou na nezužující tah, tak budou IMHO zajímavé tím, jak budou ošklivý a utopený v mase kovu náramek a pouzdro. Červené black bay s inhousem na vintage tropic řemenu z kaučuku nebo tahu 22-18 a osobně mám jasno o skoro ideálních potápkách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky. Este ich hod dole z toho hnusneho tahu na vintaznu kozku a mozeme sa dalej bavit :)

Kozu mam, ale kleste nemam ted cas ani objednat... ;(

 

Btw: covece si pamatuju nejaky inzeraty od nekoho z Vychodu, ze koupi tah na BB... :lol2:

Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...