Přejít na obsah

Titulní stránka Chmagu začíná být retro


martar

Doporučené příspěvky

Omylem jsem si teď párkrát otevřel Chronomag na titulce místo na fóru a uv?domil jsem si, že se na ní od mého prvního přihlášení před dvěma a půl lety vůbec nic nezměnilo. Až do roku 2013 tam byla snaha psát o hodinkách, výstavách apod., pak se všechny aktivity přesunuly na diskusní fórum. Je to záměr? Nedala by se titulka nějak aktualizovat, třeba bannery s automatickým zobrazováním ochutnávek článků a recenzí z diskusní části? Já jen že upoutávky na výstavy 2013 a 2014 působí trochu úsměvn? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsících...

Berte ..... Velký Bože

 

Je paráda, že na titulce je po letech opět nový materiál.  :notworthy:

 

Mám ale výtku, že neexistuje žádné tlačítko které by mě hodilo z fora na titulku.......nebo je někde schovaný?...... já se zblázním.

 

A ten retro dyzajn, by chtělo taky nějak nakopnout.

 

to je všechno

 

Knedlík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Knedlíkem :-) Je vidět, že se to pomaličku začíná obracet k lepšímu. Už začíná být na stránce čtení a věřím, že i tlačítko na foru bude :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je třeba kliknout na nápis Chronomag - titulní strana, který je pod logem Chronomagu vlevo nahoře.

 

Mám ale výtku, že neexistuje žádné tlačítko které by mě hodilo z fora na titulku.......nebo je někde schovaný?...... já se zblázním.

Upraveno uživatelem PavelK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a pár novinek, ale to ne já. Je plný kurz, a tento týden spustíme anketu na přednášky. Pomalu vzniká síť zadavatelů hodinkové reklamy, místo těch kontextuální hodiny sraček, co jsou tam teď. To vše za necelý měsíc, kdy stejně nikdo nepracuje ....

 

Ale pokud Ty sám máš nějaký rozumný nápad, poděl se o něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Ale pokud Ty sám máš nějaký rozumný nápad, poděl se o něj.

já sem vymyslel tlačítko ...... jinak sem úplně prázdnej

 

*vlastně mám nápad ..... moh bys mě odbanovat ipadresu ať se nemusím přihlašovat přes zimbabwe

Upraveno uživatelem Knedlík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fajn, že se na titulce něco děje.

 

ALE.

 

Je moudré, aby byla na titulce ochutnávka z prodejů, ve kterých se denně protočí docela dost v českých? Inzerce je bonus pro členy, kteří splnili podmínky, kteří stejné lezou rovnou na diskuzní forum a kteří o inzerci dobře vědí... Spíš by měla logiku upoutávka na Recenze nebo upoutávka na Nově přidaná témata (byť i tam by se občas objevil nějaký prodej).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...