Přejít na obsah

DC vs. DC Si


StefanM

Doporučené příspěvky

Valjoux v podání DC66 mívá hlavně problém se "skákající" ručičkou stopek. Což u mě znamenalo konec jedné krátké i když intenzivní lásky.. Jak je na tom v tomto ohledu Si nevím. Jinak se mi tato řada líbila strašně moc.

Vidět je to třeba na tomto videu (vždy když jde ručička dolů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

měl sem dvoje chrono Si, černé a bílé (pamětníci pamatují)

 

u prvních jsem měl "problém" který popisuje calv - s tím, že to nepřipisuji Damasku, ale strojku - některé tím občas prostě trpí

 

druhé šly podle plotu, respektive přesně, ale blbě (viz obrázek) + následné problémy spojené s opravou, které nebudu popisovat

 

možná sem měl jenom smůlu - nicméně pokud toužíš po inovacích a budeš to kupovat nové, tak existuje něco jako reklamace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

To není na reklamaci? To přeci není normální takhle skákající ručka. Určitě bych se tedy nesmířil s odpovědí, že některé kusy tímto prostě trpí :-(

samozřejmě, že je to na reklamaci .... prostě špatná výstupní kontrola, ale neobviňuji z toho Damasko jako takové ..... dělal mi to i Fortis na dvou kusech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Jasně, chápu. Co občas ale nechápu jsou ty výstupní kontroly, jestli nekecaj a jsou tam vůbec nějaký :-)

vono je to hlavně o tom si to zkontrolovat při nákupu .... ale v rámci nákupní euforie na to většina sere (včetně mňe) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím no. Když jsem se o to zajímal, dozvěděl jsem se, že je to vlastnost valjouxu. Navíc někde na WUS řešili podobný problém právě s modelem DC66 a rovněž odpověď damaska byla v tomto duchu. Tzn. na reklamaci to asi nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skakajici vterinovku stopek jsem mel na Archimede Pilot Chrono. Kubson potvrdil, ze je to vlastnost nekterych strojku a pry to lze poladit. Osobne jsem s tim mel problem, i kdyz jsem chrono skoro nepouzival. Ale stejne jsem je prodal, takze jsem to ladit nenechaval... Podle informaci z netu je to vlastnost 7750 a soude podle informaci uvedenych v tomto vlakne to evidentne zadny vyrobce nepovazuje za problem hodny doladeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne niekedy skáče, niekedy nie a niekedy na inom mieste ako predtým.. Ja to dáko neriešim. Kebyže sa to tu nerieši tak si to asi ani nevšimnem :D Nemuselo by to skákať ale zase svet sa nezrúti a na funkčnosť to nemá vplyv. Hodinár mi povedal, že ten stroj je osvedčený, robustný a spoľahlivý a nemusím sa báť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to skákalo vždy při pohybu ručky dolů. Nahoru to šlo vždy ok. Poladit to tuším nejde. Někomu to samozřejmě nemusí vadit, ale když dám za hodinky desítky tisíc, nebudu přece čumět na jedinou ručičku co se tam hýbe, jak si skáče jak se jí zachce.. Valjoux jsem už od té doby nikdy neriskoval i když na sinn 103ST to slapalo parádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...