Přejít na obsah

Automaty od Conrada


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

NEDÁ MI TO ABYCH ZNOVU NEPODOTKL, ŽE S TOHLE FIRMOU NEMÁM NIC SPOLEČNÉHO A NICK SI KVŮLI NIM MĚNIT NEHODLÁM, PROTOŽE JSEM HO MĚL PRAVDĚPODOBNĚ JIŽ V DOBĚ, KDY MAJITELÉ TÉTO FIRMY JEŠTĚ V PODOBĚ SPERMIE TANKOVALI GLUKOZU U SERTOLLIHO BUŇKY.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEDÁ MI TO ABYCH ZNOVU NEPODOTKL, ŽE S TOHLE FIRMOU NEMÁM NIC SPOLEČNÉHO A NICK SI KVŮLI NIM MĚNIT NEHODLÁM, PROTOŽE JSEM HO MĚL PRAVDĚPODOBNĚ JIŽ V DOBĚ, KDY MAJITELÉ TÉTO FIRMY JEŠTĚ V PODOBĚ SPERMIE TANKOVALI GLUKOZU U SERTOLLIHO BUŇKY.

Nevím, jak dlouho ten nick máš, ale nad katalogy německého Conrada jsem slintal ještě v dobách komančů. Rozhodně tu je déle, než internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jak dlouho ten nick máš, ale nad katalogy německého Conrada jsem slintal ještě v dobách komančů. Rozhodně tu je déle, než internet.

 

Tak tuhle předzdívku mám tak od roku 1968-1969. Připouštím že firma byla založena o něco dříve tedy 1923 jen jsem podotkl že s ní nemám nic společného

jinak

nadsázka-hyperbola 1. jazykověda

um. prostředek, druh tropu, kt. prostřednictvím nadsázky zachycuje stav věci (Dneska by psa nevyhnal.);

Encyklopedia universum

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tuhle předzdívku mám tak od roku 1968-1969. Připouštím že firma byla založena o něco dříve tedy 1923 jen jsem podotkl že s ní nemám nic společného

jinak

nadsázka-hyperbola 1. jazykověda

um. prostředek, druh tropu, kt. prostřednictvím nadsázky zachycuje stav věci (Dneska by psa nevyhnal.);

Encyklopedia universum

takže abychom si to ujasnili:

Ty jsi úplně jiný Conrad stejného jména a dnes jsi vyhnal psa po hyperbole pro hodinky.

Nebo je to celé naopak?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže abychom si to ujasnili:

Ty jsi úplně jiný Conrad stejného jména a dnes jsi vyhnal psa po hyperbole pro hodinky.

Nebo je to celé naopak?

 

a to je popis cesty toho psa

hyperbola, F1 a F2 jsou ohniska, jejich vzdálenost e od středu M se nazývá lineární excentricita; S1 a S2 jsou vrcholy, jejich vzdálenost 2a je tzv. hlavní osa; B1 a B2 jsou koncové body tzv. imaginární osy o délce 2b. Hyperbola je definována jako geometrické místo bodů, jejichž rozdíl vzdáleností od obou ohnisek je konstantně roven 2a (q1 ? q2 = 2a)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to je popis cesty toho psa

hyperbola, F1 a F2 jsou ohniska, jejich vzdálenost e od středu M se nazývá lineární excentricita; S1 a S2 jsou vrcholy, jejich vzdálenost 2a je tzv. hlavní osa; B1 a B2 jsou koncové body tzv. imaginární osy o délce 2b. Hyperbola je definována jako geometrické místo bodů, jejichž rozdíl vzdáleností od obou ohnisek je konstantně roven 2a (q1 ? q2 = 2a)

no coment :drunk: :argue: :angel: :speak_cool: :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to je popis cesty toho psa

hyperbola, F1 a F2 jsou ohniska, jejich vzdálenost e od středu M se nazývá lineární excentricita; S1 a S2 jsou vrcholy, jejich vzdálenost 2a je tzv. hlavní osa; B1 a B2 jsou koncové body tzv. imaginární osy o délce 2b. Hyperbola je definována jako geometrické místo bodů, jejichž rozdíl vzdáleností od obou ohnisek je konstantně roven 2a (q1 ? q2 = 2a)

 

No jestli podle toho návodu tvůj pes najde hodinky, tak je dost dobrej :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co říkáte tomotu na automaty je to šíleně levný. Je to čína? Co je v tom za strojky?

Michal

Vážení přátelé,

využil jsem příležitosti a zašel jsem se na hodinky k Conradovi podívat. Soustředil jsem se na hodinky pseudo-leteckého designu.

 

1/ Náramkové hodinky Madison

http://www.conrad.cz/naramkove-hodinky-madison+dp101192/

Jedná se o hodinky s quartz strojkem, centrální vteřinovkou, ukazatelem data na pozici 6. Průměr bez korunky je asi 44mm, tloušťka 10mm. Udávaná vodotěsnost 50m. Pouzdro vypadá přesvědčivě jako leštěná a broušená nerezová ocel, korunka je masivní, konického tvaru. Ciferník černý s bílými číslicemi a stříbrným nápisem "MADISON" (na můj vkus zbytečně velkým a výrazným). Ručky jsou modré s bílou výplní. Nakolik jsem mohl posoudit, ručky ani číslice ve tmě nesvítí. Pásek je překvapivě pěkný, kožený, široký (asi 24mm) a tlustý, prošitý bílou nití. Cena 635 Kč.

Hodinky vypadají na svou cenu velmi dobře. Nešťastná mi připadá kombinace černého ciferníku a modrých ruček. Ručky se na ciferníku ztrácí, je vidět jen bílá výplň a ručky se tak zdají být nepřiměřeně malé. Já bych je jednoduše přelakoval celé na bílo. Ještě lépe by to vypadalo s bílým nebo krémovým ciferníkem - to je námět pro kutily na originální hodinky za hubičku.

 

2/ Lehké automatické hodiny

http://www.conrad.cz/lehke-automaticke-hodiny+dp67922/

Hodinky s mechanickým strojkem s automatickým natahováním, centrální vteřinovka, ukazatel data na pozici 3. Strojek je viditelný proskleným dýnkem, je značky Miyota 8215, na pohled čistě vyrobený, nikoliv však dekorovaný (připomíná například Seiko 7S26). Průměr hodinek je asi 41mm, tloušťka 13mm. Udávaná vodotěsnost 30m. Pouzdro velmi připomíná titan, ale vzhledem k ceně se spíše bude jednat o pískovanou ocel s povrchovou úpravou. Korunka klasického válcového tvaru, přiměřené velikosti. Ručky jsou černé s bílou výplní a platí o nich totéž jako u předchozích hodinek - na černém ciferníku se zdají být malé. Ciferník černý s bílým potiskem a zelenými číslicemi, značka a ostatní nápisy jsou decentně provedené. Číslice i výplň ruček ve tmě silně svítí, svítí celé číslice, ne jen body nebo indexy. Pásek je méně pěkný než u předchozích hodinek, také černý s bílým prošitím, ale vypadá "plastově". Cena 1695 Kč

 

Oboje hodinky jsou zjevně asijského původu. Provedení však je přiměřeně kvalitní a lze říci, že zájemcům s hlubší kapsou (jako já...) mohou dobře posloužit. V prodejně Conrad (Praha, Roháčova ul.) měli řadu dalších modelů hodinek a prodavač mi je ochotně podal a nechal prohlížet a měřit. Velmi pozitivní je, že Conrad tyto hodinky prodává za cenu adekvátní tomu, jak je lze z Asie nakoupit, dovézt, proclít a mít přiměřený zisk. Nikoliv, jako většina prodejců čínských hodinek u nás, za dvoj- či trojnásobek takové ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení přátelé,

využil jsem příležitosti a zašel jsem se na hodinky k Conradovi podívat. Soustředil jsem se na hodinky pseudo-leteckého designu.

 

1/ Náramkové hodinky Madison

 

Já je měl a prodal , tak tady pár fotek. Můj dojem na ruce moc lehké, ale jinak ok (pro začátek s leteckými hodinkami)

post-736-1193387612.jpg

post-736-1193387621.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, kde je chyba, ale nechce to načíst, vůbec žádný obrázek. :crying_anim:

Nemá to něco společného s http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...mp;#entry120881 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omluva, myslel jsem obrázky co vložil RUR, jinak vše funguje jak má :thumbsup_anim:

TAk je asi problém na chronomagu. Při dalším nahrání hlásí toto:

Nahrání souboru selhalo. Prosím zeptejte se administrátora, zda adresář pro nahrávání existuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...