Přejít na obsah

Seiko Legenda - Želvy


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty, people, presne. Korytnacky...

 

A sorry bratm shewcza, ale to uz aby sa tu clovek bal pridat obycajne foto. Ked pozeram na tie tvoje, a to ze ucta a klobuk dole...

Nechces kupit nejaku vybavu na fotenie? By som potreboval nejake extended source na volaco a mam tu nejake zariadenia...pm kebyze. 

Good luck.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

People: takový bych bral hned.

 

 

EpsteinBarr: tohle jsou taky obyčejné foto. Díky za nabídku, ale jsem amatér se základní zrcadlovkou a nehodlám to posunovat někam dál. Spíš si pohrávám s myšlenkou zrcadlovku prodat a koupit nějaký lepší kompakt např. sony RX100, protože se mi zrcadlovka nikdy nechce tahat a potom cvakám mobilem.

 

 

bOB_iK: neleštím je vůbec, jak je sundám z ruky, tak je plácku na kámen a jdu fotit. Celá akce zabere maximálně minutu. Ti všímavější si možná všimli, že mám na pouzdru nalepenou izolepu, abych zamezil poškození od nerostu. Nejde to ani moc vidět, ale třeba na té zrcadlové fotce jo.

 

 

Díky za slova chvály kluci :notworthy: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak akorát dva rychlocvaky, musel jsem po přečtění celého tématu ty "legendy" prostě taky vyzkoušet.

 

Jsem vcelku univerzální člověk, takže černá 777 byla jasná volba :)

 

První pocity? Fantastická Seiko guma, a to jakože fakt, já který nemá rád kov na ruce jsem gum, kůží a všemožných hadrů už vyzkoušel opravdu dost, ale tahle guma je taková jiná, prostě jí na ruce vůbec necítím, je krásně měkká a fakt pohodlná. První pocit při nandání byl, že jsou želvy celkem "těžký", po chvilce to přebil dojem, že jsou docela "malý", holt před nandáním jsem sundal pracovní G-Shocky :)

 

Ale můžu potvrdit že pouzdro i guma jsou dokonale příjemné, přesně jak tady mnozí z vás tvrdí.

 

Malinké mínus vidím dost brutálně velká a vyčnívající spona, ale to je asi o zvyku, to klapání s ní při každém položení ruky mi lehce vadí.

 

Uvidíme jestli přeskočí jiskra ...

post-55640-0-15060100-1503831517_thumb.jpg

post-55640-0-42307100-1503831526_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Sweden
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Spíš si pohrávám s myšlenkou zrcadlovku prodat a koupit nějaký lepší kompakt např. sony RX100, protože se mi zrcadlovka nikdy nechce tahat a potom cvakám mobilem.

Shewcza, čteš mi myšlenky, ne že bych chtěl prodat zrcadlovku, ale o tomhle kompaktu taky trochu uvažuji. Četl jsem recenze a vypadají dobře a hlavně je to prcek. Pravda je že mobil mám stále u sebe. No uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...