Přejít na obsah

Moto Koure MK I


sharz

Doporučené příspěvky

Lehce to oživím, protože hodinky jsou už vyrobeny. A momentálně jsou už na cestě. Protože jsem nevěděl který, tak jsem vzal dvoje:). Nakonec jsem zvolil ekonomickou variantu - quartzky.

 

Až přijdou, hodím sem reálné foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Druhé ještě nepřišly, rozdělili je na 2 balíky. A u druhých bude výpalné DHL :(.

Každpoádně první dojem dobrý. Zpracování odpovídá ceně. Pěkná krabice, kožený racing řemen v ceně. Fotky nic moc, v reálu pěknější. Druhý budou burgundy. Nějakou minirecenzi brzy nahodím. A do prodeje půjdou brzy, dvoje nepotřebuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Tak cca po dvou letech ty pandy /teda pokud je to ten konkrétní kus/ skončily u mně.

Řeknu vám - že jsem za ty peníze opravdu velmi mile překvapen.

Jen je škoda že se tam hodně špatně fotí ten boční brus.Na živo je fakt úchvatný.

No zatím jsem spokojen a časem se uvidí.

A lidi na tu ruku fakt furt čučí.To je bez debat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Velmi pěkné kousky! Po něčem podobném se aktuálně koukám a není snadné je sehnat... lépe řečeno, vůbec to nejde.... Moc se mi nelíbí, že oficiální stránky jsou mrtvé a na jednom vlákně watchuseek.com se píše, že poslední objednané kousky z konce minulého roku kupcům nedorazily a nejspíš firma zkrachovala... Nevíte někdo prosím více? Dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...