Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Přidávám se k většině, můj otec má o třídu nižší už cca 8 let a bezproblémové, já si je předevčírem koupil přes TimeStore distributora ( neautorizovaného ) a při hledání manuálu v CZ na ofiko stránkách Citizen.cz, mě viděsilo, že by se mohl jednat o plagiát, jelikož tento distributor, je na seznamu hned jako první, který není oficiální autorizovaný prodejce. Tak nevím ,jestl ije raději poslat zpět a koupit u nás, nebo tomu důvěřovat...? 

post-66027-0-20227200-1537697663_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Přidávám se k většině, můj otec má o třídu nižší už cca 8 let a bezproblémové, já si je předevčírem koupil přes TimeStore distributora ( neautorizovaného ) a při hledání manuálu v CZ na ofiko stránkách Citizen.cz, mě viděsilo, že by se mohl jednat o plagiát, jelikož tento distributor, je na seznamu hned jako první, který není oficiální autorizovaný prodejce. Tak nevím ,jestl ije raději poslat zpět a koupit u nás, nebo tomu důvěřovat...?

To vis, trochu te vystrasit musi... Hodinky jsou original, toho de bat nemusis. Spis jde o to, ze pripadny zarucni servis budes muset resit jen pres Time Store, coz samo o sobe take neni problem. Navic Citizeny se v 99,8 % nepokazi. Takze je to na tobe... nemala uspora vs. oficialni zaruka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadají dobře. Co to umí přes BT?

Našel jsem jen synchronizaci času s mobilem, ale třeba umí víc...??? Po obvodu ciferníku vidím nápis CALL - že by indikace nepřijatých hovorů, zpráv? Zajímalo by mě, jestli vibrují :-)

Upraveno uživatelem vaclav2011
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadají dobře. Co to umí přes BT?

Docela zaujalo, tady to popisují: http://www.citizen.cz/cs/home/ne-144-citizen-bluetooth-watch-nova-generace-chytrych-hodinek/

 

 

 

Sent using Tapatalk

Upraveno uživatelem zdeno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadají dobře. Co to umí přes BT?

 

Umí toho na analogový hodinky celkem dost. Synchronizace času s telefonem, nastavování budíku přes aplikaci (asi sami víte, že nastavit budík na hodinkách není sranda - v aplikaci je). Stejně tak přes tuto aplikaci jde zpětně sledovat intenzitu nabíjení Eco-Drive, resp. míru osvitu ciferníku :). V téhle aplikaci zároveň nastavujete upozornění na přijaté sms a hovory (pouze vteřinovou ručičkou, pípnutím a/nebo vibracemi). Dobrá blbinka je "rozezvonění" telefonu po delším zmáčknutí dvou tlačítek - když nevíte, kam jste založili telefon, nemusíte hledat druhý telefon na prozvonění :-)

 

Jinak chytrý hodinky to samozřejmě nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nutně jsem potřeboval satelitní technologii, tak jsem opatřil model CC3005.

Musím se trochu přesvědčovat jestli se mi fakt líbí. Model CB0020 je hezčí.

Ještě zajímavost - na hodinkách není nikde uvedeno označení o safírovém sklíčku jak bývá zvykem, ale jsou jím osazeny.

post-26308-0-95042900-1538489744_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...