Přejít na obsah

Watch Winder


runner200

Doporučené příspěvky

Zdravim chronomaniaci. Som tu novy a tiez mi ucarovali hodiny. Mam breitling chronomat 44 a chcel by som vas poprosit o radu. Ked dame hodinky do watch winderu tak by sa mali tocit obojsmerne 800 krat za den. Moj pristroj umoznuje 750 alebo 900 obojmernych otacok za den. Ako by ste ho nastavili VY? Dakujem pekne za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj Pali11 najprv som kupoval cez internet celkom pekny kusok od firmy Wolf tusim za 180 euro. Ten sa dal nastavit presne na tie otacky, co som pisal vyssie, ale co bol problem, tak moje hodinky sa tam nevosli. Nakoniec som tento vratil - vratili mi peniaze a isiel som do Auparku do Watch de Luxe - pokial tam mas kartu na zlavy, tak to vyslo nejakych 167 euro este krajsi - nemecka znacka Modalo - krasny digitalny displej a otacky presne 800 obojsmerne sa daju nastavit, takze som maximalne spokojny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam momentalne nove Breitling Colt Chronograph - musia byt aj jedny kvalitne baterkace...a chronomaty 44, budu mat dva roky ,ale su tiez ako nove, lebo boli rok a pol v trezore a vobec sa nenosili. Moje vysnivane boli vzdy Super Avenger II, ale prisla mi do cesty velmi vyhodna kupa tychto Chronomatov a nelutujem to. Hodinky su dost masivne a su velmi pekne, som naozaj nadmieru spokojny. Nazivo su ovela krajsie ako na fotkach - cele sa krasne lesknu a vyzeraju fakt dobre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ahoj, když nastavíš otáčky oboustranně na 750 otáček za 24 hodin, tak ti točí opravdu na střídačku levá -pravá těch 750, nebo jako můj Wolf to jede 2x...to znamená 1500 otáček za 24 hodin....mě to u Wolfa dost zaskočilo a kdybych si toho nevšiml tak jedu 2x tolik, teď tam mám 350 otáček a těch 700 denně Etě naprosto vyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já si tady dovolím využít tohle vlákno pro svůj dotaz. Mám tenhle levný winder od Designhütte http://www.hodinky.inshop.cz/natahovac-hodinek-designhutte-70005-112.html - Než se do mě pustíte, co jsem od toho čekal atd. Chci říct jenom to, že jsem ho dostal od Rodičů k Vánocům a že si ho vážím, protože s mými hodinkami vůbec nesouhlasí, ačkoliv si na ně poctivě vydělávám...No, ale proč píšu. 

 

Když jsem ho dostal, točil jsem v něm jenom Sarby a bylo to v pohodě (nebyl úplně tichý, ale šlo to). No ale když přišly Monstra a já je dal do spodní pozice, tak to začalo klapat a to celkem dost a pravidelně.

Zní to celkem nezdravě a nevím co na to hodinky, když to tak cca o 2-3 mm cukne. Pokud je prohodím a monstra dám nahoru, tak je to snad ještě horší.

 

Mám to nechat být a zavřít winder do skříně, kde ho neuslyším a ignorovat to nebo se vyplatí ho reklamovat? Mám takový pocit, když se podívám na celkové zpracování, že si reklamací příliš nepomůžu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam to iste akurat s inym logom. Winder je obcas fakt hlucny, niekedy ho ani nepocujem, za tu cenu to proste neriesim kym slape. Ale do spalne by som si ho nedal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám nejlevnější Dizajnhnůj na jeden kus hodinek a musím konstatovat že mně v tom taky lupalo,křupalo.

Dvakrát jsem to reklamoval a dostal vždy novej kousek.

Takže za mě určitě vyreklamovat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já si tady dovolím využít tohle vlákno pro svůj dotaz. Mám tenhle levný winder od Designhütte http://www.hodinky.inshop.cz/natahovac-hodinek-designhutte-70005-112.html - Než se do mě pustíte, co jsem od toho čekal atd. Chci říct jenom to, že jsem ho dostal od Rodičů k Vánocům a že si ho vážím, protože s mými hodinkami vůbec nesouhlasí, ačkoliv si na ně poctivě vydělávám...No, ale proč píšu. 

 

Když jsem ho dostal, točil jsem v něm jenom Sarby a bylo to v pohodě (nebyl úplně tichý, ale šlo to). No ale když přišly Monstra a já je dal do spodní pozice, tak to začalo klapat a to celkem dost a pravidelně.

Zní to celkem nezdravě a nevím co na to hodinky, když to tak cca o 2-3 mm cukne. Pokud je prohodím a monstra dám nahoru, tak je to snad ještě horší.

 

Mám to nechat být a zavřít winder do skříně, kde ho neuslyším a ignorovat to nebo se vyplatí ho reklamovat? Mám takový pocit, když se podívám na celkové zpracování, že si reklamací příliš nepomůžu.

Mám přesně tento model a cca 4 dny jel tiše, že jsem vůbec nevěděl, když se roztočil...po 4 dnech v něm začalo křupat ...vždy po jedné otočce jakoby "poskočil"...neřeším to, hodinky natahuje a programy fungujou jak mají...reklamovat ho nemůžu, protože hned jak dorazil jsem z něj vylámal ty čtyři zbytečný magnety na dvířkách a v těle windru ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, když nastavíš otáčky oboustranně na 750 otáček za 24 hodin, tak ti točí opravdu na střídačku levá -pravá těch 750, nebo jako můj Wolf to jede 2x...to znamená 1500 otáček za 24 hodin....mě to u Wolfa dost zaskočilo a kdybych si toho nevšiml tak jedu 2x tolik, teď tam mám 350 otáček a těch 700 denně Etě naprosto vyhovuje.

Ahoj ten winder co som kupil je naozaj velmi dobry. Ma krasny modry displej - na nom presne nastavim 800 obojsmernych otaciek a o nic sa nestaram. Dalsia vec je, ze ho vobec nepocut, je absolutne tichucky. Windre MODALO mozem len odporucat, ak budem v buducnosti kupovat dalsi, urcite bude od tejto znacky - neni extremne drahy, ale kvalita je prvotriedna. Horsie je, ze hodinky su uz tri tyzdne v servise a zacinaju mi fakt chybat!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky za info, pokud by se tu našel někdo s windrem od Wolfa, tak ať prosím přihodí zkušenost s nastavením na obousměrné otáčení - docela začínám pochybovat, jestli to je v pořádku, že to jede dvojnásobek...díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle jednoduché logiky mám pocit, že je to jedno. Když budeš hodinky nosit na ruce a budeš aktivní a ne jen sedět v kanceláři, taky nebudeš počítat pohyby rukama. Myslím, že za den klidně uděláš víc než 900 otáček oběma směry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...