Přejít na obsah

Výstava VŠECH typů hodinek PRIM ORLÍK


Bert

Doporučené příspěvky

Přátelé, protože jsem ode dnešního dne pyšným vlastníkem všech typů hodinek PRIM ORLÍK, hodlám se s Vámi o tuto radost podělit. Plánuji malou výstavu, jejíž základní parametry budou :

 

Praha, širší centrum města

Jeden den v druhé polovině ledna 2016

Nějaká příjemná hospoda

Čas konání výstavy cca 16:00 ? 22:00

Vstupné 50 Kč

 

Dovolím si vysvětlit to vstupné. Chci z něj zaplatit dva lidi, kteří budou hodinky hlídat a zároveň na požádání předkládat před zraky chtivých chronomagorů. Pokud se vybere více, nežli zaplatím, půjde zbytek částky na provoz Chronomagu.

 

Vystaveny budou nejen hodinky, ale i materiály a příslušenství k hodinkám náležející.

 

Dnes jsem mluvil s panem Vernarem, obchodním ředitelem Eltonu, který nás též rád navštíví.

 

Důležité: toto vlákno má sloužit jako průzkum zájmu, abych dokázal parametry hospody i prezentace odpovídajícně nastavit očekávanému počtu účastníků. Prosím, zkuste svůj zájem na účasti projevit již nyní, jakkoli ostré zvací vlákno se objeví až první týden v lednu.

 

Díky, Bert

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 179
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Berte, kdybys dokázal nastřelit termín kolem poloviny prosince, byl bych Ti moc vděčný. Skvělý nápad ! 

 

Chosefe, do konce roku už nikdo nic nestíhá, hospody jsou plné, a abych pravdu přiznal, i já sám mám spoustu starostí. Děkuji za pochválení nápadu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chosefe, do konce roku už nikdo nic nestíhá, hospody jsou plné, a abych pravdu přiznal, i já sám mám spoustu starostí. Děkuji za pochválení nápadu :-)

Asi jsem se špatně vyjádřil...myslel jsem předběžné nastřelení lednového termínu již v době kolem poloviny prosince. Můj prac. program je neskutečně nabitý a potřebuji si zajišťovat volno již kolem poloviny předchozího měsíce. Díky za pochopení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A s mimo pražskou účastí ne počítáš ?

 

Nechce se mě vracet ráno anebo večer domů anebo do zaměstnání a riskovat na namrzlé dálnici !

 

Rozumím. Pojďme to přizpůsobit dle zájmu z jednotlivých koutů Čech, Moravy, Slezska a Mongolska. Ostravaci vědi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem se špatně vyjádřil...myslel jsem předběžné nastřelení lednového termínu již v době kolem poloviny prosince. Můj prac. program je neskutečně nabitý a potřebuji si zajišťovat volno již kolem poloviny předchozího měsíce. Díky za pochopení. 

 

Ha, už jsem to pochopil. To půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...