Přejít na obsah

Zapařená monstra


Mikefux

Doporučené příspěvky

No asi takhle, na základě čeho by mi to mezinárodní záruku uznali? Když jim tam donesu tuhle, tak asi spíš ne :D


post-38421-0-43464200-1452374368_thumb.jpg

 

Ale jinak pánové děkuji, v pondělí to nesu k hodináři a do CW jsem už napsal, takže uvidíme. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 188
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak kdybyste nevěděli, není to kondenzovaná voda, ale jsou to oleje. Jo a prý je to naprosto normální :D

 

Dear Michal,

 

The moisture is a common issue that affects most of these watches at
some point of time. It is due to the oils of the watch evaporating and
condensing. You can easily get it cleaned at any watch shop or you can
take it to Service Center listed in warranty booklet.

Best regards,
Vanya

Like us on Facebook for discount codes:
http://www.facebook.com/creationwatchespage

Upraveno uživatelem Mikefux
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě píšou taky v návodu u TH, že menší kondenzace se na spodní straně sklíčka při náhlé změně teploty může ukázat. No a když jsme hodinky otevřeli, strojek byl rezatej na sračku... :frusty: Takže jak píšou kluci, otevřít, vysušit, přetěsnit a to co nejrychleji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako potápět se s nima nebudu ale... Ale taky je nechci nosit jenom v létě ke kraťasům. Nějakou tu koupačku, hory (letní/zimní turistiku) by to mělo zvládnout. Akvárko při průtrži mračen nepotřebuju :D Ale pořád věřím v tu vlhkost při výrobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal bych do Seika, jestli sdílí podobný názor jako ten prodejce. A že to tady "široce diskutujeme", že se nám to nezdá, že jsme dosud měli seika za kvalitní hodinky, bla, bla

Pokud mají jiný názor, mohli by prodejce, ať už je AD nebo ne, "poučit".

Ještě bych se Seika lehce drze zeptal, jestli to není fake :)

 

Navíc flek od oleje se asi bude hůře čistit, to leda jarem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olej to není, je to normálně voda, zmizelo to asi za 5 min :D Ale do Seika bych napsat mohl, když na to bude čas. Mimochode, dnes se mi povedlo vyžebrat "slevu" 15 USD, tak uvidím, jestli to pošlou nebo ne. Na tlakovku a suěení to stačit bude, na nové těsnění už ne...

Upraveno uživatelem Mikefux
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hnus, velebnosti. Taky jsem Seika Monster považoval za "tanky", takže kombinace sauna/studený bazén mi ani nepřišla jako důvod je sundávat. Naštěstí to přežívají v klidu. Držím palce, ať je to jen blbě dotažené těsnění nebo vlhkost z výroby (tomu ale neuvěřím, ani omylem - ať mi nevykládají, že jim do linky teče) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....do linky im samozrejme netečie ,ale klimaticke podnebie v krajinach kde sa tieto hodinky montuju je nadmerne vlhke a nehovoriac o obdobiach daždov,takže je jasne že vo vyrobe musi byt použita klimatizacia ktora vzduch aj vysuša.......stači maly vypadok klimatizacie a vieme dobre ako to chodi vyroba musi stale bežat a mame drobny problem na svete.....dokonca v pripadoch kde hodinky zostavaju v tychto krajinach ani problem vykazovat nebudu,pretože tam ku kondenzacii pravdepodobne dochadzat nebude kedže tie teploty tam tak hore dole nebehaju ako u nas........samozrejme v pripade že su zle poskladane to znači poškodene tesnenie je to ina.........ale vo všeobecnosti každa aj ta najkvalitnejšia fabrka vychrli min 4% nepodarkov ,takže by som nebol až tak skepticky a pri tych milionoch kusov by som nebol a verim že ten maly servis ktory tie hodinky potrebuju bude mala položka.

 

tak želam nech sa to vyrieši k spokojnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....do linky im samozrejme netečie ,ale klimaticke podnebie v krajinach kde sa tieto hodinky montuju je nadmerne vlhke a nehovoriac o obdobiach daždov,takže je jasne že vo vyrobe musi byt použita klimatizacia ktora vzduch aj vysuša.......stači maly vypadok klimatizacie a vieme dobre ako to chodi vyroba musi stale bežat a mame drobny problem na svete....

 

tak želam nech sa to vyrieši k spokojnosti.

Toto vysvetleni zni velice realne a logicky. Jak pise, vzdy se najdou nejake zmetky, obvzlaste pri velkych mnozstvich. Jen snad komplikace s reklamaci pri koupi na dalku. Takova drobna dan pri reklamaci za koupi na dalku. Jen dotaz, AD v CR (Altro) by reklamaci neprijalo? Nemaji hodinky mezinarodni zaruku? Prodejce je tzv. Sedivy, neautorizovany?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak příběh pokračuje... Dnes jsem si hodinky vyzvedl od pana Frýdla, platil jsem 250,- za tlakovku, vysušení a celkovou kontrolu, ale... Přišel jsem domu a provedl test: 

 

post-38421-0-37241800-1452626345_thumb.jpg

 

Ale aspoň to opravdu těsní

 

post-38421-0-37225000-1452626394_thumb.jpg

 

No asi budu velice opatrně reklamovat, přecejen mám u něj ještě další hodinky, tak abych si ho moc neznepřátelil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...