Přejít na obsah

Helveti.cz


rommir

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 300
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Vcera jsem si zde zakoupil Seiko Sumo, hodnotim tento obchod i pristup na 1 s hvezdickou. Urcite doporucuji ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Za mě 100 a 1! 

Nebývalá ochota a perfektní domluva s Jirkou Štenckem. V podstatě okamžitá expedice, rychlé dodání.. Jen škoda, že takových prodejců není víc. S čistým svědomím můžu říct, že až budu kupovat další hodinky, Helveti.cz bude první shop kam nakouknu.

Děkuji za obchod!  :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě vše OK, jen prodejna by chtěla trochu zrenovovat :)

 

Pracujeme na tom. Právě teď je to u nás trošku "rozbourané" a vitríny dostanou nový polep, atd. Snad to zákazníci ocení a teď vydrží :)

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě 100 a 1! 

Nebývalá ochota a perfektní domluva s Jirkou Štenckem. V podstatě okamžitá expedice, rychlé dodání.. Jen škoda, že takových prodejců není víc. S čistým svědomím můžu říct, že až budu kupovat další hodinky, Helveti.cz bude první shop kam nakouknu.

Děkuji za obchod!  :thumbsup_anim:

 

Děkuju za hodnocení Jirko! Jsem rád, že jsem mohl pomoct. Ať ti Sea Forcy dělají radost :)

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ponesu drivi do lesa, ale patri to sem.

Diky Jirkovi za velkou ochotu a trpelivost! Zprostredkovaval jsem nakup pro kamarada, ktery nakonec cuknul a byl jsem za blbce, ale Jirka to bral, rekl bych, sportovne a snad se ani moc nezlobi ;)

 

Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko diky tobe i tvym kolegum za dnesni setkani a prijemny nakup, v podstate bych rekl, ze to byly prvni hodinky koupene v CZ krame  :lol2:

 

Servis a ochota 110%, jednoznacne doporucuju. Jo a mohli byste mit prodejnu v Ostrave at to mam bliz  :whistling: kdybych si jeste rozmyslel ty Pepsiny, modraky uz jsou na tahu ze Strapcode a vypadaji super

 

At se vam dari

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...