Přejít na obsah

Perrelet Seacraft


Maxel

Doporučené příspěvky

Najdou se tu nějací současní nebo minulí majitelé modelu Seacraft? 

 

Hodinky mi naprosto učarovaly a ačkoliv jsou aktuálně nad rámec mých možností, rád bych se dozvěděl zkušenosti těch, kteří měli/mají tu čest je nosit na ruce, protože v horizontu několika měsíců bych je rád nasadil na tu svou :)

 

Prostor je tu samozřejmě pro všechny 3 verze, tzn. klasické tříručky, GMT i chrono ; nejvíce bych se však rád pobavil a dozvěděl o prvně jmenovaných. Nejen že mi přijdou vizuálně vyváženější, ale jsou na tom ještě dobře co se týče rozměrů.

 

Tak jen směle do toho, pereleťácí síkrafťáci...

post-37766-0-11602600-1452601502_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Po letech...
  • po měsících...
  • Po roku...

Mal som chronografy, biele, predal som ich a teraz to lutujem. Boli to fakt luxusne hodinky, spona exkluzivna, ale co uz, chronobundus.

Sa cudujem znacke Perrelet, ze s liniou Seacraft prestali, boli to uzasne potapky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pocitově na ruce asi jako SO 44. Jsou taky docela těžké. Já mám rád těžší kousky, takže mi to vyhovuje. Zápěstí 20cm.

Ale tah je určitě pohodlnější než u těch Béček. Hlavně ta mikroregulace na sponě je fakt úžasná.

A P-321 je inhouse.

Celkově z nich mám velice dobrej pocit.

Rozhodoval jsem se mezi nimi a PO. Nabídka přišla první na Seacrafty a jsem docela rád. PO se mi taky líbí moc, ale je jich plné fórum.

Tak alespoň trochu změna.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...