Přejít na obsah

Seiko Legenda - Želvy


People

Doporučené příspěvky

jenom už delší dobu nejsou v K verzi, a to ani na watcheszone, nechápu proč. já furt nějak váhám, klasický černý mě oslovujou asi nejvíc, ale zase absence tahu.. tak přemejšlím jestě nad zlatými 775, ale obávám se, že se ty zlatý prvky brzo okoukaj. modrý ani jiný nechci určitě.

kdo máte právě ty 775 - jak je po delší době vnímáte? neřve ta zlatá moc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Za sebe jedině černý. Po experimentech s monstrama v různých barvách, už jedině černou u všeho. Průser je, že černý jsou bez tahu. Takže ti nezbejvá nic jinýho, než ho dokoupit, tak jak sem to udělal já. A nebo to naopak může být výhoda, že si dokoupíš super jubilee, kterej želvy vystřelí o level víc. Od tý doby co jsem tam dal super jubilee, sem tam neměl origo tah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já rozhodoval mezi padi, černými a černo zlatými. Nakonec jsem vzal PADI a nelituji! Ale černý asi stejně taky pořídím. Na zlatých mi vadí ta luneta, jedině jít potom cestou modifikace. Tak to chci udělat s těmi černými.

 

Jo a ten super jubillee fakt nemá chybu.

post-21215-0-56116700-1507724678_thumb.jpeg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravdu máte kluci. mně se jen nechce do už tak drahého lowendu vrážet další peníze. a za náramek ze strapcode mohu mít další amfibie :D. to je nepochopitelný proč to mají takhle rozdělený. SKX007/009 si furt můžu koupit na čem chci a u tědlech to nejde. být SKX se 4R, tak želvy asi vůbec neřešim. to je dilema tohleto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pekny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam, ze u vas podzim rovnez rozjel sirokou paletu barev, bravo! Nejhezci zelvy jsou prece pepsi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neskutečná, ale neskutečná petelice!!! Ten Gumák Crafter Blue je fekt pecka! Želvám neskutečně sekne a je hrozně příjemnej, ale zároveň na mě působí takovej bytelnej. Pocitově (první dojem) jeden z nejlepších gumáků co jsem měl, aby né za ty prachy... Určitě objednám i oranžovej na léto. Dal jsem tam origo Seiko kovovový očko, přijde mi to hezčí.

 

Už dlouho sem nebyl tak z něčoho vodvařenej jako z toho gumáku.  :) Myslim, že jsem příslušenstvím k želvám, cenově na dalších želvách... :rolleyes:

post-26998-0-58825400-1508258595_thumb.jpg

post-26998-0-59662700-1508258601_thumb.jpg

post-26998-0-02898500-1508258608_thumb.jpg

post-26998-0-87569100-1508258635_thumb.jpg

post-26998-0-79282200-1508259279_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eskutečná, ale neskutečná petelice!!! Ten Gumák Crafter Blue je fekt pecka! Želvám neskutečně sekne a je hrozně příjemnej, ale zároveň na mě působí takovej bytelnej. Pocitově (první dojem) jeden z nejlepších gumáků co jsem měl, aby né za ty prachy... Určitě objednám i oranžovej na léto. Dal jsem tam origo Seiko kovovový očko, přijde mi to hezčí.

 

Už dlouho sem nebyl tak z něčoho vodvařenej jako z toho gumáku.  :) Myslim, že jsem příslušenstvím k želvám, cenově na dalších želvách... :rolleyes:

 

Super, taky o něm uvažuju. Můžu se zeptat jaký máš obvod zápěstí a na jakou dírku zapínáš? Trochu se bojím délky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strocek: super zprava chlape, dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...