Přejít na obsah

Alpina Alpiner 4 GMT


Bells

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na tom tahu jsou fakt super!

 

Jsou, jsou fakt boží a skvěle se i nosí, díky lepšímu vyvážení. Mám takový pocit, že to bude dlouho trvat, než tah sundám a ponosím je taky na něčem z dalších možností, co jsem nastřádal :)

 

Moc tady nepřispívám, ale toto už nešlo. Sakra nedávno jsem pořídil alpina seastrong zde na fóru, ale jak koukám zde do vlákna, tak ve mě čím dál tím více zraje pocit, že jsem u Alpina vybral špatnou řadu. Jsou opravdu skvělé.

 

Nevybral, skoro všechny Alpiny jsou skvělé, alespoň já to tak vidím a mít hned ty "pravé" by byla nuda :) Já měl troje různé, než jsem se dostal k těmto a i  spoustu dalších hodinek a nelituju asi žádných, ba naopak některé bych klidně bral znovu :)

 

Klobouk dolů, dlouho jsem tu nebyl a vidím samé krásné fotky! A kompletní hodinky jsou super :)

 

Tak to jsem rád, že se líbí, když už to tady tak plním, jen je škoda, že jich tady není víc, je nás jako šafránu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaano a teď už vlastně nemám co, takže jedině nějaké úplně nové hodinky, ale nic moc mě neláká, takže bude nejspíš klid. No a samozřejmě doufám, že taky nakonec rozšíříš naše Alpina řady :)

Upraveno uživatelem Bells
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo, tak to je ovšem parádní gag!

 

Jsem rád, že se líbí, když už jsem si s tím dal tu práci.

 

Tohle uz je jina liga...

 

Pořád slabota :), původně jsem měl v úmyslu to udělat ještě lepší, s plynulým přechodem, ale když jsem zjistil, kolik práce dá i toto, tak jsem to vzdal a znovu se do něčeho podobného nejspíš taky nebudu pouštět, je to pakárna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto vlákno sledovat. Nejen, že nemám správnou řadu Alpin, ještě neumím ani toto...

 

Ale toto se dá udělat i s jinými hodinkami a nejspíš i jednodušeji, než to dělám já :)

 

Ja navic ani neumim surfovat a ani nemam tak hot pritelkyni. Meli bychom to tady Bellsovi zatrhnout

Ach jo :D A vůbec, toto vlákno je čistě hodinkové, narozdíl od jiného, takže to ti neprojde kamaráde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten mesh jim fakt sluší,to mnne dostalo....

 

Jo mesh k nim fakt jde, až mě to překvapilo, jak dobře :) Ovšem teď se na hodinky jen tak nedostane, stejně jako cokoliv jiného, tah u mě bezkonkurenčně vede. Když tak o tom přemýšlím, tak to mám vlastně ideálně rozhozené k ročním obdobím a příležitostem. Tah na normální nošení, řemen na zimu, mesh do vody a nato na hory apod. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...