Přejít na obsah

Bulova Moonwatch Re-Edition


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

Bulova Moonwatch Re-Edition

 

Plukovník David Randolph Scott  (*6.6.1932, Texas) je bývalým astronautem programu NASA a vojenským pilotem. Stal se v pořadí sedmým člověkem, kterému se poštěstilo kráčet po Měsíci a s ním se tam, netuším, jak dalece oficiálně, dostaly i jeho hodinky Bulova, které měl v osobním vlastnictví. V nedávné aukci se prodaly za  1.620.000 $.

 

 

post-17935-0-87841100-1446618084.jpg

 

post-17935-0-50723400-1446618143_thumb.jpg

 

 

Bulova nyní přichází s reedicí tohoto chronografu s Hi-beat quartz strojkem, jehož vteřinová ručička běží stejně plynule jako vteřinka u mechanických hodinek. A nemusíte sahat ani příliš hluboko do kapsy, v porovnání s neuvěřitelnou cenou původního ,,měsíčního originálu" jde o pouhou investici cca 550 $. Za tuto cenu jde o jistě zajímavé hodinky, v nabídce značky budou od ledna příštího roku. Zajímalo by mě jediné a to rozdíl v originálním Tachometer a ree Tachymeter.

 

post-17935-0-23353000-1446618014_thumb.jpg

 

post-17935-0-97317600-1446618014_thumb.jpg

 

post-17935-0-62533800-1446618015_thumb.jpg

Zdroj: Wikipedia, Hodinkee, Hq.nasa.gov, Fratellowatches.com

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 699
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No jo posádku Apolla 15 tvořila výborná partička a díky nim tak se hodinky českého Pepíka dostaly na měsíc - ať se Omega vzteká

kolik chce, Bulova tak toho měla na Měsíci víc. Trochu škoda, že je to v quartzu, ale u Bulovy je to z historického hlediska snadno odpustitelné.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se ještě dá přežít, ale ten datum proč!? 

 

Tak to se docela povedlo. Trochu mi ale na cifru tahá za oči ten nápis 262 kHz.

 

Ještě by mě zajímalo dýnko, tam by si mohli do Omegy pěkně rýpnout za to jejich "first and only". Třeba "where Omega ends, Bulova starts" :lol2:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedavno tu o tech puvodnich bylo téma a cile se spekulovalo jestli teda ta reedice bude. Jsem rad, ze ano. Nicmene trochu me mrzi quartz, ale vzhledem k plujici vterinovce bych ho prekousnul  :)

Upraveno uživatelem Michelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty se mi moc líbí, škoda, že nepůjdou dát pod stromeček. Datumovku zkousnu, raději bych byl za indexy bez orámování (jako na těch původních - ty "bochánky" lumi žeru), mrzí taky nápis tachymeter, ale to jsou drobnosti, které neodradí. Úplně mě bere pouzdro a tlačítka chrona, to je suprový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...