Přejít na obsah

Moje Tissotky


šíma

Doporučené příspěvky

Mám Tissot Seastar II a popravdě řečeno jsem si doposud nezvyknul na jejich nepřesnost. Když pominu, že jako nové se za den rozešly o více než 20 minut (opraveno v rámci záruky), tak současná denní odchylka v řádu cca 1-2 minuty (naneštěstí se zpožďují) mě rozčiluje. Když je srovnám s letitými orientkami (taky automat, pouze 4x levnější :crying_anim02: ), tak je to docela propadák.

Na druhou stranu ale udělají parádu víc, než Q&Q, Bentime apod... :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
1-2 minuty je docela dost.

To bych s nimi zasel k hodinari znovu - ten strojek dovede slapat daleko lip.

No jo no... To byl autorizovaný servis u Hanáka (Brno). Prý to líp seřídit nejde a je to "v normě". Já si na to pak zvyknul a dneska jsem si k nim koupil kožený řemínek Hirsch (vypadají najednou úplně jinak).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no... To byl autorizovaný servis u Hanáka (Brno). Prý to líp seřídit nejde a je to "v normě". Já si na to pak zvyknul a dneska jsem si k nim koupil kožený řemínek Hirsch (vypadají najednou úplně jinak).

2 minuty v normě tedy určitě nejsou. Moje bývalé Tissotky s v pohodě vešly do +- 5 sekund/24h

poučná recenze servisu Hanák je zde

http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...65&hl=hanák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 minuty v normě tedy určitě nejsou. Moje bývalé Tissotky s v pohodě vešly do +- 5 sekund/24h

poučná recenze servisu Hanák je zde

http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...65&hl=hanák

No on to není jenom Hanák. Steně mě kdysi chtěli odrbat na Chládkově (dnes jsou přestěhovaní na Veveří), prej že mám kompletně zkorodovaný strojek a bude to generálka. Tak jsem hodinky sebral, odnesl na Vlhkou ke starému hodináři, ten je promazal a ještě dneska se směje, když si vzpomene na toho blba, co mu tvrdil, že ty nablejskaný kolečka jsou určitě kompletně sežraný rzí :suicide_anim:

Asi za ním zase zajdu...

Upraveno uživatelem CzechJoker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
a kam na rozumny servis Tissot v Praze? daji se seridit PR100? jsem s nima spokojeny, ale nevyuzivam je, tak je chci pred prodejem nechat seridit, aby byly zarucene v poradku (po 2 letech v krabici) :-)

Servis Hibernia v Libni. Tissot Seastar 1000 mi dělaly - 20 s denně a po seřízení u nich a patřičném způsobu nošení udělají za týden třeba jen jednu sekundu. To ale považuji spíš za náhodu, seřizovací mechanizmus tak jemný není.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...