Přejít na obsah

hodinky "OWG" denní a jediné, existují?


Radimk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 216
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To máš docela těžké. Zvlášť když chceš hodinkovou "jistotu" a ověřenou kvalitu, tak bych moc neexperimentoval. Určitě ne experimenty typu Rado. Tyhle japonský suby, spolu se švýcarskými, jsou poměrně nezaměnitelnou syntézou vlastností v tomto segmentu. Tomu by eventuelně mohly konkurovat hodinky s podobným backgroundem, ale ty na trhu zkrátka nejsou a pochybuji že se vyprofilují. Stejný případ jsou moony.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš docela těžké. Zvlášť když chceš hodinkovou "jistotu" a ověřenou kvalitu, tak bych moc neexperimentoval. Určitě ne experimenty typu Rado. Tyhle japonský suby, spolu se švýcarskými, jsou poměrně nezaměnitelnou syntézou vlastností v tomto segmentu. Tomu by eventuelně mohly konkurovat hodinky s podobným backgroundem, ale ty na trhu zkrátka nejsou a pochybuji že se vyprofilují. Stejný případ jsou moony.

V každém slově máš pravdu. Dlouho sem si myslel, a možná i částečně myslím dál že eMMka se mnou zestárnou. Jenže čím dál, tím víc mi připadá  ta "sub kultura"  na mě nepatřičná. Nejsem žádný oblekový kravaťák, a navíc žádný drobek, přesto je jich na ruce docela dost.

Znovu se utvrzuju, že tohle pro mě bude asi delší záležitost, neboli i cesta je cíl.

Jsem proto rád za každý postřeh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radimk

Tvoje pozadavky plni Mido, kdyz primhouris oko nad day/date :)

Tak to nepřimhouřím, ještě docela zkousnu datum ( maximálně), ale day/date mě neskutečně irtituje.

Uplně nejradši bez, i vteřinovku bych oželel za účelem "zklidnění" hodinek. Kdyby se dělaly Meistersingery v trochu "drsnějším" looku, tak bych se snad radši směřoval tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nepřimhouřím, ještě docela zkousnu datum ( maximálně), ale day/date mě neskutečně irtituje.

Uplně nejradši bez, i vteřinovku bych oželel za účelem "zklidnění" hodinek. Kdyby se dělaly Meistersingery v trochu "drsnějším" looku, tak bych se snad radši směřoval tam.

A co zkusit malou vterinovku na 6?

 

http://www.jomashop.com/oris-watch-623-7582-4074ls.html

post-24638-0-33856100-1448028592_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No.. a co na tom vlastne bylo spatnyho? Tvrzeny je to prej stejnak skrz a vypada to dobre.

Urcite:), ale jak da pryc day-date? Zalepit zvykackou jedine:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby nedošlo k mýlce- "D" období už mám za sebou, toto je-byl můj konkrétní kousek .)

Jasne, vsak to bylo jen male popichnuti, nic ve zlem. Jsem zvedav, co si vyberes.;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...