Přejít na obsah

Fotka
* * * * - 2 Hlasů

Výstava VŠECH typů hodinek PRIM ORLÍK

Prim Orlík Výstava

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
179 odpovědí na toto téma

#1 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 733 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:04

Přátelé, protože jsem ode dnešního dne pyšným vlastníkem všech typů hodinek PRIM ORLÍK, hodlám se s Vámi o tuto radost podělit. Plánuji malou výstavu, jejíž základní parametry budou :

Praha, širší centrum města

Jeden den v druhé polovině ledna 2016

Nějaká příjemná hospoda

Čas konání výstavy cca 16:00 – 22:00

Vstupné 50 Kč

Dovolím si vysvětlit to vstupné. Chci z něj zaplatit dva lidi, kteří budou hodinky hlídat a zároveň na požádání předkládat před zraky chtivých chronomagorů. Pokud se vybere více, nežli zaplatím, půjde zbytek částky na provoz Chronomagu.

Vystaveny budou nejen hodinky, ale i materiály a příslušenství k hodinkám náležející.

Dnes jsem mluvil s panem Vernarem, obchodním ředitelem Eltonu, který nás též rád navštíví.

Důležité: toto vlákno má sloužit jako průzkum zájmu, abych dokázal parametry hospody i prezentace odpovídajícně nastavit očekávanému počtu účastníků. Prosím, zkuste svůj zájem na účasti projevit již nyní, jakkoli ostré zvací vlákno se objeví až první týden v lednu.

Díky, Bert

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#2 MaraThon

MaraThon

Závislák

• Member_50
  • 868 příspěvků(y)
  • Bydlí:doma

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:07

rád se přijdu podívat  :notworthy:

#3 dabelM

dabelM

chrono - klid

• Member_50
  • 2 797 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:24

Plánuješ den konání akce na víkend ?

#4 Chosef76

Chosef76

Megazávislák

• Member_50
  • 2 548 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ivančice
  • Fanoušek značky:Rolex

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:28

Berte, kdybys dokázal nastřelit termín kolem poloviny prosince, byl bych Ti moc vděčný. Skvělý nápad ! 

Woody Allen : "...Některý ženský jsou strašně dětinský… Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky…"

#5 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 733 příspěvků(y)

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:32

Plánuješ den konání akce na víkend ?

Spíše na pracovní den, přeci jenom dorazí asi více lidí. O víkendu jsou všichni vyjetí pryč.

Typický PRIMitiv, a proto mi dělají upřímnou radost Ladičky, Orlíky, Spartaky, 97-čky, 96-ky, Diplomaty,Eleganty, Traktory, všemožné Sporty, Bauhausy, Hindy, Linee a dalších několik kusů všemožné havěti, jako třeba Piaget, Rolex, Panerai, Omega, či Perrelet .....

#6 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 733 příspěvků(y)

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:33

Berte, kdybys dokázal nastřelit termín kolem poloviny prosince, byl bych Ti moc vděčný. Skvělý nápad ! 

Chosefe, do konce roku už nikdo nic nestíhá, hospody jsou plné, a abych pravdu přiznal, i já sám mám spoustu starostí. Děkuji za pochválení nápadu :-)

#7 CEGY

CEGY

Alpa samec

• Member_50
  • 5 119 příspěvků(y)
  • Bydlí:za Prahou - směrem na Ostravu

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:34

Pokud nebudu pracovat, tak bych se prisel podivat..

NEČUM..

#8 dabelM

dabelM

chrono - klid

• Member_50
  • 2 797 příspěvků(y)

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:36

Spíše na pracovní den, přeci jenom dorazí asi více lidí. O víkendu jsou všichni vyjetí pryč.

A s mimo pražskou účastí ne počítáš ?

Nechce se mě vracet ráno anebo večer domů anebo do zaměstnání a riskovat na namrzlé dálnici !

#9 Chosef76

Chosef76

Megazávislák

• Member_50
  • 2 548 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ivančice
  • Fanoušek značky:Rolex

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:36

Chosefe, do konce roku už nikdo nic nestíhá, hospody jsou plné, a abych pravdu přiznal, i já sám mám spoustu starostí. Děkuji za pochválení nápadu :-)

Asi jsem se špatně vyjádřil...myslel jsem předběžné nastřelení lednového termínu již v době kolem poloviny prosince. Můj prac. program je neskutečně nabitý a potřebuji si zajišťovat volno již kolem poloviny předchozího měsíce. Díky za pochopení. 

Woody Allen : "...Některý ženský jsou strašně dětinský… Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky…"

#10 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 733 příspěvků(y)

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:40

A s mimo pražskou účastí ne počítáš ?

Nechce se mě vracet ráno anebo večer domů anebo do zaměstnání a riskovat na namrzlé dálnici !

Rozumím. Pojďme to přizpůsobit dle zájmu z jednotlivých koutů Čech, Moravy, Slezska a Mongolska. Ostravaci vědi :-)

#11 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 733 příspěvků(y)

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:41

Asi jsem se špatně vyjádřil...myslel jsem předběžné nastřelení lednového termínu již v době kolem poloviny prosince. Můj prac. program je neskutečně nabitý a potřebuji si zajišťovat volno již kolem poloviny předchozího měsíce. Díky za pochopení. 

Ha, už jsem to pochopil. To půjde.

#12 dabelM

dabelM

chrono - klid

• Member_50
  • 2 797 příspěvků(y)

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:44

Co to pojmout jako setkání všech fanoušků a vlastníků Orlíků v ČR 2016 ?

Takový Czech Orlikclub.cz ;-) !!!!

#13 Bert

Bert

MegaXXLzávislák

• Root Admin
  • 5 733 příspěvků(y)

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:57

To se mi, při vší úctě, nechce organizovat.

#14 Ondrej71

Ondrej71

• Member_50
  • 7 973 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Rolex podvodní, horské a 4 pásmové * Omega Měsíční * Prim bronzový bez data * Seiko do vody * Waltham do kapsy * Gshock bicyklové *

Publikováno 18.listopad.2015 - 19:58

Skvělý napad Berte. Pokud budu v Praze, moc rad přijdu.

#15 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 6 818 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Všecko co tiká :)

Publikováno 18.listopad.2015 - 20:12

Dorazím, bezva nápad.

Rolex Turn-o-Graph Ref. 116264, Tudor BB 58, Omega SMPc, Fortis B-42 Black & Black Limited Ed., Alpina Startimer Heritage GMT, Prim II, Prim Diplomat, Omega Genéve Dynamic, Eterna Sonic Electornic, Seiko SRPD01 Grey Dawn, Seiko SRP775, Seiko SKX399, Seiko SKX011, IWC cal. 74, Swatch System 51, a nějaký ten další Prim a vintage šrot Moje fotogalerie :)

#16 lib

lib

Megazávislák

• Member_50
  • 3 583 příspěvků(y)

Publikováno 18.listopad.2015 - 20:16

...

Takový Czech Orlikclub.cz ;-) !!!!

ORLÍKIÁDA
:D

Když to vyjde časově, taky se rád podívám.

#17 MJ.

MJ.

?

• Member_50
  • 3 466 příspěvků(y)

Publikováno 19.listopad.2015 - 13:52

bych se i přišel podívat

#18 shotik

shotik

Závislák

• Member_50
  • 836 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Fortis, G-Shock, Apple, kolo

Publikováno 19.listopad.2015 - 14:19

Tohle by mě taky zajímalo ač nevlastním ani kus:) 

je: Fortis B-42 Official Cosmonauts --- Apple Watch 3 --- Casio G-Shock G-9000 --- Prim Sport 2 --- Pragotron na zdi

bylo: Seiko SKX009J --- Seiko SKX009K --- Seiko SNX111 --- Casio G-Shock G-7800 --- Steinhart Nav B-Uhr 44 --- Casio G-Shock DW-5600E --- Citizen Promaster Nighthawk BJ7010-59E

#19 Viktor

Viktor

Skryta identita

• Member_50
  • 5 417 příspěvků(y)

Publikováno 19.listopad.2015 - 15:03

Rád přijdu.

#20 Tikal

Tikal

Speedy Gonzales