Přejít na obsah

Fotka

Helveti.cz

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
179 odpovědí na toto téma

#1 rommir

rommir

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 238 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Fanoušek značky:nejen SEIKO

Publikováno 15.prosinec.2015 - 12:26

Velká ochota a naprostá spokojenost se vším .Majitel je místní člen a pro členy chronomagu nabízí i slevu (lze dohledat v nabídkách obchodníků). Upřímně doporučuji!

#2 zde

zde

Učedník

• Member_50
  • 109 příspěvků(y)
  • Bydlí:MB

Publikováno 9.leden.2016 - 13:06

Dnes zakoupeny hodinky Traser Outdoor Pioneer a musím říct, že už hodně dlouho jsem se nesetkal s tak perfektním přístupem k zákazníkovi. Prodejce trpělivý, vše předvede, vysvětlí a hlavně tomu rozumí. Jsem nadšený a děkuji Jirkovi Štencekovi za obchod.

#3 alky

alky

Učedník

• Member_50
  • 112 příspěvků(y)
  • Bydlí:býv. voj. výcv. prostor Ralsko
  • Fanoušek značky:Gin a košile.

Publikováno 14.leden.2016 - 21:02

Dnes jsem se tam zabrzdil, a tedy i kvůli řemínku se mi věnoval prodavač víc než na 100%, za mě tedy opravdu spokojenost, až mě to překvapilo. Navíc Vám doporučuji se podívat do dvorany toho domu, přesune Vás to do paláce ve Florencii, obrovité schodiště, sochy, palmy, dvorana krytá skleněným zastřešením, at zije klasicismus!

O slevě tam vědí.

Tento příspěvek byl upraven od alky: 14.leden.2016 - 21:02

Jeden jim všem vládne. Do temnoty..

#4 Jiří Štencek

Jiří Štencek

Závislák

• Member_50
  • 913 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha / Opava
  • Fanoušek značky:Seiko, Traser, Wenger, Certina, Victorinox a další z Helveti.cz :)

Publikováno 14.leden.2016 - 23:20

Moc dekuji za pozitivni hodnoceni. Kolegy to taky potesi :)
Kdybyste kdokoliv meli chut si o hodinkach vic popovidat primo se mnou, tak kolegum reknete. Vetsinou tam kolem taky pobiham a rad prohodim par slov s nadsenci a znalci.

Dvorek budovy byl dokonce cimsi ocenen, ale uz nevim v jakem dokumentu to na CT bylo. A nadherne schodiste jsme v budove obdivovali a obdivujeme stale. Hlavne v zacatcich, kdy jsme jeste sidlili v podkrovi jsme se tam nachodili a nakochali dost :)

Jeste jednou diky a tesim se na dalsi navstevy.

Jirka, Helveti.cz

PS: O slibenou Chronomag slevu si reknete naprimo. Vsichni kolegove o ni vi a nebo jim to pripomenete :)

Provozuji Helveti.cz a rád vám prodám hodinky. Našli jste u nás chybu? Chcete nás podpořit? Mrkněte na možnosti spolupráce.

Moje sbírka: Seiko "Turtle" SRP777K1, Certina C029.407.16.081.00, Seiko SPB059J1, Citizen Satellite Wave CC9015-54E, Victorinox AirBoss Mechanical 241507, Wenger Sea Force 01.0641.103, Traser P 6600 Type 6 Mil-G, Seiko SKX779K3, Seiko SKA565P1, Suunto Spartan Ultra BlackWenger Racing Team 70784, Boccia Titanium 3557-04

Co mi nedá spát: Zenith El Primero 36,000 VpH

Prodávám hodinky Wenger, Traser, Certina, Seiko, Victorinox a další. Členi fóra mají automaticky slevu (víc přes SZ). Naše hodnocení od členů fóra.
Píšu blog a provozuji magazín o hodinkách. Pojďte ho psát se mnou.

#5 marsn

marsn

Začátečník

• Members
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 19.únor.2016 - 14:50

Přesně jak zde již zaznělo, veliká ochota, vstřícnost a opravdu skvělý přístup k zákazníkovi ikdyž se přijdete jen podívat.

Můžu jen doporučit.

SEIKO SNZG35

Casio Edifice EFA-131BK-1AVEF

SEIKO SNZG13

#6 Mornix

Mornix

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 214 příspěvků(y)

Publikováno 25.únor.2016 - 18:15

Také mohu doporučit. Komunikace výborná a na prodejně nebyl problém s vyzkoušením.

Přístup do prodejny je sice trochu netradiční, ale ono to v Karlíně asi jinak nejde. :whistling:

#7 blackwhit

blackwhit

Učedník

• Member_50
  • 156 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha / Děčín / České Budějovice
  • Fanoušek značky:Omega, Panerai, Prim, Seiko, Tudor, Rolex, Sinn

Publikováno 29.únor.2016 - 12:27

i já přinesu dříví do lesa a pochválím - jednání, cena i pokec OK. 

Seiko SRP777K1 - New Turtle, Casio GShock GW 6900, Storm Mason, Prim cal. 66 po renovaci, Apple Watch Series 2, Sinn 556 Anniversary

#8 Honza.manta

Honza.manta

Chronopacient

• Member_50
  • 17 310 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 29.únor.2016 - 18:03

Příjemné prostředí a výborný přístup k zákazníkovi. Díky!

Prim sport automat - a co je víc?
Tajemství úspěchu je slušnost a upřímnost.

Jakmile se jich zbavíte – dosáhnete všeho.

Email: Honza.mantazavináčseznam.cz

#9 Waya03

Waya03

Megazávislák

• Member_50
  • 1 352 příspěvků(y)
  • Bydlí:Řevnice
  • Fanoušek značky:Seiko

Publikováno 29.únor.2016 - 18:29

Musím se připojit s veskrze pozitivním hodnocením. V kamenném obchodě panuje příjemná atmosféra, člověk si připadá jako hýčkaný a vážený zákazník, i když nekupuje hodinky za mnoho desítek tisíc. Kluci jsou ochotní a hlavně berou svoji práci se zaujetím a nadšením. Budu se těšit na příští návštěvu.

#10 instant

instant

Grand Seiko Snob

• Member_50
  • 14 159 příspěvků(y)

Publikováno 2.březen.2016 - 04:05

kupovane Seika, komunikacia cez SZ, vsetko na jednotku. Rad nakupujem u obchodnikov ktori vedia co maju robit :)

"If you think you are too old to rock'n'roll, then you are." Lemmy Kilmister
"Life is hard. It's harder if you are stupid." John M. Stryker
"AC/DC a Pribináček má rád KAŽDÝ." instant

Grand Seiko SBGC011 l.e. */20, Grand Seiko SBGA031 Air Divers Titanium 200m, Grand Seiko SBGR079 Antimagnetic 100m, Seiko SBDB003 Landmaster SD, Seiko Sportura SRQ007J1 Limited Edition, Citizen Promaster JP3020 Titanium Diver 200m, Citizen Promaster AV0020-55H Titanium, Glycine Airman 17 Ref. 3865.19-LB9B, Glycine Airman SST-06, Rolex Explorer II GMT Ref.216570

#11 mkoza79

mkoza79

Začátečník

• Members
  • 3 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kopřivnice
  • Fanoušek značky:Seiko

Publikováno 2.březen.2016 - 16:34

Kupoval jsem Seiko nové  želvy online.

Komunikace, ochota, pomoc s nákupem (popletl jsem svůj email), zabalení hodinek - vše na jedničku.

V pondělí večer objednáno, ve středu v poledne na ruce  :cool02:

#12 Xenomorfus

Xenomorfus

Linguafoeda acheronsis

• Member_50
  • 3 252 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava
  • Fanoušek značky:Traser, G-Shock, Amfibija, Seiko, Deep Blue, Aragon

Publikováno 2.březen.2016 - 16:53

Ja bych vlastne opozdene taky mohl pridat recenzi. Kupoval sem v Helveti hodinky v roce 2014 (to sem jeste nebyl chronopacient) a uz tenkrat probihalo vse bezchybne. Komunikace, baleni i rychlost dodani...

Dnes jsou u Helveti nakoupene Trasery na stafetovem testu odolnosti mezi mistnimi cleny. Takze za sebe obchod doporucuji.

Mám toho plnou kabelku...

Moje hodnocení zde: http://forum.chronom...937-xenomorfus/

#13 Petr_123

Petr_123

Závislák

• Validating
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 11.březen.2016 - 11:14

Rád bych touto cestou poděkoval Helveti za poskytnutou Chronomag slevu a za velmi rychlé doručení. Hodinky objednány 14:30, během 20 minut v mailu číslo balíku a hoďky doručeny na druhý den. Paráda :smile_anim:

#14 Kupa54

Kupa54

Megazávislák

• Member_50
  • 1 078 příspěvků(y)
  • Bydlí:Liberec

Publikováno 11.březen.2016 - 12:36

Dnes jsem zjistil, že NUTNĚ potřebuji Seiko želvy. Obrátil jsem se přes SZ na Jiřího Štenceka z Helveti a během dvou hodin jsem měl svoje pepsiželvy na ruce. Musím poděkovat za velmi vstřícný přístup, včetně slevy. Přikoupil jsem i dvoubarevné Nato a jsem nadmíru spokojen. Určitě to nebyla moje poslední návštěva :-)
Pavel

" Vždyť jsou to jen hodinky"

#15 Vladice

Vladice

Začátečník

• Members
  • 45 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Citizen

Publikováno 14.březen.2016 - 11:48

Připojuji se s pochvalou. Minulý rok jsem sháněl k Vánocům pro taťku nějaké dostupnější hodinky za jeho "staletý" opotřebovaný Primky. Potřeboval jsem takový, na kterých dokáže přečíst čas i člověk s horším zrakem. Vyhlíd jsem si 3 modely a z nich jsem nakonec vybral titanový Boccie se safírovym sklíčkem. Prodavač byl velmi příjemný, stejně tak i prostředí prodejny. S hodinkami zatím velká spokojenost.

Citizen BM6930-57M, Vratislavia Conceptum S4 Kosmos, Seiko SNDC89P2

#16 czech.argyll

czech.argyll

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 96 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Reenacting WW2 a WW1,Skotsko,whisky

Publikováno 18.březen.2016 - 19:13

Dnes jsem po předchozím sondování na internetu tento obchod navštívil a musím vyjádřit maximální spokojenost. Pán se mi maximálně věnoval a i když nastal drobný problém s délkou pásku u mnou vybraných hodinek Traser 5900, tak jsme nakonec všechno k mojí plné spokojenosti vymysleli.

Ještě jsem dostal pěkný a praktický dárek v podobě tritiové lucerničky jak přívěsku a po tom co jsem se prořekl, že jsem registrovaný tady na fóru i čepici od firmy Traser.
Ještě jednou děkuji. Je opravdovou radostí navštívit takový obchod

#17 kesko

kesko

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 52 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha/Pardubice

Publikováno 19.březen.2016 - 11:59

Muzu take jen pochvalit - vzdy velmi vstricny a ochotny pristup...

#18 straspol

straspol

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 942 příspěvků(y)

Publikováno 27.duben.2016 - 06:23

Objednal jsem hodinky, když přišly, dali mi vědět, zašel jsem si pro ně osobně a příjemně mě překvapil přívětivý prostor, milý přístup k zákazníkovi, okamžitá úprava tahu na počkání, fajn popovídání a ochota, s jakou mi ukázali každé hodinky o které jsem projevil zájem. Jsem velmi, velmi spokojený zákazník a budu se rád vracet.

#19 straspol

straspol

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 942 příspěvků(y)

Publikováno 27.duben.2016 - 19:02

Nedá se nic dělat. Ještě jednou  musím napsat že jsou úžasní. Drobná úprava tahu- opět perfektně, na počkání, zase příjemné jednání. Nemají chybu.

#20 dufi

dufi

Závislák

• Member_50
  • 565 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Střelectví, rybařina, kolo, vandry,nože...

Publikováno 28.duben.2016 - 09:47

Přidávám pochvalu pro Helveti, včera večer vyzvednutí hodinek - Seiko Sumo, úprava tahu během chvilky, komunikace v průběhu objednávky bez problémů, pohodovej pokec na krámě při vyzvednutí.....díky :)  !!