Přejít na obsah

Helveti.cz


rommir

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 300
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

U mobilní verze webových stránek helveti.cz nelze stránku zvětšovat (přibližovat) tažením prstů po dotykovém displeji. Je to dost nepříjemná vlastnost, zejména u obrázků, která omezuje uživatele.

 

Díky moc za zpětnou vazbu. Na přístupnější mobilní verzi pracujeme. Snad by měla být v nejbližší době o dost lepší :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Děkuji Pavle. Hodinky jsem pro vás sám zkracoval, ale nebyl jsem si 100% jistý, že jsi to ty :)

V tomhle stresu se bohužel nestíhám členům věnovat jak bych chtěl.. Moc díky za nákup a návštěvu!

 

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji Pavle. Hodinky jsem pro vás sám zkracoval, ale nebyl jsem si 100% jistý, že jsi to ty :)

V tomhle stresu se bohužel nestíhám členům věnovat jak bych chtěl.. Moc díky za nákup a návštěvu!

 

Jirka

Rádo se stalo. Rád pochválím když jsem spokojen. Sám jsem nechtěl moc zdržovat. Určitě se ještě stavím někdy až bude větší klid, máte tam pěkný hodinky :) A až dcera dárek dostane tak udělám pár fotek i pro Helveti ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Chtěl bych touto cestou Jirkovi i celému osazenstvu obchodu poděkovat za velmi vstřícný přístup a ochotu.

Komunikace, její rychlost a kvalita, péče a v neposlední řadě i cena rozhodla, že jsem se také stal zákazníkem Helveti.

Díky ještě jednou a ať se ti/vám daří!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

...a to jsme eště nebyli u Pinkasů! Tam je výčepní, ten to pivo úplně hejčká! Já prvně nakupoval u Helveti a byl hýčkán, jak to pivo u Pinkasů! Byly to hodinky pro manželku, na konkurečním webu o hóódně levnější. Ptal jsem se Jirky, proč. Vyjevil mi rozdíly mezi šedým/oficiálním dovozem, ba až nabídkou totálních fejků. No, na stránkách, jejichž záhlaví obsahuje slova "Čas" a "Sklad" ("Time" & "Store"), jsem nenakoupil. U Helveti mi udělali slevu, objednali dílky tahu navíc, vše zkompletovali a navrch balíku, co se vyloupne hned po otevření, dali ceduličku "Vaše nové hodinky se na Vás těší". Taková milá blbůstka. Tyhle lidi prodávat hodinky prostě baví!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Opět musím vyzvednout profi péči Jirky Štenceka a jeho kolegů z Helveti. Tam si opravdu připadám jako zákazník a ne platící kaštan. Navíc poskytli i český návod k hodinkám, které nebyly kupovány u nich. 1A-Klasse a palec nahoru. Díky a rád kdykoliv znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...