Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Štafetový test odolnosti hodinek Traser

Traser

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
300 odpovědí na toto téma

#1 Xenomorfus

Xenomorfus

Linguafoeda acheronsis

• Member_50
  • 3 152 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Ostrava
  • Fanoušek značky:Traser, G-Shock, Amfibija, Seiko, Deep Blue, Aragon

Publikováno 13.říjen.2015 - 16:00

Já vás zdravím pánové srdečně!

Vím, že téma putovních hodinek už tady bylo, bohužel mne nic lepšího nenapadá. Píši to hned v úvodu, aby jste případně neztráceli čas se čtením dál.

Po mnoha zničených hodinkách a letech chrono abstinence jsem si loni pořídil hodinky Traser. Důvod byl prostý, chtěl sem odolné hodinky s ručičkama a nejlépe tritiem. Po roce, kdy se mi je nepodařilo odrovnat (aniž by to byl záměr) jsem napsal krátkou recenzi - viz vlákno http://forum.chronom...-g-sapphire-le/ . Vzhledem k tomu, že hodinky stále fungují a u mne už nic moc nového nezažijí, napadlo mne, zda by si je třeba nechtěl vyzkoušet i někdo jiný. 

Idea je tedy prostá, nechám putovat hodinky po členech fóra, kteří o to mají zájem. Vzhledem k tomu, že primárním cílem je test odolnosti, měl bych pár požadavků. Není to samozřejmě podmínka, hodinky si klidně může vyzkoušet kdokoliv, kdo bude chtít. Jedinou podmínkou je, že uživatel hodinek přidá fotku a krátkou zkušenost do výše uvedeného vlákna v "Recenzi hodinek". Neočekávám žádný elaborát, stačí pár řádek s přibližným popisem událostí, které prověřily odolnost - např.: "Včera dvě hodiny na střelnici, vystříleno 300ks náboju .45 ACP, pak hodinu tenis a večer dvě hodiny s vibrační bruskou". Rozsáhlejší popis není zakázaný, lze vyzdvihnout či pohanit vše, co vás kolem hodinek napadne. K tomu alespoň nějaké mobilové foto a hotovo. Zkrátka, ať se recenze hodinek rozroste i o další náhledy. Preferují se tedy činnosti, které jsou pro hodinky obecně ne moc příjemné. Věřím, že všichni mají dostatek rozumu a hodinky nebudou ničit záměrně, mlátit do nich kladivem, házet z 12-tého patra na beton apod...

Neočekávám nějaký přílišný zájem o hodinky, nejsou nikterak hezké, ani zajímavé, ale pro mne jsou srdeční záležitost. Doba putování po jednotlivých zájemcích asi není nijak řečená, ale jako strop bych určil cca 14 dnů. Pokud samozřejmě dotyčný jede někam na měsíc a chce je mermomocí s sebou, není to problém. Zkrátka jde o domluvu. Fyzicky si to představuji tak, že v tomto vlákně se přihlásí případní zájemci, taktéž se zde bude řešit aktuální předávání, ať je zhruba přehled, jak to se štafetou vypadá a já je předám někomu, kdo je nejblíž Ostravy nebo kdo pojede do OV v blízké době apod. Dotyčný si je chvíli prubne a pak nějak předá dalšímu. Preferuji osobní předávání, ať s tím nejsou nějaké náklady navíc (pokud se jedinci domluví na poštou, je to jen jejich věc). 

Hodinky nechám s řemenem "čína", který už má něco za sebou, ale zatím nejeví známky, že by se měl přetrhnout nebo jinak "znefunkčnit". Případná poškození jdou na můj vrub, jen by bylo fajn je dobře zdokumentovat, ať se v recenzi dozvíme, co se stalo.

Tak to by bylo k úvodu asi tak vše, další dotazy vyřešíme v diskuzi zde. Přes SZ bych rád jen případná jména, adresy apod k předání hodinek. Zbytek bych rád veřejně.

Děkuji za váš čas.

btw jedná se o tyto hodinky:

Přiložený soubor (y)

Traser P6600 Type 6 MIL-G "Sapphire",  Crepas Cayman 3000,  Deep Blue Pro Aqua Diver, 

Vostok Amfibija (zase),  Seiko Prospex SNE421, Casio GWN-1000B-1BER "Gulfmaster", Casio GW-9400-1ER "Rangeman", 

Casio DW-290-1, Casio G-7900A-4ER, Casio GW-9100-1ER "Gulfman", Casio DB-34H, Casio GX-56, Casio G-9000-1VER "Mudman",

Seiko 6138-8020 "Panda", Temporis - Chronographe Suisse - 60. léta, Prim (hromada), HMT, 

Aragon Enforcer T100 68 tubesSeiko Monster "Orange" (třikrát),  Aragon Divemaster T100, Alpina Seastrong Diver 300,

Deep Blue Daynight Blue T100,  Deep Blue Sun Diver II.Vratislavia Heritage Chrono, Wenger Sea Force,

Seiko "Mt. Fuji", Seiko 7002Seiko SKZ -207 "Atlas"Seiko Monster "Drakula"

#2 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 6 819 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Všecko co tiká :)

Publikováno 13.říjen.2015 - 16:04

Já bych je prubnul, asi od mě nedostanou žádnej extra nářez, ale třeba bych zkusil pár fotek...

Rolex Turn-o-Graph Ref. 116264, Tudor BB 58, Omega SMPc, Fortis B-42 Black & Black Limited Ed., Alpina Startimer Heritage GMT, Prim II, Prim Diplomat, Omega Genéve Dynamic, Eterna Sonic Electornic, Seiko SRPD01 Grey Dawn, Seiko SRP775, Seiko SKX399, Seiko SKX011, IWC cal. 74, Swatch System 51, a nějaký ten další Prim a vintage šrot Moje fotogalerie :)

#3 tommas4

tommas4

.

• Member_50
  • 5 434 příspěvků(y)

Publikováno 13.říjen.2015 - 16:59

Stavím se do řady za prischeru, vezmu je na nejvyšší bod této republiky ;)

#4 Americkej

Americkej

Jak kdy

• Member_50
  • 2 045 příspěvků(y)
  • Bydlí:u Písku

Publikováno 13.říjen.2015 - 17:04

Vzal bych je na půlroční námořní plavbu, kde by dostaly zaručenou čočku, té flexy by si rozhodně užily, jakož i jiných aktivit. Ale je dost sobecké je uzurpovat na tak dlouhou dobu, asi máš na mysli kratší testíky.

Edit: no jo, už jsem dočetl i pasáž ohledně lhůt, tak nic. Poplavou kovová Géčka.

Tento příspěvek byl upraven od Americkej: 13.říjen.2015 - 17:08

#5 denyhami

denyhami

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 13.říjen.2015 - 17:22

Stavim se do řady..Vzal bych je na letiště

#6 Liqid

Liqid

"Závislák"

• Member_50
  • 7 322 příspěvků(y)
  • Bydlí:Na cestě
  • Fanoušek značky:Ω ♛

Publikováno 13.říjen.2015 - 17:39

taky do řady, poperou se se psem a nařežou dříví

#7 Lamiczka

Lamiczka

Chronosysel

• Member_50
  • 4 313 příspěvků(y)

Publikováno 13.říjen.2015 - 17:46

Taky bych se přidal, měl bych se účastnit během první dvou listopadových týdnů dvou outdoor akcí, kde to nebude úplně extra namáhavé, ale ven se dostanou a do vody asi taky :-) případně pak kdykoliv v zimě, jak vyjde řada...

Tento příspěvek byl upraven od Lamiczka: 13.říjen.2015 - 17:51

#8 Juraj11

Juraj11

MANIAK

• Member_50
  • 3 073 příspěvků(y)
  • Bydlí:Přerov
  • Fanoušek značky:DOXA SUB

Publikováno 13.říjen.2015 - 17:52

Rád se přidám,vzal bych je do práce :D

#9 Michelin

Michelin

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 339 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prague
  • Fanoušek značky:IWC, Breitling, Steinhart, Lum-Tec, Traser

Publikováno 13.říjen.2015 - 18:08

Pokud by byla moznost, tak bych je taky rad testnul :)

#10 Wanderer

Wanderer

Super Taťka

• Member_50
  • 3 765 příspěvků(y)
  • Bydlí:kde končej brambory a začíná víno
  • Fanoušek značky:Heuer

Publikováno 13.říjen.2015 - 18:13

Taky bych měl zájem.

Don´t give in without the fight!

"To je kašmír." "Když jsem ho kupoval, byl za babku. Někdo kupuje zlato, já zase kašmír. A potom už jenom čekám, až půjde nahoru. A musím ho čas od času maličko provětrat. Každých sedm let ho vytáhnu."

#11 vladacr

vladacr

Závislák

• Member_50
  • 511 příspěvků(y)
  • Bydlí:v domě se zahradou
  • Fanoušek značky:183/97/19

Publikováno 13.říjen.2015 - 18:13

Pracovní hodinky zrovna hledám, takže bych si je rád vyzkoušel. Mám rozbouranou zahradu, je tu spousta kopání, hrabání, bláta, betonu, cihel a tak. Flexa, příklepová vrtačka, svářečka taky bude. Prostě Minecraft naživo. Taky služební výcvik psa a "šupák". Tak když na mě vyjde řada, budu moc rád. Mě fotky hlavně v diskusi u recenze Revue Thommen Diver.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk

In quest of THE watch. For the time being, it's Revue Thommen Professional Diver.

We proudly present our new feature film Too many watches, too few wrists. Starring, in order of appearance: Prim Snow ⬥ Citizen Snow ⬥ Orient Ray Orange Revue Thommen Professional Diver Seiko SKX009 Steinhart Aviator Orient Mako Blue Glycine Combat Sub 2-Tone Blue  Glashütte Spezimatic ⬥ Vostok Amfibia 120813 no date ⬥ and many others...

#12 Kapo

Kapo

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 429 příspěvků(y)
  • Bydlí:Břeclav

Publikováno 13.říjen.2015 - 19:17

Trasery Super sport nosím 5 let a jsou používány na všechny hrubé práce. Jsou téměř nezničitelné, safír je netknutý, pár ťukanců na lunetě. Dokonce jsem se s nimi koupal na Liparech v sirném jezírku - hodinky jsem pak umyl a vypadají jako nové na rozdíl od no name tahu, který jsem musel vyhodit, protože síře neodolal.

Takže vyzkoušení všem doporučuji.

#13 Gustaf

Gustaf

dvorní mechanik ze Stratosu

• Member_50
  • 13 354 příspěvků(y)

Publikováno 13.říjen.2015 - 19:27

jestli muzu, tak se tak se stavim do fronty....

#14 Xenomorfus

Xenomorfus

Linguafoeda acheronsis

• Member_50
  • 3 152 příspěvků(y)

Publikováno 13.říjen.2015 - 21:09

Tak vubec sem necekal takovy naval, panove. Zitra to tady sesumirujem a dame dokupy nejaky seznam zajemcu. A taky nejake predavani, kdyz by to bylo vsechno cechy, tak prvnimu muzu poslat postou. Co se pulrocni plavby tyce, nejsem proti, otazka zni, jak to bude casove vychazet, kdyz je o to takovy zajem. Obecne lhuty neresim, jestli se hodinky rok nekde podivaji, jen dobre. 

Takze dalsi krok bude seznam a pak nejaka dohoda mezi zajemci.

Dekuji vrele vsem!  :notworthy:

Traser P6600 Type 6 MIL-G "Sapphire",  Crepas Cayman 3000,  Deep Blue Pro Aqua Diver, 

Vostok Amfibija (zase),  Seiko Prospex SNE421, Casio GWN-1000B-1BER "Gulfmaster", Casio GW-9400-1ER "Rangeman", 

Casio DW-290-1, Casio G-7900A-4ER, Casio GW-9100-1ER "Gulfman", Casio DB-34H, Casio GX-56, Casio G-9000-1VER "Mudman",

Seiko 6138-8020 "Panda", Temporis - Chronographe Suisse - 60. léta, Prim (hromada), HMT, 

Aragon Enforcer T100 68 tubesSeiko Monster "Orange" (třikrát),  Aragon Divemaster T100, Alpina Seastrong Diver 300,

Deep Blue Daynight Blue T100,  Deep Blue Sun Diver II.Vratislavia Heritage Chrono, Wenger Sea Force,

#15 Xenomorfus

Xenomorfus

Linguafoeda acheronsis

• Member_50
  • 3 152 příspěvků(y)

Publikováno 14.říjen.2015 - 17:17

Takze nikdo dalsi se neprihlasil, nize seznam zajemcu v poradi, jak jste se psali (neznaci to poradi predavani). Jste rozhazeni po cele republice, takze poste se asi nevyhnete, ale to uz necham na vas. 

Vzhledem k tomu, ze se "prischera" nabidl,ze by udelal par fotek, mozna by to nebylo od veci u nej zacit, dokud je jeste co fotit :photo:

Start tedy udelame v Praze u "prischery", dale se pak nejak dohodnete, nejlepe asi tady, jak si je budete predavat. Pozadavek na termin padl zatim jen jeden. Ti, co nemaji vyplnene misto, at pak daji vedet aspon nejakou oblast predani do diskuze.

prischera

tommas4

Americkej

denyhami

Liqid

Lamiczka

Juraj11

Michelin

Wanderer

vladacr

Kapo

Gustaf

Je vas tedy 12ks (pokud sem nekoho nevynechal a umim pocitat).

Co se te pulrocni plavby tyce, tak asi by zalezelo na terminu, kdyby to vyslo na konec, nevidim v tom problem. Kdyz ne, tak pojedu misto nich ja ;-).

Prvnich 14 dnu v listopadu by chtel Lamiczka.

#16 Xenomorfus

Xenomorfus

Linguafoeda acheronsis

• Member_50
  • 3 152 příspěvků(y)

Publikováno 14.říjen.2015 - 17:18

Takze zacnu seznam a misto a radove termin...

1. prischera - Praha, cca od 17.10.2015

...dale se domluvte :-)

#17 tommas4

tommas4

.

• Member_50
  • 5 434 příspěvků(y)

Publikováno 14.říjen.2015 - 17:21

Pro mě nejjednodušší pošta, přijde, ponosím, odešlu dále.

#18 Guest_Jagman_*

Guest_Jagman_*
  • Guests

Publikováno 14.říjen.2015 - 18:03

Zena zrovna strili tak az je bude mit prisera tak bych strelnici domluvil ;)

#19 Tittus

Tittus

No Future, No Hope

• Member_50
  • 1 559 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 14.říjen.2015 - 19:06

Střelnici s malou i velkou ráží rád vyzkouším... Nábojů bude fakt hodně přes 1000 kusů. :)

"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day." - Jack Lemmon

#20 Gustaf

Gustaf

dvorní mechanik ze Stratosu

• Member_50
  • 13 354 příspěvků(y)

Publikováno 14.říjen.2015 - 19:37

pro mě taky pošta..termín mi je jedno....

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Traser