Přejít na obsah

Seiko Legenda - Želvy


People

Doporučené příspěvky

No kluci, já nevím, při vší úctě ke starým tradicím, ta cenovka je na úrovni Sumo, tedy v odkazu od petra a myslím si, že Suma budou přeci jen o dost výš. Spíš bych počkal, až opadne prvotní nadšení, protože si myslím, že až tenhle model vtrhne na trh, bude to dost masovka, vzhledem k obrovské oblibě původního modelu. Takže i ta cena bude adekvátní hodinkám a nebude těžit jen z toho, že se jedná o novinku. Ale já to asi nemohu objektivně posoudit, tohle pouzdro mne nikdy moc nebralo a tak mi chybí to vaše prvotní nadšení. :)

To jsou evropské ceny a Sumo stojí v EU 599e, takže rozdíl tam je.

A masovka to samozřejmě bude, o tom snad nikdo nepochybuje :) Masovkou jsou v podstatě i Suma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Rozumím, myslel jsem masovku ve smyslu Sumo versus SKX, tam Sumo zase taková masovka není. A s těma cenama máš asi pravdu, objektivně to půjde srovnat v momentě, kdy je bude nabízet některý náš oblíbený internetový obchod spolu se Sumama a ceny budou vedle sebe. Ale zatím vaříme z vody, možná zpracování a kvalita bude na takové úrovni, že strčí Suma do kapsy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou v tom odkazu,kdyz kliknes na konkretni model...

Diky moc, jsem to ale osel:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná zpracování a kvalita bude na takové úrovni, že strčí Suma do kapsy.

Nebude. Tohle pouzdro nemá na to prostor. Cena je podle mě zcela na očekávané úrovni. Se podívej, za kolik tam mají SKX a Monstra. Je to novinka, takže bude trošku vyšší než zajeté modely podobné hladiny+ navíc narozdíl od Monster je tohle Prospex, ač teda nevím, co od toho očekávat jiného než jen znak na cifru.

 

Edit: Ty pepsi, to si doufám dělají srandu s černým cifrem a pepsi lunetou, že? Taky mi vadí, že nejlepší barvy(černá+pepsi) jsou na gumě. No, stejně mě nejvíc bere modrá :)

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Edit: Ty pepsi, to si doufám dělají srandu s černým cifrem a pepsi lunetou, že? Taky mi vadí, že nejlepší barvy(černá+pepsi) jsou na gumě. No, stejně mě nejvíc bere modrá :)

Myslis, ze nepujde se domluvit s prodejcem na prehozeni Tebou uvedenych modelu na tah?

Pocitaji s dovozem do Cr treba takovy vydridusi jako Koscom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aspon to nebude masovka, ne:)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Koscomu asi k mani budou,ale hadam,ze tak za dvacicku;-))

Je to dost, o tom zadna. Na druhou stranu, kdo je chce, tak to da, aspon pak neproda, aby netratil trenky:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To pouzdro je super,sedí na ruce jak p.r.d.e.l na hrnci.Měl jsem je rád,štvalo mě že jsem je dal pryč. Líbilo se mi vždy i víc než 6105-8110.

 

edit:

 

A i na řemenu 22mm mi turtle prostě sednou líp než SKX .

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...