Přejít na obsah

Panerai movement scandal


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

V roce 2011 se objevil skandál v rozporu uváděného a reálně použitého strojku značky Panerai. Je to téma již pár let zaprášené, ale i tak by mě zajímalo, jestli šlo o pravdu či fikci. V té době jsem již na fóru byl, ale na tohle téma si vůbec nevzpomínám.

 

http://xtrememeantime.forumotion.com/t8207-panerai-movement-scandal

 

http://www.network54.com/Forum/353391/thread/1320595343/The+mysterious+PAM318

 

Pěkné namlsání:

 

PAM318e.jpg

 

panerai318y.jpg

 

414q.jpg

 

414n.jpg

 

 

 

A údajná realita:

 

318n.jpg

 

318o.jpg

 

318b.jpg

 

318e.jpg

 

318l.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem tu diskuzi na toto téma někde zahlédl. Akorát to teď nemůžu najít. Až dorazí Mitak určitě tam nasměřuje, byl u toho IMO taky.

Každopádně je to slušnej fail.

 

//edit: Než to na tem Ajpedu naťukám... Frantik byl rychlejší :)

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

taky se tam píše, že jim Bonati nabídl výměnu strojku .... co si myslíte že je v těch base zadeklovanejch Panerai ? Zlatej stroj ? .... u Valžuku to bylo to samý ..... todle je brutus, ale Bonati se k tomu postavil čelem, takže panika se nekoná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nesouhlasim, kdyby je neotevřeli, jak by to dopadlo pak? Značka jako je tahle si to nejen že nemůže, ale nemá vůbec co dovolit. Do hajzlu se všema zpětnejma omluvama. Proč si to takhle pěkně nenafotili do svých reklam.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Tak to nesouhlasim, kdyby je neotevřeli, jak by to dopadlo pak? Značka jako je tahle si to nejen že nemůže, ale nemá vůbec co dovolit. Do hajzlu se všema zpětnejma omluvama.

tohle je evidentně jeden případ (další sem nenašel) - je tam i spekulace, že to je předprodejní kus který byl k nahlédnutí v butiku a zřejmě opustil bránu = možná se dělá velbloud z komára - správnej panerista by to prodal jako raritu za mičudu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jakym čelem se k tomu Bonati postavil? Pánové jedná se o předprodejní kus a náhodou našel svého majitele, vše je v pořádku, klidně spěte a nebo pardon, chyba v procesu bude napravena. Původně mě zajímalo, jestli je to vůbec možný, teď už vidim, že je.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Takže jakym čelem se k tomu Bonati postavil? Pánové jedná se o předprodejní kus a náhodou našel svého majitele, vše je v pořádku, klidně spěte a nebo pardon, chyba v procesu bude napravena.

nevím, já s ním na kafe nechodím a paniku nešířím, akorát jsem si to zkusil celý přečíst - jo a nezasáhlo to celej svět - bylo jenom 150ks i když na jiném webu sem čet, že dokonce 300

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...