Přejít na obsah

Sinn St 240


olinka

Doporučené příspěvky

Jo, myslím, že jsou ještě "únosné". A navíc, jak již řečeno, podstatný je Tvůj názor a pocit. Jsou to krásné hodinky a nemá je, na rozdíl od rolád, kdejaký tydýt :-)))))))

(P.S.:Jen joke, ale nadávno jsem se vrátil z Kanady a kdo nemá Rolex a iPhone, jako by byl z jiné planety.....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olinka: jsou sic na hrane, ale sedi Ti, ja bych se jich nezbavoval;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vida, další zastávka KFLových Sinnů... :thumbsup_anim:  

Bohužel jsou na Tvou plaňku IMHO opravdu příliš velké, i ty "dětské PAMy" s klasickýma nožičkama Ti seděly líp.

Tohle mi kvůli celistvé základně a "nechlapskému" úhlu řemínku připomíná spíš pověstný 70mm "Dýzl Grand Daddy"...  -_-

IMG_0585.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se teda tyhle hodinky nelíběj ani trochu,což je úplně jedno,Sinn mám rád,ale já bych si u nich vybral dvacet jiných modelů.Máš hubenou ruku,velký ti budou každý druhý hodinky,to vůbec neřeš,záleží na tom,jak to sedí pocitově tobě,ne sto dvaceti sedmi chytrolínům někde na internetě,nemyslíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je dobrej "nene" efekt - cim vice lidi ti napsalo, ze jsou ti velke, tim vic ses utvrzoval v nazoru, ze ti to vlastne vubec nevadi a ze jsou ti pohodlne.

a o to jde!

sam si ted uvedomuju ze nesmyslne velky hodinky na ruce rozdeluju na dve kategorie - debilne velky hodinky a odvazny hodinky (treba jako nejaky puvodni fliegry, nebo obecne cibule predelany na naramkace).

tohle jsou sinny - takze to urcite nespada do te prvni kategorie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...