Přejít na obsah

Kamera do auta


Doporučené příspěvky

To natáčí nějakou přednastavenou, třeba dvouminutovou, smyčku?

natáčí to nonstop do zaplnění karty a po zaplnění karty se to automaticky přemazává + to jde pro snazší dohledávání a stahování rozdělit na úseky 3,5 a 10 minut (v nastavení kamery)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 194
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tady jsou dvě videa z tý sjcam ..... myslím, že je to dost dobrý ..... já jsem včera taky něco natočil, ale vzhledem k tomu krátkýmu držáku byla čočka nalepená na předním skle, takže výstup je nepublikovatelný 

 

jo a umí to i hlídání jízdních pruhů ....... ještě jsem nevyzkoušel a asi ani nevyzkouším protože bych tu kameru musel mít uprostřed okna a tam by mí jí nějaká smažka ukradla

 

do telefonu přes wifi se 1GB přenášel asi 10 minut a všechno se v telefonu dá nastavit = na kameru nemusíte ani šáhnout .... teda jo .... zapnout wifi

 

jedinej průser je ten spořič kterej nejde vypnout ...... takže tam máte buď tohle a nebo záznam jízdy

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ÝPO: A když už sis vyrobil odpovídající držák na jinak slušnou kameru, neuměl bys ještě vymyslet neprůhlednou krytku displaye, nebo poloprůsvitné "dusítko" ...?? :)

mohl bych přes to házet třeba ručník ...... ale už mám jinej stroj, takže sebou nemusím vláčet ručník 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už pár let řeším kameru, ale jsem perfekcionista, tak zatím nic. Nejblíže se mému cíli blíží swenak na stránce 3 (3.únor.2017 - 12:06), ale hledám ještě něco menšího, možná jen samostatná kamerová čidla (v tom případě 3), kabely pod tepecírungem a někde nějakou centrální jednotku, buď profesionální, nebo klidně i bastl na bázi třeba Raspberry Pi 3. Prostě co nejmenší objekty viditelné zvenku kvůli smažkám a fízlům (oboje považuju za stejnou pakáž).

Někdo zběhlý v elektronice by si s tím poradil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem již upgradoval, ale to asi pořád nebude požadované velikosti. Jedu teď na 0906 mini. Výhoda je, že zadní kmera je pouze senzor v pouzdře, kabelem sem to stropem dotáhnul dopředu k zrcátku, kde je kamera, která zpracuje i zadek. Stačí tedy jedna karta (max 128GB, ale testnu ještě 200GB).

 

Teoreticky ale 2x 0906 mini, použít pouze ty zadní a hlavní jednotky schovat do interiéru. Sice je to prasárna, ale splní požadované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Uvažuji o nákupu kvalitní kamery do auta a jsem nějaký nerozhodný, každý typ je někým vychvalován a někým jiným strhán. Nakonec jsem skončil u VIOFO A119S viz https://www.isix.cz/gitup-viofo/gitup--viofo-a119s-gps-2--palcovy-lcd-cerna/

 

Nemá s touto kamerou někdo zkušenost? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam ,vypisoval jsem to tu ,ale i na skodahome,nebo i garaz.  :)   

 

Takhle nahrava v noci.  

 

Jednani isix na jednicku,pan ochotny vse vysvetlil. Kamerka je malicka,schoval jsem ji za zrcatko a neni videt.

Lisi se verze s oznacenim s ma sonacky objektiv bez s se zase necha pohybovat s cockou doleva a doprava.

Prodavaji i filtr odlesku,tak jsem ho vzal taky.

Vystup na kartu z boku,jsem spokojeny . Proti MIO  ,co jsem mel predtim ve fabce  asi 4 roky je kvalita zaznamu o svetelne roky jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...