Přejít na obsah

Linea Chronomag LE 04/40 - Foto


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

.....tenké linea ručky přesné, ......  řeknou ti kolik je hodin a je to!.....

Tady mi to není jasné: tenké ručky sice zapadnou do grafiky "linea", ale až moc. Při běžném pohledu nejsou tak na očích, zvláště pak, kdy je použita vteřinovka v barvě ciferníku, která navíc tenkou minutovou ručku vždy na chvilku překryje. Právě v tomto případě se jeví širší ručky jako vhodnější (z hlediska přehlednosti).

Ostatní v pohodě, jsou moc pěkné. Jsem zvědavý na ty černé.;););)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předně musím reagovat na otázku řemenu. Jak jsem již několikrát v minulosti upozornil (pravidelní čtenáři d.F.chronomagu mi dají zapravdu), dostala mne rakouská firma Hirsch do velmi svízelné situace hned s několika typy řemenů.

 

Snažili jsme se to s nimi operativně řešit. Dodali nám nějaké řemeny, o kterých se domnívali, že by mohli posloužit jako náhrada. V prodloužené verzi bohužel jen tento. První jejich reakce byla, že jde o řemen s antialergickou úpravou a že je to vpořádku. V katalogu to skutečně tak mají vyznačené, a protože bylo potřeba nějaký řemínek na hodinky dát, nechal jsem tam namontovat tento s tím, že alarmující situaci vyřeším osobně na jednání v Basileji.

 

Teď, jak jsem v Basileji pochodil: Řemínky jsem ukázal paní manažerce, se kterou obvykle na osobních jednáních komunikujeme a popsal jsem jí své vnímání situace. Argumentoval jsem tím, že pokud je to normální, pak nás na takové provedení řemenu neupozornili, při projednávání možné náhrady. Ty řemeny jsem označil za nadále nepoužitelné a požadoval výměnu. Okamžitě jsme se dohodli na řešení situace a vybrali jsme z nové kolekce řemeny, které by měly sloužit jako alternativní náhrada, kdyby ještě neměli k dispozici řemeny Ascot, které standardně používáme. Zvolili jsme řemínek Sheep v nové - tenčí - fazóně. Jakmile dojdou, Ondraj dostane samozřejmě nový. Teď se ještě modlím, aby požadované řemínky dodali co nejrychleji, protože mám vyrobené ještě další hodinky, na které by byly potřeba.

 

Krom toho jsem zkontaktoval další dva výrobce, na které jsem dostal dobrou referenci, takže je možné, že změníme dodavatele. Zatím se zdá, že jejich nabídka bude velmi zajímavá, nechci ale s jejich řemínky kalkulovat dříve, než si otestuji jejich kvalitu, a to zabere nějaký čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Její chyba to nebyla a myslím, že zrovna ona jednala velmi profesionálně. Uvidíme, jako všichni hodináři neradi měníme své dodavatele. Určitě ale oba nové potenciální dodavatele otestuji a když splní své sliby a jejich řemínky projdou naším testováním, asi se nebudu žinýrovat udělat změnu. Nechci zažívat takovéhle chvilky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno zlé je pro něco dobré a tak případné rozšíření dodavatelů kvalitních řemenů bude určitě přínosem. To, že je tento řemen protialergický jsem netušil a asi to tedy s tou barvou tak má opravdu být, nicméně si na své LE vyberu rád hezčí. Každopádně to nevnímám jako chybu ale spíš jako vývoj a upozornění pro ostatní. Přeci jen je jednodušší vyměnit řemen jeden, než desítky.

 

Jinak děkuji p. Prokopovi a celé firmě za dobře odvedenou práci a i všem z Chronomagu, kteří se nějakým dílem podíleli na vytvoření LE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsem chtěl předat hodinky s prodlouženým řemenem, neměl jsem bohužel jinou volbu. Nijak mne to netěšilo, ale věděl jsem, že Ondraj hodinky potřebuje. Slíbil jsem mu to!

Také to tak beru, v danou chvíli bylo pro mne hodinky dodané včas důležité i za cenu nevhodného řemenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem viděl na té fotce, že by Ondraj potřeboval pouzdro o průměru alespoň 44. Pak by snad stačil kratší řemen. To mi připomnělo, že se pomalu blíží květen a s ním nové sporty. Budou dost odolné? Dovolená ... moře ... vlny ... slaná voda ... sluníčko...:):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...