Přejít na obsah

Helveti.cz


rommir

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 300
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dnes jsem si byl s bráchou vyzvednout očekávanéSeiko PADI. Děkujeme za bezchybné a vstřícné jednání! Určitě to nebyl poslední nákup :)

 

 

Byl jsem si také pro Padi osobně a rád bych poděkoval sl.Vokrojové za ochotu a milé jednání ?

 

 

Nedá mi to, abych se nepřipojil. V krátké minulosti zde kupované Astrony a o deset dní později G-Schoky. Maximální snaha, přijemná sleva, dobrý pokec.Pro mě prostě jednička.

 

Mockrát děkujeme za kladná hodnocení, velmi nás těší, že jste s nákupy u nás spokojeni. Vynasnažíme se, aby tomu tak bylo i v budoucnu ať už při osobním setkání anebo v rámci jakékoliv jiné komunikace.

Za tým Helveti, Darina Vokrojová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Muj dalsi nakup na Helveti a opet na 115%. Jirka je proste třída. Bezchybna komunikace, rychlost, bezvadne zabaleno a odeslano dle pozadavku, poskytnuta sleva a pridany nejake upominkove darecky. Zkratka obchodnik roku.

Dekuji a vsem doporucuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na PADI už čekám přesně 2 měsíce, ale chápu, že to není chyba Helveti - jen jsem chtěl ocenit 100% komunikaci a celkově pozitivní přístup slečny/paní Vokrojové

Upraveno uživatelem Dee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za pochvalné komentáře. Pokusíme se nezpychnout :)

 

Dee: moc si vážím trpělivosti. Věřím, že dobré zprávy, které se k nám nedávno dostaly, budou založeny na pravdě a už se brzy všichni dočkají. Nikdo nebude mít větší radost a pocit úlevy.. než já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes v Helveti konečně pro PADI želvičky  :guitar: ...přístup jako vždy vzorný! Jak průběžná komunikace s dostupností ve zprávách, tak i osobní na krámě - velká pochvala!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Helveti je pece o zakaznika z rise snu.

Provedli celkovy servis na mych hodinkach, ktere putovaly po uzivatelich zdejsiho fora a ti je testovali. Vymenili baterku, provedli tlakovku a odeslali postou zpet ke mne. A ted prijde to nejlepsi (nejlepsi pro mne), nic za to nechteli. Je to samozrejme zasluha Jiřího Štencka, se kterym jsme byli po celou dobu putovani v kontaktu.

Dekuji moc!

Helveti  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Helveti je pece o zakaznika z rise snu.

Provedli celkovy servis na mych hodinkach, ktere putovaly po uzivatelich zdejsiho fora a ti je testovali. Vymenili baterku, provedli tlakovku a odeslali postou zpet ke mne. A ted prijde to nejlepsi (nejlepsi pro mne), nic za to nechteli. Je to samozrejme zasluha Jiřího Štencka, se kterym jsme byli po celou dobu putovani v kontaktu.

Dekuji moc!

Helveti  :notworthy:

Pozor pozor.. at nevypadame jako dobraci jenom my :) Puvodne jsem chtel servis zaplatit za ten super napad ja, ale Kubson to vzal za Traser servis na sebe. Takze i tim smerem jde velke podekovani a samozrejme panum z Knespl&Majzlik za skvelou praci. Vice bude v clanku a i tady na foru.

Ja tobe jeste jednou dekuji za super napad. Uz se tady objevil v nove podobe "putovani Seiko hodinek", takze se to chytlo :) Treba jeste vymyslime neco dalsiho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to Jirkova "parketa", kazdopadne veskere info o servisu vcetne fotek bude v prislusnem vlakne s recenzi putovnich Traseru. Nenechte si ujit ;-).

OK, díky. Právě proto jsem to psal na vás oba. Už se těším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to parádní souhra a management, za kterým je spousta práce. Budou i nějaké fotky, Jirko nebo Xenomorphus?

 

Fotky ze servisu budou v závěrečném dílu seriálu na NosimeHodinky.cz. Už to připravuju, ale nejdřív musí doběhnout všechny připravované díly testeru :) 

Sem to samozřejmě hodím taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes druhá návštěva, milá, ochotná a komunikativní obsluha se SARBama na ruce. 

Kdybych nepospíchal a vybíral, určitě i to kafe bych dostal :)

Děkuji a těším se někdy v budoucnu na další návštěvu.

 

Jj, Darča je naše odbornice na Seiko :) O kafi se stačí zmínit a rádi uděláme. 

 

Také se těšíme na další návštěvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neví někdo proč Helveti neprodávají značku TISSOT ??

 

Ví to hlavně v Helveti :) O této značce do budoucna uvažujeme a snad se nám brzy podaří ji získat pod křídla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...