Přejít na obsah

Sinn UX


orius

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové,

jsem čerstvým majitelem hodinek Sinn UX a mám technický dotaz. V dýnku hodinek je vloženo kolečko s názvem hodinek + další popis. Překvapilo mě, že dané kolečko je pohyblivé. Když zatlačím na jednu stranu, tak se malinko vyhne nahoru protější strana. Zajímalo by mě, jestli je to tak normální a zdali to má nějakou funkci. Díky za odpovědi. J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to normální .... kdyby si se s nima chtěl potopit do těch 12km tak ti nevybouchnou :) ..... vyrovnává to tlak

Kluci díky moc. Do 12 km se dobrovolně určitě nepodívám a pokud nedobrovolně, tak už mi bude jedno co se s hodinkami stane :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take se pridavam ke gratulantum, tyhle Sinn se mi moc libi;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parada!

Chtelo by to sem zkopirovat informace od Petra_P at to nezapadne, ta technologie UX je super!

Jinak to podle vseho vypada ze funguje i ta finta s bublinou v pouzdre viz. https://patentscope.wipo.int/search/en/detailPdf.jsf?ia=CH1996000179&docIdPdf=id00000000614454&name=%28WO1996035978%29WATCH,%2520ESPECIALLY%2520A%2520DIVER

Jenom to proste neni tak elegantni reseni jako pouziva Sinn. Mne na UX vadi jenom ten pohyb vterinovky, respektive to jeji vraceni, ale to je jen drobnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...