Přejít na obsah

Jaké Tag Heuer máte na ruce?


p3k

Doporučené příspěvky

Taky je mám rád, viz má fota. Ta reakce byla takové malé přátelské pošťouchnutí do Afričana B)

Chlapci a chlapi, tak asi jsem měl štěstí, ale mé první Carrery CV 2010 z roku 2005 vydržely uplně všechno, den co den, moře , písek, stavba......asi 8let bez jediného servisu, servis jsem jim dopřál hlavně za odměnu , podle mě by ještě dva ročky udělaly......asi štěstí. Za mě tedy klobouk dolů, nikdy ani náznak orosení. A to jsem měl prej každej rok dělat tlakovku :-) Mám tu značku rád ,protože jsem blázen do všeho co voní benzínem a hujer se tomu docela věnoval......A ikdyž je nepovažuju za nějaký vrchol hodinařiny, přeci jen nějakou stopu v tomto oboru zanechali. Pro mě byly carrery super univerzály prostě ke všemu, pravdou je, že se mi od nich vždy líbí tak 10% z produkce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, do sauny potápěčské TH Aquatimer nepatří :-) M3maniac to napsal dobře, TH je hodinářská značka s mnoha inovacemi a dere se dopředu, to se mi líbí. Spíš bych to viděl jenom jako problém v určité modelové řadě a speciálně u Aquatimeru vidím jako největší chybu absenci šroubovací korunky. Kamarád v Africe si kupoval žluté zárověň se mnou a jeho hodinky jsou už také v hodinovém nebi, vášnivý potápěč takže jak jinak. Zkusili to kluci a nevyšlo to, jede se dál, ale zkusili to a to u mě dost boduje. Jednou si od TH určitě ještě něco pořídím a bude to asi právě Carrera, protože ta řada nemá chybu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dvou letech (měl jsem putovní WAN2111) jsem se před dvěma týdny vrátil k Aquaracerům.
msg-28794-0-01203500-1451169550_thumb.jpg

 

Pro mě byly carrery super univerzály prostě ke všemu, pravdou je, že se mi od nich vždy líbí tak 10% z produkce.

Stejně to mám s téměř každou značkou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nema tady nekdo uz ty nove Aquaracery 2015 ? Dneska jsem je malem impulzivne koupil, respektive jsem uz i napsal na inzerát, ale dotycny nekomunikuje... Tak ted nevim, jestli mam byt rad, ze me to "zachranilo" pred unahlenym nakupem nebo jestli mam litovat ?

 

Libila se mi rozumna velikost, keramika, dvoubarevna lumi, datum na spravnem miste a dokonce snad i ten kyklop.. Ani tah by mi nechybel... Model way211..

 

post-15480-1452368715,16.jpg

post-15480-1452368797,46.jpg

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, do sauny potápěčské TH Aquatimer nepatří :-) M3maniac to napsal dobře, TH je hodinářská značka s mnoha inovacemi a dere se dopředu, to se mi líbí. Spíš bych to viděl jenom jako problém v určité modelové řadě a speciálně u Aquatimeru vidím jako největší chybu absenci šroubovací korunky. Kamarád v Africe si kupoval žluté zárověň se mnou a jeho hodinky jsou už také v hodinovém nebi, vášnivý potápěč takže jak jinak. Zkusili to kluci a nevyšlo to, jede se dál, ale zkusili to a to u mě dost boduje. Jednou si od TH určitě ještě něco pořídím a bude to asi právě Carrera, protože ta řada nemá chybu :-)

 

Potápky bez šroubovací korunky? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To petr_cha: Fešandy, jaká je cenová nových prosím tě?

To safi: Ano, Aquatimer s vodotěsností 300m nemají šroubovací korunku, tou zde ovládáš točením funkce a můžeš ji používat včetně tlačítek i pod vodou. Tou mi tam nejspíš při potápění vnikla voda, ale to už spekuluji. ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na chrono24 jsou nove od 1600 eur, tenhle inzerat byl za 1400 za mesic stare..

 

To s tou sroubovaci korunkou by platilo i pro tyhle ? To jsem nevedel, respektive by me to pri tehle vodotesnosti ani nenapadlo, ze to je jinak..

 

Edit: uff tyhle pisou normalne se sroubovaci :-)

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

200m mely Fortisy a taky nebyla šroubovací korunku,dva roky jsem je ráchal ve vodě (i moře) a úplně v klidu,je to primárně o systému těsnění než nějakým šroubování...teda imho,asi to těsnění dostává víc na prdel,to jo,ale když mi ho hodinář měnil,říkal,že by vydrželo v klidu další roky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle nahradni reseni beru, kdyz potrebujes neco nakoupit u oficialniho obchodu, kterej systemove nechce (nemuze) dodávat mimo Nemecko... Ale pokud ma soukroma osoba nejaky blok napsat na balicek, ktery nese na Deutsche Post, ceskou adresu, tak ji ukecavat holt nebudu..

Na druhou stranu jsi docela střelec tímto způsobem kupovat hodinky :-) Já zatím všude osobních kontakt a zatím spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu jsi docela střelec tímto způsobem kupovat hodinky :-) Já zatím všude osobních kontakt a zatím spokojenost.

Premyslim, kolik mych hodinek jsem videl v realu pred koupi.... Mam pocit, ze ani jedny.. Vsechno jsem dal jen podle obrazku :-)) ... A vsechny jsem je mel rad :-) Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Chlapci a chlapi, tak asi jsem měl štěstí, ale mé první Carrery CV 2010 z roku 2005 vydržely uplně všechno, den co den, moře , písek, stavba......asi 8let bez jediného servisu, servis jsem jim dopřál hlavně za odměnu , podle mě by ještě dva ročky udělaly......asi štěstí. Za mě tedy klobouk dolů, nikdy ani náznak orosení. A to jsem měl prej každej rok dělat tlakovku :-) Mám tu značku rád ,protože jsem blázen do všeho co voní benzínem a hujer se tomu docela věnoval......A ikdyž je nepovažuju za nějaký vrchol hodinařiny, přeci jen nějakou stopu v tomto oboru zanechali. Pro mě byly carrery super univerzály prostě ke všemu, pravdou je, že se mi od nich vždy líbí tak 10% z produkce.

Krasne jsi to napsal, tady na chmg je TH podle me relativne dost podcenovanej, ale pro me je to prave z duvodu, ktery jsi popsal, hodinarska legenda. Takovou motorsport historii proste nikdo jinej nema. Myslim, ze pokud jim vydrzi soucasnej trend rozumnych remaku starych modelu, tak se blyska na skvele casy Tag Heuer. Inspirace je vic, nez dost...Monza, Autavia, Camaro, Silverstone, Verona...a samozrejme nejvetsi legenda-Monaco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...