Přejít na obsah

Zapařená monstra


Mikefux

Doporučené příspěvky

Ahoj kolegové,

 

mám úplně nová Monstra z Creationwatches.com no a dneska na vycházce se psem po lehkém kontaktu se sněhem tohle:

 

post-38421-0-91287000-1452349120_thumb.jpg

 

Co si o tom myslet a hlavně co s tím? Mám zaskočit k hodináři na kontrolu nebo psát do Creationwatches.com?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 188
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No, nechci Ti radit špatně, ale já bych vyhledal slušného hodináře, pokud máš a nechal je přetěsnit. Ta vlhkost se tam může dostat jen přes pár míst (dýnko, korunka, sklíčko) a u nových hodinek bych to šacoval na to dýnko. Buď málo dotažené nebo skříplé těsnění. Jen blbá otázka, korunku jsi asi zašroubovanou měl? Pokud to pošleš zpět, je to docela anabáze, ale na CW by to mělo fungovat. Je to na Tobě, ale myslím si, že to bude prkotina, kterou slušný hodinář vyřeší za pár minut a pár korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, zašroubovanou. Tady šlo jen o sněhovou kouli (skoro z prašanu), kterou jsem zablokoval rukou s hodinkami. Šlo tedy víceméně o kontakt se sklem. Posílat do Singapuru to nebudu. Normálně jim pošlu fotku, jestli se nedomluvime na slevě a dám to k panu Frýdlovi.

 

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív jim napiš. Podle všech zvyklostí by ti měli navrhnout slevu - refundaci na opravu ve vlastní režii, nebo vrácení anebo výměnu. Pak podle odpovědi se rozhodneš, co bude pro tebe nejvýhodnější. Každopádně je ale po nafocení otevři a nech vysušit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samé jsem měl v létě a v http://www.altro.cz/hodinky/servis/servisni-strediska.html odstranili. Doporučuji.

 

 

Monstra mam z druhe ruky. Platba cca 1500kc, stejna byla i u jinych seik co se zpozdovali. Napis jim emal reaguji briskne.

Ty vogo, kdyby to bylo grátis v rámci mezinárodní záruky, tak chválím, ale takhle: u hodináře Tě přetěsnění včetně tlakovky vyjde tak na 500-600,-Kč.

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...to same som mal na novych Atlasoch utesnenie a vodotesnost bola dobra,ale boli skladane vo vlhkom prostredi preto sa pri kontakte zo studenym rosili.......hodinar len otvoril vyfukal teplym vzduchom nahrial a zatvoril bežial už 8r bez najmenšieho problemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...