Přejít na obsah

Jaké Tag Heuer máte na ruce?


p3k

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 5 týdnech...

Gratulace! Hodinky parádní :). Jen si dle mého soudu nezaslouží, aby zde na fóru chodily za 80 tis. Kč (nové) a byly tak cenově na roveň ETA chrono strojkům :/. Považuju to za poměrně značnou dehonestaci...Heuer 01 je fascinující strojek, který je levný i za 125 tis. českých kaček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bandicoot: 36% už považuju u nových hodinek za značnou slevu. Je pravda, že byla vyvolaná neopakující se akcí...

 

baza: Ano, dají, ale chceš mi říct, že akce jednoho konkrétního AD v jeden konkrétní den v roce navíc v naprosto limitním množství kusů má být bernou mincí pro obecné posuzování přiměřené slevy na nových hodinkách? To asi ne...

 

Můj point bylo postesknutí nad tím, že tady rychlý a obratný obchodník prodává hodinky výrazně pod jejich maloobchodní cenou s cílem sice nižšího, za to rychlejšího zisku (prosím, zákon nabídky a poptávky samozřejmě znám a akceptuji). Tím však v mých očích vrhá na tyto krásné hodinky stín "laciného" průměru, který se dá v dnešní době za tyto peníze (v novém stavu) koupit... Nic víc, nic míň. A je mi to líto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...