Přejít na obsah

Omega Seamaster 300m 212.30.41.20.01.003


Doporučené příspěvky

Gratuluji ke koupi! Mam je take, jsou to moje ctvrte Omegy v rade a jsou skvele! Akorat zacinam posilhavat po PO ve velikosti 42mm a kalibrem 8500 :-/ :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 126
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nadcasove hodinky, dobra koupe chlape;), jo a pekna fota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkný fotky! zima jim nebude.. :crying_anim02:  já je včera otestoval brutálním sjezdem na bobech po sjezdovce z Ještědu se dvěma dětma kolem krku! a žijou - a my vlastně taky.. :clap: chtěl jsem pořídít nějaké fotky, bylo tam nádherně, ale loupežníci mi nedali vteřinu klidu.. kdo může, vzůru do kopců a fotit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi gratuluju, dobra volba! Mam je taky a nevypada to, ze by mne mely omrzet. On je taky rozdil koupit neco z druhe ruky a koupit si funglovky v obchode. Pak k nim mam trochu jiny vztah a nepremyslim nad pripadnou likviditou. A utraceni neres. Clovek pracuje, ma nervy apod, musis se preci nejak odmenit. Nkdo takove penize prochlasta a prohuli za par mesicu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi gratuluju, dobra volba! Mam je taky a nevypada to, ze by mne mely omrzet. On je taky rozdil koupit neco z druhe ruky a koupit si funglovky v obchode. Pak k nim mam trochu jiny vztah a nepremyslim nad pripadnou likviditou. A utraceni neres. Clovek pracuje, ma nervy apod, musis se preci nejak odmenit. Nkdo takove penize prochlasta a prohuli za par mesicu :-)

 

Díky, máš pravdu ono ta radost z nich už přišla a jsem za to moc rád :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...