Přejít na obsah

Casio PRW 6000-1 Monte Nuvolau


Jiribartl

Doporučené příspěvky

No a navíc bohužel většinová konkurence nebude odolná, tady si člověk nemusí moc dávat pozor. Ale třeba na Astrony už jo. Je to něco za něco. Každopádně na tyhle odolnější Casia nedám dopustit, má to něco do sebe. Ale na akvizici za 64 už člověk musí být fakt nadšenec :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 46
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

Ale na akvizici za 64 už člověk musí být fakt nadšenec :) .

to si nemyslím ..... když se zejtra dobře probudím a nebudu moc dlouho sedět na hajzlu, tak se na ty MRG dojedu podívat .... problém je spíš v tom že většina místní komunity nakupuje rádoby likvidní m.dky ..... prostě se nějak vytratila ta pestrost ...... mele se tu cca 5 brendů pořád dokola a je to uš trochu nuda a šeď

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YPO: No je to těžký, já když dám za Géčka dvacku, tak si všichni klepou na čelo. Já to psychicky ještě relativně snesu (že si sám nákup obhájím), ale za 64 tisíc už máš na výběr z pěkných hodinek i u mikro-brandu. A už je z čeho vybírat.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

YPO: No je to těžký, já když dám za Géčka dvacku, tak si všichni klepou na čelo. Já to psychicky ještě relativně snesu (že si sám nákup obhájím), ale za 64 tisíc už máš na výběr z pěkných hodinek i u mikro-brandu. A už je z čeho vybírat.

není z čeho vybírat .... já mám na výběr pouze :....... seiko sumo a výš .... nebo elektriku .... vím že se dělají hodinky s rezervou 50, 60, 80h, ale je to hnusný a přijde mi to nedodělaný, polovičatý (v ceně do 100t) ...... hele už sem si koupil metrák hodinek a metrák prodal a spoustu bankovek prom*rdal ........ byla to dlouhá a trnitá cesta k tomu abych věděl co mi vyhovuje :D

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...