Přejít na obsah

Watch Winder


runner200

Doporučené příspěvky

Jojo, to máš pravdu, když mám ale hodinky ve windru třeba 10 dní a mají natočit těch cca 650 denně a točily by zbytečně 1300 tak si myslím, že dostávají zbytečně zabrat, na druhou stranu je plno windrů, kde je cca 900 a cca 1300 otáček  a asi nikdo problém se strojkem nemá...díky, měj se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Konečně jsem našel pěkný winder, německý výrobce. Viděl jsem nebo jsem měl ty čínské (které se tváří jako z německa), tohle se s tím nedá srovnat, parádní provedení, dotekový displej, vše funguje jak má. Kostka 12x12x12cm, baterie (vydrží půl roku), je k tomu i zdroj. Různých provedení pro 1-12ks hodinek a každé hodinky (motor) lze naprogramovat jinak.

 

http://www.modalo.cz/natahovace-hodinek-kolekce-saturn/

 

 

 

 

post-11110-0-75117700-1492495750.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s tímto natahovačem z amazon.de ? Cena je 150 EUR včetně dopravy do ČR. Vzhledově a prostorově je to přesně co potřebuji, ale spíš mi jde o kvalitu motorků. Umístění mohu mít jen v ložnici, tak aby to nedělalo hluk. Recenze jsem našel jen na amazonu.

 

Sháním něco pro 4 automaty a zbytek na uložení dvou klasických hodinek a několika řemínků. Cena max. 150 EUR

 

Porádí někdo? Díky  :)

 

https://www.amazon.de/dp/B06Y5HW697/_encoding=UTF8?coliid=I3PWWEEZ0CQ22&colid=QL0LYV9TPUT9&psc=0 

Upraveno uživatelem TomasM--
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Ahoj páni, mám tady jeden rychlý dotaz.

Přišel jsem do stavu, kdy nutně potřebuju winder. Budou se v něm točit SKX007, nějaké pětky apod.. Kdysi jsem se tady někde dočetl, že tyhle levné Seika mají moc lehký rotor a natáhnou se jen pokud se vrtí v horizontální poloze. Pokud je tělo hodinek "zešika" strojek se nenatáhne. Mám se toho při výběru winderu držet? Díky za postřehy.

Jiří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam lacny cinsky winder, ktory ma naklonene ulozenie hodiniek. Uz vyse 2 dni sa v nom toci 7S36 a ETA 2824-2 a zatial sa nezastavili.

 

Ja ma inu otazku.

Tento cinsky zazrak funguje nasledovne:

2 minuty jedna strana

6 minut stoji

2 minuty druha strana.

Za tie 2 minuty da cca 20 otaciek.

 

Nejak sa mi podarilo vypocitat, ze by malo byt cca 3800 otacok za 24 hodin. To je v pohode pre tie strojceky? Neodpali ich to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Mam tento cinsky zazrak uz vyze 2 mesiacov a stale ide. Cena bola vtedy dokonca nizsia ako teraz v ramci 11/11 super akcie.

Jedine co mu chyba a zrejme ani ten tvoj to nema, su nejaky mody s poctom otacok za den. Napr. ze sa kruti 3 hodiny a potom stoji 10 hodin alebo tak. Takze ho musim denne zapinat/vypinat aby sa netocil stale.

 

Tocim v tom Seiko 5, Vostok, Chr. Ward - ETA aj Orient a vsetko dokaze natiahnut.

 

Ja rozmyslam teraz nad tymto -> https://www.aliexpress.com/item/Wooden-Auto-Silent-Watch-Winder-Irregular-Shape-Transparent-Cover-Wristwatch-Box-with-EU-Plug-Luxury-Box/32796934225.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.260.37633c00yzZkav

Ma rozne mody, i ked nepisu kolko otacok urobi ale tak snad to nebude opat 4tis za den.

 

A rataj s tym, ze zdroj k tomu nebude. Mne fungoval hned prvy co som vytiahol zo suflika...

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Vrtic je doma. :)

2 min vlevo, 6 min stop, 2 min. vpravo. Behem tech dvou minut udela 20 otacek.

Test proveden na leteckych PS2 a vse OK.

Vcil se tam budou tocit stridave Seika. No, za ctyri kila, jako zkusebni, celkem gut. Takova mala, tocici se vitrinka. :D

Pokud najdu doma misto na policce, tak do budoucna asi poridim ww pro vicero kousku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...