Přejít na obsah

Na jaké hodinky sbalit pěknou slečnu ?


Doporučené příspěvky

Mám velký respekt k opravdovým odborníkům přes hodinky - ať už to jsou mistři hodináři, výrobci hodinek, profi i pokročilí sběratelé a vůbec všechni kdo hodinářskému oboru rozumí a mají přehled.

Většina běžných lidí k hodinkám přistupuje ryze z praktických důvodů - za málo peněz mít slušné a pěkné hodinky, aby spolehlivě ukazovaly čas v každé chvíli našeho života.

 

Dále jsou lidi, kteří hodinkami žijou a opravdu se o ně zajímají, sbírají je a rozumím jim (před těmi klobouk dolů). Bohužel existuje i úzka sorta vyslověně snobů (ty nemám příliš rád), kteří si honí svoje ego, ale spíše nějaké své komplexy, že se chvástají před ostatním nějakými extrémně drahými hodinkami, chronografy, aniž by hodinářství jako oboru rozumněli, ale mají na to. Nejvíc těmto lidem dělá dobře šokovat ostatní sdělením, že jejich hodinky stály statisíce.

 

Možná je ještě 4. skupina lidí, kam se řadím já - začínající nadšenec do hodinek, pokorný amatér, který má respekt před odborníky, má ale omezené finance a má radost z každých slušných a kvalitních hodinek z 2. nebo x-té ruky, které se mu podaří získat do skromné sbírky pro radost (nikoliv snob). A pochopitelně ne každý je zároveň expert na ženy a dívky a většinou žije sám a pořád tápe, jak na to.

 

Nejsem milionář, v Porsche nejezdím a tak si říkám, že kromě upraveného vzhledu a pěkného čistého oblečení by na dámy a dívky mohly zapůsobit aspoň nějaké pěkné a zajímavé a kvalitní hodinky.

 

Jaké by to mohly být podle vás ? :-) 

 

Já osobně dávám tip na nějaký starožitný kousek z 19. stol., které by měly například bicí mechanismus. A pokud by člověk podal dané slečně zasvěcený výklad o svých "vyjímečných" hodinkách, naivně si myslím, že by to u něžného pohlaví mohlo zapůsobit. Popřípadě nějaké dostupné, pěkné, ale kvalitní novodobé hodinky.

Upraveno uživatelem Steve II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No napadají mě tři skupiny. U jedné bude celkem jedno jaké hodinky máš. Důležité bude, když k nim bude i příběh, proč je vlastně nosíš. Inspiraci najdeš třeba v Pulp fiction :-) Další skupina se bude krýt se skupinkou těch machýrků: je jedno co máš, hlavně že to bude stát pořádnou raketu. A poslední bude koukat hlavě na to, aby byly pořádně velké, nejlépe přes celé předloktí a aspoň tři ciferníky. Ideální brand Diesel apod. Skupina těch, které ocení netradiční kousky, které frčí tady na fóru, třeba Damasko nebo Orlíky a tak, ta bude statisticky zcela nevýznamná. Obecně vzato, asi bude jednodušší ty slečny zaujmout něčím úplně jiným, než hodinkama :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se že u výše popsaného romantického výkladu k vintážkám by drtivá většina slečen začala hodně rychle zívat - a pokud by se to nekonalo v dostatečně opulentním sídle a nebo na vlastní jachtě, byl bys obratem zaškatulkován jako neperspektivní sobeckej pošuk co radši utápí prachy v hodinkách než v rodině...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně nějaké seriózní téma, a né furt jen resale value. Bohužel ale nepomůžu, jsem panic, vždycky pozvou nějakou pěknou holku na rande a po půlhodině zdrhne s pitomým vysv?tlením, že se pořád se zalíbením dívám na své hodinky místo na ní. Přitom jsou fakt krásný, nechápu, co těm ženskejm vadí.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně nějaké seriózní téma, a né furt jen resale value. Bohužel ale nepomůžu, jsem panic, vždycky pozvou nějakou pěknou holku na rande a po půlhodině zdrhne s pitomým vysv?tlením, že se pořád se zalíbením dívám na své hodinky místo na ní. Přitom jsou fakt krásný, nechápu, co těm ženskejm vadí.

 

Já jsem samozřejmě taky panic, ale mě říkají, předtím než utečou z prvního rande, že jsem debil, takže já ti poradit můžu, ale asi ti to bude prd platný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem samozřejmě taky panic, ale mě říkají, předtím než utečou z prvního rande, že jsem debil, takže já ti poradit můžu, ale asi ti to bude prd platný.

Já jsem taky, akorát že se jim nesnažím dostat do kalhotek hned na prvním rande.

Zkuste to, ono to fakt funguje. Občas některá je některá svolná k druhému ale pak mám stejné zkušenosti jako kolegové ve dvou postech nade mnou.

Takže taky rady na nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak zjistili američtí vědci, vzrušení ženy je možno stimulovat různými mechanickými pomůckami. Jako nejlepší prý vyšlo ve srovnávacím testu Porsche 911. Hodinky nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakékoli drahé hodinky, které se jí líbí. Ideální postup : ona si je vybere  a Ty jí je koupíš. Pozor : vztah nevydrží dlouho.

 

začneš hodinkama, k těm je potřeba kabelička, ke kabeličce botičky a pokud umíš počítat, tvoje kroky spolehlivě zamíří do bordelu, jenomže my jsme ješitní blbci a chceme zanechat stopu v genofondu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na psychologie.cz byl zajímavý článek o tom, jak si ženy vybírají partnery :D

Metodika různá, ale byla tam zmíněna skupina, která se dívá na boty a zápěstí :D nebude jich moc, co se aspoň elementárně vyzná, o to budou nebezpečnější a na víc, než jednu noc, pak chlap může dost zaplakat.

Na hodinky bych nebalil. 

A pokud by se našla taková, co ocení třeba SKX007, tak jistě... :D Kolik takových bude, nechceš-li šlapat do zelí zdejším kolegům? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Zlatokopky sa v rekvalifikacnom kurze ucia ako odhadnut solventneho muza v bare kde neni vidiet na akom aute prisiel aky ma barak ci diamantovu banu a zlatej dul.pohlad na zapastie im prezradi ci je vhodny na laskyplny vztah))))

 

Pokud tam ovšem dotyčný nemá Rolexy z Aukra, což ona zlatokopka nemusí poznat, že nejsou pravé :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

911 stimuluje bez ohledu na pohlaví. U mě však platí, čím starší (911), tím lepší.

edit: A myslím, že pánské hodinky na pánském zápěstí stimulují statisticky bezvýznamnou skupinu samiček.

Jak zjistili američtí vědci, vzrušení ženy je možno stimulovat různými mechanickými pomůckami. Jako nejlepší prý vyšlo ve srovnávacím testu Porsche 911.

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...