Přejít na obsah

Fotka

Bulova Moonwatch Re-Edition

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
201 odpovědí na toto téma

#1 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 8 718 příspěvků(y)

Publikováno 4.listopad.2015 - 07:24

Bulova Moonwatch Re-Edition

Plukovník David Randolph Scott  (*6.6.1932, Texas) je bývalým astronautem programu NASA a vojenským pilotem. Stal se v pořadí sedmým člověkem, kterému se poštěstilo kráčet po Měsíci a s ním se tam, netuším, jak dalece oficiálně, dostaly i jeho hodinky Bulova, které měl v osobním vlastnictví. V nedávné aukci se prodaly za  1.620.000 $.

Přiložený soubor  a.jpg   11,4K   303 Počet stažení

Přiložený soubor  b.jpg   70,77K   344 Počet stažení

Bulova nyní přichází s reedicí tohoto chronografu s Hi-beat quartz strojkem, jehož vteřinová ručička běží stejně plynule jako vteřinka u mechanických hodinek. A nemusíte sahat ani příliš hluboko do kapsy, v porovnání s neuvěřitelnou cenou původního ,,měsíčního originálu" jde o pouhou investici cca 550 $. Za tuto cenu jde o jistě zajímavé hodinky, v nabídce značky budou od ledna příštího roku. Zajímalo by mě jediné a to rozdíl v originálním Tachometer a ree Tachymeter.

Přiložený soubor  2.jpg   78,1K   325 Počet stažení

Přiložený soubor  3.jpg   52,97K   272 Počet stažení

Přiložený soubor  4.jpg   64,27K   235 Počet stažení

Zdroj: Wikipedia, Hodinkee, Hq.nasa.gov, Fratellowatches.com

Tento příspěvek byl upraven od Daemonultimate: 4.listopad.2015 - 07:27

Time is Life.   Watchesfan Gallery

#2 farkyostrava

farkyostrava

chronoholic

• Member_50
  • 2 232 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:!!!

Publikováno 4.listopad.2015 - 07:54

libi se mi. vypadaji hodne dobre. diky za info tyhle hodky by si mohly zaslouzit misto u mne doma :-)

moje hodnocení
bylo:

Seiko: 5 SNZH65, monstra 1 black, monstra 2 vampir, monstrtuny SRP637 2x, 5 SRP481 sněženky 2x, sdgm003 grand coctail 2x, darth tunySBBN 013, SPB015 ananty katany,MM 300 2x, MM 600, emperor tuna SBDX011 MM 1000, SRP 653 Special limited,

NeSeiko: Omega SMP modré bondovky 2x, Omega SMP černé bondovky, PO 45, DOXA 5000 orange, DOXA 5000 blue, Crepas Cayman 3000 2x, Alpina Yacht Timer Tactitical planner, Revue Thommen Diver, Deep Blue Pro Aqua 1500 black, Steinhart Aviation Chrono, Casio Gshock Rangemany 2x, Cititizen Orca, Citizen Ecozilla 2x, Buran Sibir LE, Dormex DS 2000 GMT 2x <p>

#3 Sborez

Sborez

Chronopako......

• Member_50
  • 1 288 příspěvků(y)
  • Bydlí:DC
  • Fanoušek značky:Rolex, Omega, Prim.....

Publikováno 4.listopad.2015 - 07:58

Nad Bulovama už přemýšlím hodně dlouho. Tyhle by se mi líbily. Asi si počkám, cena příznivá, vzhled perfektní. Se mám na co zase těšit.

Je:

Rolex Explorer I, Prim Sport IgenTraser Classic Automatic Master

Bylo:

Deaumar Ensign, Junghans Mega 1000 26/4802, Aureole chronograph suisse, Vratislavia Conceptum VIS 1935.2, Vratislavia Conceptum chrono, Omega Planet Ocean, Traser Classic Automatic Master - moje první, Aristo Award 2003 Harley-Ronda 2538, Traser P6600 Type 6 Mil-G, Steinhart Nav B-Uhr 47 automatik B-Muster, Wancher Cifra One - parádní jednoručky, Steinhart Nav B-Chrono II, Hamilton Khaki X-Copter, Longines hydroconquest chrono, Union Glashutte Viro Date, Victorinox XLS MT Chrono Classic, Seiko SKX007, Seiko Speed-Timer 7015-8000, Orient Crystal SK blue, Cartier de Calibre Diver, Vratislavia Kosmos, Seiko SKX009, Seiko SKX007, Tisell Vintage diver, Tisell diver date, Davosa RAF LE, Orient Millenium, Longines Legend Diver

Email:

sborezatseznamdotcz

#4 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 8 718 příspěvků(y)

Publikováno 4.listopad.2015 - 08:00

Musim přiznat, že designově se mi opravdu líbí a cena je i vzhledem ke strojku a značce ok.

#5 sashator

sashator

Nikdy neříkej nikdy

• Member_50
  • 4 070 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 4.listopad.2015 - 08:21

Moc podařenej remake, na promo fotkách vypadjí opravdu dobře (datum si sice mohli odpustit, ale co už). I cenovka je velice pěkná...no uvidíme až si je tu někdo pořídí třeba do komba k moonům

#6 Flipik

Flipik

Závislák

• Member_50
  • 770 příspěvků(y)
  • Bydlí:Novojičínsko
  • Fanoušek značky:Filozofie, LAVER CUP

Publikováno 4.listopad.2015 - 09:06

No jo posádku Apolla 15 tvořila výborná partička a díky nim tak se hodinky českého Pepíka dostaly na měsíc - ať se Omega vzteká

kolik chce, Bulova tak toho měla na Měsíci víc. Trochu škoda, že je to v quartzu, ale u Bulovy je to z historického hlediska snadno odpustitelné.  

I Have a Dream ...  ***  Davosa RAF "Českoslovenští piloti v RAF"  ***  Legenda Prim Igen NoDate (video)

Existuje doopravdy čas? Pořady z Discovery Science *** Je možné cestovat v čase? (zde)

#7 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 8 718 příspěvků(y)

Publikováno 4.listopad.2015 - 09:22

Nový info: WR 50 m

#8 Hodo65

Hodo65

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 310 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 4.listopad.2015 - 09:32

Tak to se docela povedlo. Trochu mi ale na cifru tahá za oči ten nápis 262 kHz.

#9 Flipik

Flipik

Závislák

• Member_50
  • 770 příspěvků(y)

Publikováno 4.listopad.2015 - 09:43

To se ještě dá přežít, ale ten datum proč!? 

Tak to se docela povedlo. Trochu mi ale na cifru tahá za oči ten nápis 262 kHz.

Ještě by mě zajímalo dýnko, tam by si mohli do Omegy pěkně rýpnout za to jejich "first and only". Třeba "where Omega ends, Bulova starts" :lol2:  

I Have a Dream ...  ***  Davosa RAF "Českoslovenští piloti v RAF"  ***  Legenda Prim Igen NoDate (video)

Existuje doopravdy čas? Pořady z Discovery Science *** Je možné cestovat v čase? (zde)

#10 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 8 718 příspěvků(y)

Publikováno 4.listopad.2015 - 09:48

K tachometru nikdo nic?

#11 organic

organic

* * * * *

• Member_50
  • 7 310 příspěvků(y)

Publikováno 4.listopad.2015 - 09:52

Me se ty novy nelibi, ty stary jsou jiny kafe :wub:

#12 vintage

vintage

Vintage

• Member_50
  • 803 příspěvků(y)
  • Bydlí:Mělnicko
  • Fanoušek značky:Seiko, Omega, Oris, Fortis a vše vintage

Publikováno 4.listopad.2015 - 09:54

tak o tom žádná, že starý jsou mnohem lepčí :-) Ale zas pokud nový stojej 500 babek tak pak z druhé ruky za půlku ceny dobrý hodinky na lítačku... 

#13 JaRooN

JaRooN

Bibendum hodinkum ;)

• Member_50
  • 6 389 příspěvků(y)
  • Bydlí:Tábor
  • Fanoušek značky:Seiko
    What Else?

Publikováno 4.listopad.2015 - 09:57

Jelikož Dave Scott byl s těmito hodinkami dne 31.7.1971 (den mého narození)  na Měsíci a původní asi nezaplatím i kdyby byly opět k mání, tak toto je jediná možnost, jak se k těm hodinkám dostat. Pro mě víceméně povinnost ;)

<p>seikokot.jpg seikokot_reference.jpg ]|[ Sháníte pružinku a kuličku do lunety starých Seiko potápek? Napište si, pošlu vám zdarma 16x16_smiley-wink.gif

#14 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 8 718 příspěvků(y)

Publikováno 4.listopad.2015 - 09:58

Jen se divim, že trošku nehejbli kostrou, tomuhle by pod stromečkem málokdo odolal

Přiložený soubor  33.jpg   51,05K   137 Počet stažení

#15 People

People

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 339 příspěvků(y)

Publikováno 4.listopad.2015 - 10:27

Takze kombo moony a suby sa dostava na cenu 1000eur v prevedeni od bulovy a steinhartu.

#16 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 8 718 příspěvků(y)

Publikováno 4.listopad.2015 - 10:30

Ty štajni Ti tam nějak nepasujou.

#17 guzmic

guzmic

Zlatý digi zlatý adidi...

• Member_50
  • 2 544 příspěvků(y)
  • Bydlí:Horní Uhry a přilehlé okolí
  • Fanoušek značky:Prim, Omega, Seiko a Breitling.

Publikováno 4.listopad.2015 - 10:32

Já se na ty hodinky velmi těším a pokud EU zdaněním moc nepokází cenu, dost vážně o nich budu uvažovat. Na běžné nošení to snad budou dobré cibule. :-)

#18 Flipik

Flipik

Závislák

• Member_50
  • 770 příspěvků(y)

Publikováno 4.listopad.2015 - 10:32

Me se ty novy nelibi, ty stary jsou jiny kafe :wub:

Jenže jsou dodrbaný a 2945x dražší  :rolleyes:

#19 Michelin

Michelin

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 335 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prague
  • Fanoušek značky:IWC, Breitling, Steinhart, Lum-Tec, Traser

Publikováno 4.listopad.2015 - 10:38

Nedavno tu o tech puvodnich bylo téma a cile se spekulovalo jestli teda ta reedice bude. Jsem rad, ze ano. Nicmene trochu me mrzi quartz, ale vzhledem k plujici vterinovce bych ho prekousnul  :)

Tento příspěvek byl upraven od Michelin: 4.listopad.2015 - 10:39

#20 Dzos

Dzos

Megazávislák

• Member_50
  • 1 878 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:nějaké by byly ...
    O,H,L

Publikováno 4.listopad.2015 - 10:55

Ty se mi moc líbí, škoda, že nepůjdou dát pod stromeček. Datumovku zkousnu, raději bych byl za indexy bez orámování (jako na těch původních - ty "bochánky" lumi žeru), mrzí taky nápis tachymeter, ale to jsou drobnosti, které neodradí. Úplně mě bere pouzdro a tlačítka chrona, to je suprový.