Přejít na obsah

Seiko Legenda - Želvy


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Orient odkoupil licenci na kalibr 7006 a nejen podle mého soudu jej vylepšil, takže strojky 469xx jsem v mnohém odolnější než pozdější  Seiko série 7Sxx, 

No, tak ti nevím, ale švidrající den podle otřesů hodinek jako obecná nemoc Orientu 469xx mi k pocitu odolnosti nepřidá. Když k tomu připočtu, že jsem koupil funglovky, které šly jak se jim chtělo a urvaný rotor při řádění v offroadu myslím Frostiem nebo kým, tak při porovnání s tím, co jsem prožil s řadou 7s od Seika, si nejsem tak jistý, co je lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak ti nevím, ale švidrající den podle otřesů hodinek jako obecná nemoc Orientu 469xx mi k pocitu odolnosti nepřidá. Když k tomu připočtu, že jsem koupil funglovky, které šly jak se jim chtělo a urvaný rotor při řádění v offroadu myslím Frostiem nebo kým, tak při porovnání s tím, co jsem prožil s řadou 7s od Seika, si nejsem tak jistý, co je lepší.

To máš pravdu, ale podle mne to to obecná nemoc není, spíše možná stav po té, co Seiko pohltilo Orient :( Např. u modelů King Diverů s kalibrem 469xx, které mám a které jsou z počátku sedmdesátých let, podobné problémy nejsou. V té době spíše zlé jazyky tvrdily, že strojky které prošly testováním, se dávaly do Orientů, zatímco ty druhé do Seika :)   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem je v reálu neviděl, to má to pouzdro fakt takovej nepěknej brus jako na těch fotkách? No nazdar. To vypadá, jak kdybych to dělal v garáži jako vedlejšák, což bych ještě bral za poloviční cenu. To se mám na co těšit.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Skywatches jsou už od 245 USD, ale myslím, že stejně ještě počkám... :-)

Možná neumím hledat, ale mohl by si hodit link na želvy za tuhle cenu? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík moc, ona se tam tahle cena ukáže až po rozkliknutí, jinak je tam 340 dolarů, tak proto jsem to nemohl najít.

 

http://www.skywatches.com.sg/reviews/catalogsearch/result/?q=srp773

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...