Přejít na obsah

Fotka
* * * * - 2 Hlasů

Výstava VŠECH typů hodinek PRIM ORLÍK

Prim Orlík Výstava

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
179 odpovědí na toto téma

#1 Bert

Bert

Megazávislák

• Root Admin
  • 4 528 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:04

Přátelé, protože jsem ode dnešního dne pyšným vlastníkem všech typů hodinek PRIM ORLÍK, hodlám se s Vámi o tuto radost podělit. Plánuji malou výstavu, jejíž základní parametry budou :

Praha, širší centrum města

Jeden den v druhé polovině ledna 2016

Nějaká příjemná hospoda

Čas konání výstavy cca 16:00 – 22:00

Vstupné 50 Kč

Dovolím si vysvětlit to vstupné. Chci z něj zaplatit dva lidi, kteří budou hodinky hlídat a zároveň na požádání předkládat před zraky chtivých chronomagorů. Pokud se vybere více, nežli zaplatím, půjde zbytek částky na provoz Chronomagu.

Vystaveny budou nejen hodinky, ale i materiály a příslušenství k hodinkám náležející.

Dnes jsem mluvil s panem Vernarem, obchodním ředitelem Eltonu, který nás též rád navštíví.

Důležité: toto vlákno má sloužit jako průzkum zájmu, abych dokázal parametry hospody i prezentace odpovídajícně nastavit očekávanému počtu účastníků. Prosím, zkuste svůj zájem na účasti projevit již nyní, jakkoli ostré zvací vlákno se objeví až první týden v lednu.

Díky, Bert

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#2 MaraThon

MaraThon

Závislák

• Member_50
  • 813 příspěvků(y)
  • Bydlí:doma

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:07

rád se přijdu podívat  :notworthy:

m6ra

#3 dabelM

dabelM

chrono - klid

• Member_50
  • 2 494 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:24

Plánuješ den konání akce na víkend ?

#4 Chosef76

Chosef76

Megazávislák

• Member_50
  • 2 446 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ivančice
  • Fanoušek značky:Rolex

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:28

Berte, kdybys dokázal nastřelit termín kolem poloviny prosince, byl bych Ti moc vděčný. Skvělý nápad ! 

Woody Allen : "...Některý ženský jsou strašně dětinský… Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky…"

#5 Bert

Bert

Megazávislák

• Root Admin
  • 4 528 příspěvků(y)

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:32

Plánuješ den konání akce na víkend ?

Spíše na pracovní den, přeci jenom dorazí asi více lidí. O víkendu jsou všichni vyjetí pryč.

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#6 Bert

Bert

Megazávislák

• Root Admin
  • 4 528 příspěvků(y)

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:33

Berte, kdybys dokázal nastřelit termín kolem poloviny prosince, byl bych Ti moc vděčný. Skvělý nápad ! 

Chosefe, do konce roku už nikdo nic nestíhá, hospody jsou plné, a abych pravdu přiznal, i já sám mám spoustu starostí. Děkuji za pochválení nápadu :-)

#7 CEGY

CEGY

Alpa samec

• Member_50
  • 5 023 příspěvků(y)
  • Bydlí:za Prahou - směrem na Ostravu

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:34

Pokud nebudu pracovat, tak bych se prisel podivat..

NEČUM..

#8 dabelM

dabelM

chrono - klid

• Member_50
  • 2 494 příspěvků(y)

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:36

Spíše na pracovní den, přeci jenom dorazí asi více lidí. O víkendu jsou všichni vyjetí pryč.

A s mimo pražskou účastí ne počítáš ?

Nechce se mě vracet ráno anebo večer domů anebo do zaměstnání a riskovat na namrzlé dálnici !

#9 Chosef76

Chosef76

Megazávislák

• Member_50
  • 2 446 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ivančice
  • Fanoušek značky:Rolex

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:36

Chosefe, do konce roku už nikdo nic nestíhá, hospody jsou plné, a abych pravdu přiznal, i já sám mám spoustu starostí. Děkuji za pochválení nápadu :-)

Asi jsem se špatně vyjádřil...myslel jsem předběžné nastřelení lednového termínu již v době kolem poloviny prosince. Můj prac. program je neskutečně nabitý a potřebuji si zajišťovat volno již kolem poloviny předchozího měsíce. Díky za pochopení. 

Woody Allen : "...Některý ženský jsou strašně dětinský… Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky…"

#10 Bert

Bert

Megazávislák

• Root Admin
  • 4 528 příspěvků(y)

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:40

A s mimo pražskou účastí ne počítáš ?

Nechce se mě vracet ráno anebo večer domů anebo do zaměstnání a riskovat na namrzlé dálnici !

Rozumím. Pojďme to přizpůsobit dle zájmu z jednotlivých koutů Čech, Moravy, Slezska a Mongolska. Ostravaci vědi :-)

#11 Bert

Bert

Megazávislák

• Root Admin
  • 4 528 příspěvků(y)

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:41

Asi jsem se špatně vyjádřil...myslel jsem předběžné nastřelení lednového termínu již v době kolem poloviny prosince. Můj prac. program je neskutečně nabitý a potřebuji si zajišťovat volno již kolem poloviny předchozího měsíce. Díky za pochopení. 

Ha, už jsem to pochopil. To půjde.

#12 dabelM

dabelM

chrono - klid

• Member_50
  • 2 494 příspěvků(y)

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:44

Co to pojmout jako setkání všech fanoušků a vlastníků Orlíků v ČR 2016 ?

Takový Czech Orlikclub.cz ;-) !!!!

#13 Bert

Bert

Megazávislák

• Root Admin
  • 4 528 příspěvků(y)

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:57

To se mi, při vší úctě, nechce organizovat.

#14 Ondrej71

Ondrej71

• Member_50
  • 7 598 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Rolex * Omega * Prim * Seiko

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:58

Skvělý napad Berte. Pokud budu v Praze, moc rad přijdu.

#15 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 728 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Všecko co tiká :)

Publikováno 18.listopad.2015 - 20:12

Dorazím, bezva nápad.

Omega SMP, Oris Divers Sixty-Five, Chr.Ward - C5 Malvern Slimline SquarePrim II, Prim Diplomat, Omega Genéve Dynamic, Seiko SRP775, Seiko SKX399, Seiko SKX009, Seiko Presage SRPB41, Seiko SARB035, O&W A-120, IWC cal. 74 a nějaký ten další Prim a vintage šrot Moje fotogalerie :)

#16 lib

lib

Megazávislák

• Member_50
  • 3 561 příspěvků(y)

Publikováno 18.listopad.2015 - 20:16

...

Takový Czech Orlikclub.cz ;-) !!!!

ORLÍKIÁDA
:D

Když to vyjde časově, taky se rád podívám.

#17 MJ.

MJ.

?

• Member_50
  • 3 425 příspěvků(y)

Publikováno 19.listopad.2015 - 13:52

bych se i přišel podívat

#18 shotik

shotik

Závislák

• Member_50
  • 836 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Fortis, G-Shock, Apple, kolo

Publikováno 19.listopad.2015 - 14:19

Tohle by mě taky zajímalo ač nevlastním ani kus:) 

je: Fortis B-42 Official Cosmonauts --- Apple Watch 3 --- Casio G-Shock G-9000 --- Prim Sport 2 --- Pragotron na zdi

bylo: Seiko SKX009J --- Seiko SKX009K --- Seiko SNX111 --- Casio G-Shock G-7800 --- Steinhart Nav B-Uhr 44 --- Casio G-Shock DW-5600E --- Citizen Promaster Nighthawk BJ7010-59E

#19 Viktor

Viktor

Skryta identita

• Member_50
  • 5 376 příspěvků(y)

Publikováno 19.listopad.2015 - 15:03

Rád přijdu.

Viktor91(at)post.cz

#20 Tikal

Tikal