Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

Krasne, ako sa nosia?

Nosi se dobre, prumer mi nevadi jen jsou opravdu trosku vyssi. Na gumu jsem si zvykl rychle jen 4 dirka je trosku na tesno a 3 na volno tak asi budu muset do fitka :)))))

Jen me prekvapilo, ale fakt netusim jestli tam neco melo byt - objednano jako nove a zadna folie na sklicku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novy prirastok hned nahodeny na daku kozku.

 

 

Sent via IPoAC

 

Prave prehodene na novu makkucku kozku od miramira.

 

post-55999-0-04586300-1554203996_thumb.jpg

 

post-55999-0-07530100-1554204007_thumb.jpg

 

Doteraz asi tyzden na nejakej cine ale nebolo to ono:

 

post-55999-0-58558500-1554204044_thumb.jpg

 

Uz len prijst na to, ako vytiahnut stezejku na spone z toho noveho remena aby som to mohol hodit na motylovku. Drzi tam jak pribita...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vypadá na stejný hodinky jako mám já, akorát s jiným cifrem. povedené modely za super cenu, srovnám-li s konkurencí od seika nebo orientu.

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/91094-citizen-na-ruce/?p=2271979

jj, vsetko je rovnake az na rucicky a dial. a naramok.

tiez mas hlucny rotor? trocha pohybu a vrti sa jak sialeny... myiota 82xx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pánové, ten rotor - měl jsem chvíli Citizen s Myiotou a když se mi poprvé rotor roztočil tak, že mi hodinky vibrovaly na ruce, tak jsem se fakt skoro vyděsil. To je taky jeden z důvodů, proč už je nemám, ale potvrzuju tuhle zkušenost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pánové, ten rotor - měl jsem chvíli Citizen s Myiotou a když se mi poprvé rotor roztočil tak, že mi hodinky vibrovaly na ruce, tak jsem se fakt skoro vyděsil. To je taky jeden z důvodů, proč už je nemám, ale potvrzuju tuhle zkušenost....

mně todle nějak vůbec neva. naopak bych vyzdvihnul stabilní přesnost a výdrž = mám pocit, že po odložení běžej ještě dlouhé dny v hodinkovnici :), ale nikdy jsem to neměřil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To můžu potvrdit - přesnost byla ukázková a hlavně odchylka stabilní, bez ohledu na to, co jsem s hodinkami dělal. Měl jsem dva kusy se stejným strojkem a oba v tomto směru naprosto v pohodě. Někde jsem to tu i v minulosti detailně popisoval. Kam se hrabe 4R36, co mám teď v želvách... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...