Přejít na obsah

Panerai PAM 392 Luminor Marina


Sedlin

Doporučené příspěvky

tak kluci díky moc, ale koukejte na to pořádně, jakej sem flákač!

na druhý fotce na levý horní nožce je nedočištěnej bordel, třetí je zrnitá, čtvrtá má na tej lumi "přepaly" a poslední..., no je to nejlepší z těch co jsem zatím z dýnko-fotek udělal a s tím světelem má iztapa pravdu, ale když máte před ksichtem prostěradlo, který držíte v nataženejch rukou + ho držíte v zubech, abyste udělali odraz ze dvou stran a máte zakloněnou hlavu, aby na leštěných plochách nebyla vaša huba a nevidíte na to, tak se to blbě šteluje ;-) Ale mám je od Dana na focení na nějakou dobu, takže je určitě převlíknu a ještě sem něco nableju, jen mě musí něco napadnout, kompozice, pozadí, světlo a tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sebekrickej? no jasně, se na to podívej. Když už se s tím tak hraju než to zmáčknu, tak by mě třeba to odzrnění mělo trknout už když jsem to upravoval.

 

na fotky se vždycky dívaj dva, ten co nefotí a ten co jo. Nebo tak nejak se to říká. A ten co trochu fotí, prostě ty chyby vidí. a já vám sem normálně vodrzle dal fotky, na kterejch sem mohl ještě zapracovat kdybych nebyl hrhr a línej. Ale já jsem :-)

 

to habadej: no jasně a kolikrát si to celý připravuju hodinu, pak udělám padesát fotek a na monitoru přijdu na to, že jsem nevyčistil předsádku a mám tam šmouhy, nebo dojdou baterky v blesku nebo baterce, nebo se vysere něco jinýho a to se na to pak většinou už vys.eru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, chápu co chces říct. Ale i pres ty chyby, ktere nekteré taky byt jako amatér vidím, se mi ty fotky libi, jsou dobry. Dobra fotka podle me neni o technicky dokonalosti, spise o atmosfere, nápadu a dobrém světle :)

Upraveno uživatelem Ondrej71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, chápu co chces říct. Ale i pres ty chyby, ktere nekteré taky byt jako amatér vidím, se mi ty fotky libi, jsou dobry. Dobra fotka podle me neni o technicky dokonalosti, spise o atmosfere, nápadu a dobrém světle :)

tak s těma svejma něco udělej. dobrý světlo je zřejmě teda věc subjektivní, ale neznám nikoho kdo fotí a zároveň považuje přímý sluneční světlo za dobrý ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět excelentní fotky! K uspokojení Sedlina doplním kritické "máš co zlepšovat", ač si nedostatků odhadem 99,9% místních (včetně mne) nevšimne. :))))

 

Jinak z dodaného popisu by byl dosti zajímavý i fotoreport Sedlina, jak fotí se zakloněnou hlavou a prostěradlem v puse. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...