Přejít na obsah

Štafetový test odolnosti hodinek Traser


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 300
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já se z toho vyvlíknu, protože zvedám kotvu 10.11. a vrátím se cca půli květence 2016. Nechci Ti rozškubat tak hezkej projekt s pěknou odezvou, i když by si bezesporu užily rotyku :-) Tak si potom alespoň zkouknu fotky, kam až se dostaly a jak je kdo potýral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udelal bych to jak s putovnima Gckama,prvni Prishera a pak dle poradi zde napsanych zajemcu.Lhuta 14 dni by mela kazdemu stacit a predavani bych resil postou.Par korun nikoho nezabije a hodinky budou alespon testovat zachazeni ceske posty :).

Moze byt?

Upraveno uživatelem Juraj11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze Trasery jsou na ceste k "prischerovi" do Prahy. Pocitam, ze si je tam nejak pomenite, nebudu vam tu delat "Vaclava Moravce"  :lol2:

"Americkej" - jasne, chapeme. Kazdopadne az se vratis a budes je i tak chtit, dej pak vedet (pokud budou jeste existovat).

Alea iacta est!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udelal bych to jak s putovnima Gckama,prvni Prishera a pak dle poradi zde napsanych zajemcu.Lhuta 14 dni by mela kazdemu stacit a predavani bych resil postou.Par korun nikoho nezabije a hodinky budou alespon testovat zachazeni ceske posty :).

Moze byt?

Nejrozumnější způsob co lze vymyslet.

Už jen proto, že jsem na řadě :lol2:

 

Ale prischera musí založit deníček kterej pak bude putovat s hodinkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.......

 

Ale prischera musí založit deníček kterej pak bude putovat s hodinkama.

 

O denicku sem nic nevedel, jinak bych to zaridil ja, at s tim nekdo nema dalsi starosti. Omlouvam se.

Pokud bude opravdu bude "prischera" delat nejaky pruvodni list, ma u mne prilezitostne pivo  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Testování pokračuje, sundal jsem děsnou gumu a nasadil NATO, které jim IMHO sedí podstatně lépe (a které tam podle stop na dýnku měl i Xenomorfus) . Další pokusy s řemeny budou na dalších fotkách. Dnes večer udělám nějaké tématické fotky a příští víkend plánuju čundr po horách, tak je hodím přes rukáv o dopřeju jim trochu outdooru. Pak můžou jít k dalšímu zájemci. Zkušenosti na závěr :).

 

post-18334-0-63374000-1445084392.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...